Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Psychologia

467 stron znajduje się w kategorii Psychologia
http://psychotestygdansk.pl
Badania psychotechniczne Gdańsk
Psychotesty dla operatorów maszyn budowlanych jak dźwigi,żurawie czy spychacze. W ofercie także inne badania psychologiczne np. dla kierowców na prawo jazdy czy wykonywanych w ramach badań lekarskich.
[Dodana: 2016-08-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mariaaugustyn.pl
Maria Augustyn - terapia indywidualna Kraków
GABINET PSYCHOTERAPII MARIA AUGUSTYN to miejsce, gdzie znajdziesz niezbędną pomoc psychologa w zakresie terapii dla młodzieży, małżeństw, czy osób indywidualnych. Staramy się zawsze jak najtrafniej rozpoznawać potrzeby pacjentów i gwarantujemy najwyższej jakości usługi. Sprawdź więcej na naszej stronie www.
[Dodana: 2016-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychotestypila.pl
Badania psychotechniczne Piła
Profilaktyczne badania psychologiczne wykonywane prywatnie dla pracowników oraz w ramach badań lekarskich medycyny pracy. Psychotesty dla kierujących pojazdami (kierowcy wszystkich kategorii prawa jazdy), w tym także kierujących maszynami budowlanymi, stosowanymi w górnictwie. Badania psychotechniczne na wózki widłowe czy badania wysokościowe.
[Dodana: 2016-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychotestyleszno.pl
Badania psychologiczne Leszno
Wykonywanie badań psychologicznych dla pracowników z zakresu medycyny pracy i nie tylko.Psychotesty dla kierowców (kat. A,B,C,D,E) pojazdów służbowych, uprzywilejowanych (np.karetki pogotowia). Badania psychologiczne także dla operatorów sprzętu budowlanego jak żurawie czy dźwigi,walce,itp. Psychotesty także dla osób ze skierowaniem z Policji.
[Dodana: 2016-07-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychotestylegnica.pl
Psychotesty Legnica
Profilaktyczne badania psychologiczne z zakresu medycyny pracy. W ofercie badania dla pracowników wynikające z ustawy o służbie medycyny pracy i transporcie drogowym. Badania dla kierowców służbowych, uprzywilejowanych, starających się o prawo jazdy (wszystkie kategorie). Oprócz tego psychotesty dla operatorów maszyn i urządzeń (np. górniczych).
[Dodana: 2016-07-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://pomocpsychologiczna.sos.pl
Pomocpsychologiczna.sos.pl
Jeśli znasz osoby, które odczuwają smutek, stany przygnębienia, bezradność, apatię, przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, lub sam się do nich zaliczasz, zapraszamy na indywidualną terapię do naszego gabinetu Ariadna. Wierzymy w to, że każdy może odnaleźć swoją ścieżkę oraz żyć w pełnej równowadze.
[Dodana: 2016-07-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.psychoterapia-rzeszow.com.pl
Psycholog Rzeszów
Jeżeli cierpisz na depresję, lub nerwicę, albo też na inną podobną chorobę, z pewnością jesteś już na etapie zdiagnozowania takiego schorzenia. To świetna wiadomość i kolejny krok w walce z chorobą, lecz kolejnym krokiem, jaki trzeba podjąć, aby wrócić do pełnego zdrowia psychicznego jest krok, który określany jest jako profesjonalna terapia.
[Dodana: 2016-07-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychotestygniezno.pl
Psychotesty Gniezno
Psychotesty na stanowiska wymagające szczególnej sprawności psychoruchowej, dla kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy, na wózki widłowe czy dla pracujących na sprzęcie ciężkim ,np. budowlanym. Badania psychologiczne także dla pracujących na wysokości.
[Dodana: 2016-07-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://gabinet-lodz.pl
Psycholog - Łódź
Psycholog, psychoterapeuta. Prywatny gabinet pomocy psychologicznej. Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu.
[Dodana: 2016-06-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://psychotestyinowroclaw.pl
Psychotesty Inowrocław
Szeroka oferta badań psychologicznych, tzw. psychotestów m.in. dla kierowców (na wszystkie kategorie prawa jazdy), pracowników wykonujących zawody różnego typu wymagające szczególnej sprawności psychoruchowej. Badania psychotechniczne dla operatorów wózków widłowych, na broń (np. myśliwską, dla ochroniarzy), dla operatorów sprzętu ciężkiego, inne.
[Dodana: 2016-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psycholog-psychoterapia.net
Psychoterapeuta Marzena Swoszowska-Mojżesz
Psychoterapia to metoda leczenia sposobami psychologicznymi. Polega na rozmowie z psychoterapeutą podczas regularnych spotkań. Jest to szczególny rodzaj rozmowy, który pozwala na pogłębienie problemu i dotarcie do jego źródła. Psychoterapeuta pomoże dostrzec Ci i zrozumieć dlaczego tworzysz takie, a nie inne sądy o sobie samym, o bliskich Ci osob
[Dodana: 2016-05-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.poradniapraxis.pl
Psycholog poznań
Praxis to nowoczesna poradnia, która zajmuje się realizowaniem różnorakich badań dla pacjentów. Między innymi oferta opiewa na badanie medycyny pracy, które są konieczne, by rozpocząć swoją pracę jak i też innowacyjne badania onkologiczne, które w dobie szalejących chorób nowotworowych oczywiście cieszą się dużym zainteresowaniem.
[Dodana: 2016-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.logodob.pl/
Logopeda w Łodzi - Sandra Dobrowolska
Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne "Progresja" Sandra Dobrowolska oferuje Państwu profesjonalną diagnozę i terapię wad wymowy oraz wszelkich zaburzeń mowy i komunikacji, np. seplenienie, kappacyzm, betacyzm, itd. Szczegóły na stronie WWW.
[Dodana: 2016-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychologmorag.pl/
Human House
Human House to ośrodek psychologiczny w Morągu oferujący pomoc psychologiczną, psychoterapie, psychotesty i badania psychotechniczne z zakresu transportu i medycyny pracy. Organizujemy liczne warsztaty z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia zarówno dla rodziców jak i dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ośrodka Human House.
[Dodana: 2016-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.help-medical.pl
Psycholog Psychiatra Warszawa
Najlepsi i doświadczeni psychiatrzy i psycholodzy w Warszawie. Leczymy wszelkiego typu zaburzenia psychiczne. Prowadzimy terapie indywidualne, rodzinne i partnerskie.
[Dodana: 2016-04-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psycholog.lekarzekatowice.pl
Psychoterapia par
Gabinet psychologiczny specjalizuje się w realizowaniu szerokiego zakresu terapii psychologicznych oraz psychoterapii dla osób mających między innymi problemy z różnego typu zaburzeniami, jak zaburzenia nerwicowe, osobowościowe, odżywiania, afektywnymi. Zapoznaj się ze szczegółami oferty gabinetu w ramach strony internetowej!
[Dodana: 2016-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychotestyplock.pl
Psychotesty Płock
Psychotesty na różne stanowiska pracy,w tym dla kierowców amatorów i zawodowych. Badania psychologiczne dla ochroniarzy ,myśliwych (psychotesty na broń), kierujących tramwajami, operatorów wózków widłowych i innych urządzeń, w szczególności wykorzystywanych w budownictwie (np.drogowym).
[Dodana: 2016-04-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.cpp-moge.pl
Szkolenia dla firm - cpp-moge.pl
Centrum Pomocy Psychologicznej MOGĘ ma swoją lokalizację przy Al. Niepodległości 74A/7 w Warszawie. Jest to wyspecjalizowana poradnia psychologiczna, której specjalność to najwyższej jakości pomoc psychologiczna.
[Dodana: 2016-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://soulclinic.pl
Soul Clinic Warszawa
Ośrodek zapewnia realizowanie zarówno pomocy psychologicznej zarówno dla dzieci oraz dorosłych a także prowadzenia również psychoterapię, która realizowana jest zarówno dla par małżeńskich, jak też dla dzieci, młodzieży w ramach grupowych oraz indywidualnych terapii. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony internetowej!
[Dodana: 2016-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://gabinetypsychologiczne.com.pl
Dobry psycholog w Krakowie
Potrzebujesz pomocy doświadczonego psychologa, który ma doświadczenie i każdego dnia pomaga kolejnym pacjentom? Gabinet psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska może być tym miejscem, którego poszukujesz. Gwarantujemy Ci pełną pomoc psychologiczną oraz wysoki poziom obsługi. Oferujemy terapię indywidualną, jak i prowadzimy zajęcia grupowe.
[Dodana: 2016-03-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA