Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Serwisy Medyczne

183 stron znajduje się w kategorii Serwisy Medyczne
http://wylecz.to
Encyklopedia zdrowotna, czyli zdrowie od A do Z - portal wylecz.to
Myślisz, że objawy, które zauważasz są wynikiem choroby? Portal wylecz.to jest idealnym miejscem wymiany opinii na temat zdrowia. Popularyzowana za jego pośrednictwem edukacja zdrowotna to przystępne poradniki, artykuły i filmy wideo, w których lekarze doradzają jakie badania wykonać, pomagają rozpoznać przyczyny oraz dobierają właściwe leczenie.
[Dodana: 2014-04-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://krewpepowinowa.pl/
Krew Pępowinowa
KrewPępowinowa.pl to strona Stowarzyszenia na Rzecz Deponowania i Wykorzystania Komórek Macierzystych.
[Dodana: 2014-03-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://zapytajfarmaceute.pl
Zapytaj Farmaceutę - blog
Leki OTC bez recepty i suplementy diety stosowane w leczeniu popularnych dolegliwości, przegląd, subiektywne opinie, porównania. Wiadomości w najlepiej przyswajalnej formie i dawce.Porady farmaceutyczne online. Leki przeciwbólowe, esseliv czy essentiale Forte i wiele innych tematów
[Dodana: 2014-03-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.cholesterolowa.pl
Cholesterol
Cholesterolowa.pl to portal skupiający się na popularyzacji wiedzy na temat cholesterolu. Związane z nim choroby często można zatrzymać, także dzięki świadomemu odżywianiu się. Nie trzeba stosować żadnych tajemniczych diet, wystarczy skorzystać z porad współpracujących z portalem lekarzy i dietetyków.
[Dodana: 2014-02-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://choredziecko.pl
Chore dziecko
Wszystko na temat chorób dziecięcych, ich rozpoznawania, objawów, sposobów leczenia.
[Dodana: 2014-01-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wylecz.to
Właściwa edukacja zdrowotna uczy jak szanować zdrowie - wylecz.to
Zdrowie jest najcenniejszą wartością w życiu, dlatego należy bezwzględnie o nie dbać. Zauważasz u siebie niepokojące objawy? Nasz portal pomaga diagnozować przyczyny choroby, zaplanować leczenie, podpowiada jakie zrobić badania. Nasza encyklopedia zdrowia zawiera liczne poradniki i artykuły, które odpowiadają na nurtujące pytania z dziedziny medyc
[Dodana: 2013-12-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://polpasiec-ziarnica.pl
www.polpasiec-ziarnica.pl
Na Twej skórze uwidoczniły się zbolałe kropki? Prawdopodobnie to półpasiec! Jest to przypadłość, jaka na początku przypomina zwykłe przeziębienie, mimo to jej powikłania mogą być w znacznym stopniu poważniejsze. Widoczne zmazy na skórze to faza, w którym większa część osób orientuje się, iż pojawiające się na ich ciele dolegliwośći to coś innego. Jeżeli chcesz wyuczyć się rozróżniać tą przypadłość a także aby zrozumieć rodzaje uzdrawiania, wejdź na tą
[Dodana: 2013-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://medgo.pl
Porady medyczne
Medgo.pl to telemedyczna platforma zapewniająca zdalny dostęp do specjalistów z każdego miejsca na świecie. Nasza firma zapewnia dostęp do specjalistów z całej Polski 24/7 za pośrednictwem wygodnej, bezpiecznej, innowacyjne oraz bezpiecznej platformy telemedycznej. Zapraszamy!
[Dodana: 2013-12-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://astmatyk.edu.pl
Astma (astmatyk.edu.pl)
Ogólne wiadomości na temat astmy - chronicznej choroby oskrzeli, w trakcie której dochodzi do stanu zapalnego i zwężania dróg oddechowych
[Dodana: 2013-11-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://gastryczne.pl
Dolegliwości gastryczne - zgaga, czkawka, biegunka, wzdęcia - sprawdź jak je pokonać.
Sprawdzone sposoby radzenia sobie z dolegliwościami gastrycznymi. Jeśli na codzień męczy cię czkawka, nie wiesz jak poradzić sobie z nawracającymi biegunkami. Co byś nie zjadł, zawsze dopada Cię zgaga i szukasz skutecznych sposobów pozbycia sie zaparć? Koniecznie wejdź na stronę gastryczne.pl, tam znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
[Dodana: 2013-11-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://lekindex.pl
Lekindex.pl - informacje o lekach, zamienniki, ulotki
Lekindex to serwis z wyszukiwarką leków. Odnajdziecie tu Państwo informacje, o większości leków dostępnych w Polsce bez recepty. Ulotka zawiera takie informacje, jak dawkowanie, zastosowanie, przeciwskazania.
[Dodana: 2013-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://azs.net.pl
Atopowe zapalenie skóry - leczenie i objawy
Poznaj najczęstsze objawy atopowego zapalenia skóry u dzieci i niemowląt. Zobacz w jaki sposób poznać czy nasze dziecko choruje na atopowe zapalenie skóry - a jeśli choruje, to zobacz w jaki sposób wdrożyć skuteczne leczenie oraz jak przynieść ulgę dzieciaczkowi z tą chorobą. Serdecznie zapraszamy
[Dodana: 2013-08-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://objawy-chorob.com
Objawy chorób
Strona zawierająca opis najczęstszych i najpopularniejszych chorób oraz schorzeń dotykających ludzkość. Zawiera przyczyny i objawy najbardziej znanych chorób psychicznych, genetycznych i różnego rodzaju schorzeń.
[Dodana: 2013-08-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.sprawyintymne.pl
Sprawy intymne
Portal powstał z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wstydzą się zapytać lekarza o sprawy intymne. Tylko u Nas możesz dowiedzieć się jakiego kształtu powinien być penis, jak doprowadzić kobietę do rozkoszy, jak smakuje nasienie, u kogo występuje suchość pochwy i wiele więcej tematów.
[Dodana: 2013-05-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.genlab.pl
Genetyczne testy na ojcostwo
Testy genetyczne na ojcostwo można wykonać na potrzeby prywatne oraz sądowe. Materiał do badania ojcostwa można pobrać w placówce medycznej w Warszawie. Wynik testu jest jednoznaczny - 99,99% dla uznania ojcostwa, 100 % pewności dla wykluczenia ojcostwa. Tylko pewne wyniki! Najwyższa jakość usług, indywidualne podejście do klienta. Wszystkie badan
[Dodana: 2013-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ustalojcostwo.pl
Badanie DNA na ojcostwo
Wszystkie badania na ojcostwo wykonywane są przez dwa niezależne zespoły, dlatego też możemy zagwarantować Państwu najwyższą pewność wyniku. Oferujemy zarówno testy prywatne, jak i wykonywane na potrzeby sądowe. Płatność za badania ojcostwa rozkładamy na raty. Zapewniamy Państwu dostęp do ponad 80 punktów pobrań na terenie całej Polski.
[Dodana: 2013-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.testdna.pl
Testy na ojcostwo
Oferujemy Państwu prywatne i sądowe testy na ojcostwo realizowane w trybie przyspieszonym bez dodatkowych kosztów. Posiadamy certyfikaty jakości oraz poddajemy się ciągłym kontrolom. Na terenie całej Polski współpracujemy z ponad 80 placówkami medycznymi w których można pobrać materiał. Nasze zestawy dostępne są w aptekach. Nasi klienci mogą takż
[Dodana: 2013-04-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.uratujswojwzrok.pl
AMD oczy
Niezmiernie poważnym sygnałem do obaw dla pacjenta jest stwierdzenie u niego tzw. RVO. Jest to potoczny skrót od angielskiego terminu Retinal Rein Occlusion i oznacza zakrzep bądź niedrożność naczyń żylnych w siatkówce.
[Dodana: 2013-04-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://nadcisnienie.net.pl
Nadciśnienie tętnicze
Profesjonalny serwis internetowy z artykułami na temat nadciśnienia tętniczego. Jeśli cierpisz na tę dość popularną chorobę, jaką niewątpliwie jest nadciśnienie tętnicze - koniecznie przeczytaj artykuły i porady zawarte na stronie internetowej . To dzięki tym poradom możesz poznać skuteczne sposoby na nadciśnienie.
[Dodana: 2013-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.corewellness.pl
CoreWellness - darmowy program firmy TENA
Mięśnie Kegla są niezwykle istotnymi elementami w kobiecym ciele. Niestety wraz z wiekiem zaczynają słabnąć, czego skutkiem jest przede wszystkim nietrzymanie moczu i dyskomfort. Jeżeli więc chciałabyś tego uniknąć to koniecznie powinnaś odwiedzić naszą stronę!
[Dodana: 2013-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA