Strona główna bajery.pl
 
 
 

Start > Dom i Budownictwo > Przemysłowe

563 stron znajduje się w kategorii Przemysłowe

http://szamba-betonowe.net.pl/Szamba betonowe
Jesteśmy producentem nieprzeciekających zasobników betonowych na deszczówkę nazywanymi potocznie szambami betonowymi. Długie praktyki wszystkie potrzebne pozwolenia prawne i ochrony środowiska. Transport produktów na całą Polską.

[Dodana: 2012-11-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.montobud.plKasetony elewacyjne
Producent bardzo dobrych kaset ściennych oraz kasetonów elewacyjnych zachęca do współpracy. Znajdujemy się w Obornikach Wielkopolskich niedaleko miasta Poznań, jednak funkcjonujemy na obszarze całego kraju. Nie ograniczamy się tylko do województwa wielkopolskiego stąd też zapraszamy Kontrahentów z całej Polski. Więcej danych na temat Naszej firmy znaleźć można na Naszej stronie www. Polecamy również budowanie takich konstrukcji jak magazynowe hale oraz przemysłowe hale.

[Dodana: 2012-11-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.montobud.plMontobud hale magazynowe
Producent profesjonalnych kaset ściennych oraz kasetonów elewacyjnych zachęca do współpracy. Mieścimy się w Obornikach Wielkopolskich nieopodal Poznania, aczkolwiek działamy na obszarze całej Polski. Nie ograniczamy się tylko do województwa wielkopolskiego stąd też przyjmujemy Kontrahentów z całego Kraju.

[Dodana: 2012-11-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.boksydlakoni.com.plstajni
Firma Remtor wyposaży Państwa stajnie w wysokiej jakości osprzęt. Wykonujemy od wielu lat wysokiej klasy produkty metalowe przez co posiadamy w tej branży duże doświadczenie. To wszystko sprawia, że nasze produkty są bardzo wytrzymałe, estetyczne i praktyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

[Dodana: 2012-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.labofarb.plLaboratorium Farb
Technologia chemii budowlanej, a szczególnie lakierów, gładzi, to kluczowa funkcja prowadzona Poprzez firmę Labofarb z miasta Dębica. Korporacja para się badaniami tych produktów na zlecenie innych firm/spółek/korporacji i jednocześnie produkcją i sprzedażą dla odbiorców hurtowych. Firma tworzy także farby na zlecenie innych firm z ich własną marką tzw. private label.

[Dodana: 2012-11-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://frisomat.plHale przemysłowe
Nasza oferta to produkcja, profesjonalny transport oraz fachowy montaż budynków przemysłowych ze stali galwanizowanej. Oferujemy trwały, wygodny i estetyczny produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

[Dodana: 2012-11-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://spawsystem.com.pl/SPAWSYSTEM spawanie blachy
Sprawowanie nadzoru nad wytwarzaniem dźwigów jezdnych, chwytaków kontenerowych, dźwigów kratownicowych oraz innych konstrukcji spawanych, opracowywanie dokumentacji spawalniczej, spawanie stali ulepszonych cieplnie (S690QL, S770QL, S890QL, S960QL, S1100QL) oraz przedłużanie uprawnień - między innymi takie właśnie usługi może Państwu zaproponować firma SPAWSYSTEM, mająca swoją siedzibę w Kostrzynie nad Odrą. Oprócz tego chcielibyśmy Państwu polecić prowadzone przez nas profesjonalne szkolenia, na

[Dodana: 2012-11-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.sejcom.eu/SEJCOM automatyka
Aqua Appia (312 rok p.n.e.), Aqua Marcia (144 ? 140 p.n.e.), Aqua Virgo (20 p.n.e.), Aqua Claudia (52 rok n.e.) to słynne akwedukty antycznego Rzymu. Drugi z nich wciąż jeszcze działa. Rzymskie rozwiązania wskazują, że od tysięcy lat człowiek zmaga się z potrzebą dostarczenia wody do swojej siedziby. Być może współczesne wodociągi nie są tak piękne jak te antyczne, z całą pewnością są jednak znacznie bardziej wydajne. Poza tym nad optymalizacją przesyłu wody wciąż pracują i sieci wodociągowe i p

[Dodana: 2012-11-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://containers.pl/Imex transportowe
Kontenery to artykuły wynalezione, by sprawniej, bezpieczniej i prościej przemieszczać przeróżne drobne artykuły. Kontener chroni dobrze opakowane towary od warunków atmosferycznych i mechanicznych uszkodzeń. Dzięki normalizacji wielkości kontenerów, można tworzyć dostosowane do nich kontenerowce, a także sprzęt do załadunku, przeładunku i wyładunku towarów.

[Dodana: 2012-12-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


http://tomala.stargard.pl/AKT TOMALA melioracja Stargard
AKT Kazimierz Tomala inwituje Państwa do wykorzystania ze swojej atrakcyjnej propozycji w obszarze robót ziemnych oraz rozbiórek. Przygotowana oferta skierowana jest do okazałego grona Klientów, w podobny sposób osób indywidualnych, jak też do przedsiębiorstw, pragnących całościowych rozwiązań. To wieloletnie przeżycie, nastawnie na najwyższą jakość oraz kalejdoskop propozycji są atutami pozwalającymi radować się zaufaniem tak wielu nabywców. Doceniają oni staranność adaptacji prac w obszarze mi

[Dodana: 2012-12-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pliszka.plOchrona przeciwpożarowa
Potrzebujesz profesjonalnej ochrony przeciwpożarowej? Wykorzystaj nasze sprawdzone i kompleksowe rozwiązania ppoż. Skupiamy się na systemach ppoż. Ochrona przeciwpożarowa to również nasza dyscyplina. To właśnie dzięki temu pomagamy administratorom obiektów w określeniu drogi ewakuacyjnej bądź rozmieszczenia poszczególnych czujników. Zapraszamy.

[Dodana: 2012-12-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://aotrans.pl/AGRO OSAD sprzedaż kruszyw
AOTRANS istnieje na rynku od 2004 roku, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie przewozu odpadów oraz wszelkiego rodzaju kruszyw. Siedziba firmy mieści się w Bytomiu w województwie śląskim. Priorytetem działania firmy jest ukontentowanie Klientów, dlatego AOTRANS w oparciu o swoje bogate przeżycia stara się bezustannie rozbudowywać tabor, a co za tym idzie zakres swojej propozycji. Poza posługami komunikacyjnymi interes oferuje także swoim Klientom zagospodarowanie odpadów, oraz dzięki współprac

[Dodana: 2012-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.sasik.plSasik
Firma budowlana Sasik.pl działa na rynku już 28 lat, w tym czasie wykonała ponad 500 000 metrów kwadratowych wykładzin dywanowych, dla wielu znanych przedsiębiorstw m.in.: PKN Orlen, Google Polska, Hyundai Motor Poland oraz wiele innych. Sasik.pl to lider na polski rynku z branży montażu wykładzin w obiektach przemysłowych.

[Dodana: 2012-12-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.abcelektro.plPrzekaźniki miniaturowe
Sklep abcelektro.pl posiada przekaźniki Finder. Przekaźniki dostępne są prosto z magazynu. Przekaźniki czasowe, interfejsowe, impulsowe, nadzorcze, półprzewodnikowe oraz miniaturowe to najpopularniejsze z grup produktowych. Sria 55 i przekaźnik 55.34 to najpopularniejszy produkt.

[Dodana: 2012-12-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.hale.alstal.eu/Budownictwo na potrzeby przemysłu
Alstal Grupa Budowlana to jedna z największych firm budowlanych działających w Polsce. Jest to firma z olbrzymim doświadczeniem i olbrzymimi sukcesami w całym kraju, a w regionie kujawsko-pomorskim jest zdecydowanym numerem jeden w branży budownictwa. Firma na swoją wysoką pozycję zasłużyła wieloma różnymi projektami.

[Dodana: 2012-12-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kwarc.waw.pl/KWARC piaskowanie szkła
Kwarc Jerzy Siwiński to profesjonalna pracowania, która specjalizuje się w piaskowaniu szkła. Jest to proces polegający na specjalistycznej obróbce artykułem ściernym powierzchni szkła. Do Państwa dyspozycji zostaje nieprzebrany zestaw możliwości. Cenimy sobie uniwersalność i podmiotowe nastawienie i dlatego jesteśmy skłonni do negocjacji i obliczenia kosztów naszych usług. Oczekujemy na nowe, śmiałe zadysponowania. Zapewniamy, że każde zlecenie którego się podejmujemy ma dla nas charakter prior

[Dodana: 2012-12-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.wozkitoyota.plWózki
używane i nowe wózki widłowe (sztplarkim paleciaki) - firma Lemarpol Andrychów, Bielsko Biała. W ofercie serwi, wynajem oraz sprzedaż wózków widłowych Mitsubishi, Komatsu i Toyota. Serdecznie zapraszamy Państwa - kliknij i zobacz teraz co polecamy, sprawdź naszą atrajcyjną ofertę. U nas także UDT oraz kurs obsługi wózków widłowych.

[Dodana: 2012-12-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://aconexim.com/ACONEXIM ozwalcówki
Aconexim S.J. świadczy kompletne usługi związane z dystrybucją i kompetentnym doradztwem w obrębie systemów rurociągowych szwajcarskiego koncernu Georg Fischer +GF+. Nasza współpraca z tą firmą trwa od 1991 roku dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że dostarczane przez nas artykuły są najwyższej jakości. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów między innymi dlatego, że proponowany przez nas zestaw detalów do budowy i eksploatacji rurociągów jest bardzo rozmaity. Prod

[Dodana: 2012-12-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ciesielnia.pl/Ciesielnia konstrukcje drewniane
W firmie Ciesielnia staramy się zagwarantować najwyższą jakość naszych prac, budulców oraz interesującą cenę. Dzięki nastawieniu na nieustanny rozwój oraz wdrażaniu innowacyjnych technologii przygotowywaliśmy całościową propozycję, jaka zaspokoi nawet najbardziej wymagającego Klienta. Odnajdą w niej Państwo pomysły szkieletowe domów całorocznych i letniskowych, altany, werandy oraz meble ogrodowe. Zarządzamy dużym i funkcjonalnym parkiem maszynowym oraz doświadczoną i profesjonalną załogą, która

[Dodana: 2012-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lchortigroup.pl/LC HORTIGROUP - zasłony do szklarni
Inwitujemy Państwa do poznania firmy LC Hortigroup s.c. z siedzibą w Swarzędzu. Jest to jednostka, jaka od wielu lat, z powodzeniem świadczy usługi w branży ogrodniczej. Aktywność tej firmy to oferowanie Klientom wysokiej jakości wyekwipowania do tej specjalności. W ofercie odnajdą Państwo nowe i używane konstrukcje szklarniowe, nowoczesne układy cieniujące, kurtyny energooszczędne, zasłony termoizolacyjne. Firma LC Hortigroup s.c. z siedzibą w Swarzędzu to także dostawca folii tunelowych i śció

[Dodana: 2012-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Alfabetyczny spis stron
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | W | X | Y | Z |
 
 


     
 
Rejestracja domen hosting
Darmowe aliasy stron www Darmowe konta pocztowe
Internetowy pasaż handlowy Darmowy hosting zdjęć
Maksymalna dawka foto humoru
 
 
 
 
AModel
Yakovlev Yak-54
32.40 zł

piora.oh.pl
modele.oh.pl
 
 

 
 


 
 


Zobacz inne serwisy bajery.pl:

www.radioparty.pl

tapety - sms > film - rozrywka - e-kartki - poczta - pc > wirusy, - internet > komunikatory, opisy gg, emotikony, p2p, katalog stron, grupy dyskusyjne, rejestracja domen, radia internetowe, pasaż - gry - forum - erotyka - motoryzacja - banki - praca