Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > > Edukacja
Szkoły Przedszkola Wyższe uczelnie Kursy, szkolenia Opracowania, sciągi
607 stron znajduje się w kategorii Edukacja
http://www.abakano.pl
Abakano szkolenia i coaching we Wrocławiu
Abakano, firma szkoleniowa z Wrocławia prowadzona przez profesjonalnego coacha ICF, trenera i psychologa biznesu Oliwię Matejko. Oferujemy profesjonalne sesje coachingu biznesowego we Wrocławiu z doświadczonym coachem. Proponujemy Państwu również szkolenia indywidualne, w realnym środowisku klienta 1 na 1 z trenerem.
[Dodana: 2014-03-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://krakowmontessorischool.pl
Prywatna Szkoła Podstawowa Kraów Ruczaj
Prywatna szkoła podstawowa Montessori uczy w oparciu o popularną i cenioną na całym świecie pedagogikę Montessori. Ta technika nauki wspomaga rozwój indywidualnych cech iintelektualnych, kształtowanie charakteru, uczy współdziałania w grupie, a także zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych. Szkoła ma status szkoły niepublicznej, realizuje program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest nadzorowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Krako
[Dodana: 2014-03-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://studia.slask.pl/
Studia podyplomowe Śląsk - IPS
Nie możesz znaleźć pracy mimo posiadania wyższego wykształcenia? Już teraz zapisz się na studia podyplomowe! Śląsk to województwo, które wszystkim swoim mieszkańcom oferuje bardzo szeroki przekrój możliwości związanych ze zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji albo całkowitego przebranżowienia się.
[Dodana: 2014-03-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.autojazda.com.pl/
Autojazda
Chcesz w tym roku zdać prawko? Do tej pory nie wyłoniłeś szkoły? Mobilizujemy Cię do poznania oferty szkoły Auto Jazda. Nie zważając na fakt, iż jesteśmy jedną z pierwszych szkół w obszarze, cały czas się rozwijamy i oferujemy nowe metody nauki i zdawania sprawdzianów. Dostosowujemy odmiany nauki do naszych klientów, dlatego zapewniamy ewentualność nauki w postaci e-learningu. Dzięki temu rozstrzygnięciu to Ty selekcjonujesz czas i obszar nauki! Jeśli chcesz uzyskać więc
[Dodana: 2014-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://firma-arcus.pl/
Arcus 2plus2 Jelenia Góra
Szkoła matematyki 2plus2 (korepetycje z matematyki na każdym poziomie kształcenia, od podstawówki po studia) oraz analizy statystyczne na potrzeby firmy i osób prywatnych
[Dodana: 2014-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.agencjatlumaczen.com.pl
Agencja Tłumaczeń Lingua Nova- tłumaczenia
Agencja tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi skierowane do klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucji publicznych. Oferta obejmuje tłumaczenia wszystkich języków. Staranne, terminowe i kompleksowe usługi wsparte wieloletnim doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami. Zespół najlepszych tłumaczy w swojej dziedzinie.
[Dodana: 2014-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.effectiva.pl/
Angielski przez Skype - Effectiva
Angielski przez Skype to zupełna nowość w nauce języka obcego – rozwiązanie, które umożliwia zgłębianie lingwistycznej wiedzy i podnoszenie swoich językowych kwalifikacji bez wychodzenia z domu. Ta propozycja to wygodna opcja dla wszystkich tych osób, które ze względów zdrowotnych czy też organizacyjnych (np. posiadanie małych dzieci) mają trudnośc
[Dodana: 2014-03-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.lidaria.pl
Lidaria Biuro Tłumaczeń
Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy. Każdy język, każda specjalizacja, wszystko na czas, rzetelnie. Nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat za język specjalistyczny.
[Dodana: 2014-03-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.najlepszeprzedszkola.edu.pl
Najlepsze przedszkola
Serwis informacyjny www.najlepszeprzedszkola.edu.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo informacje o zaufanych placówkach opiekuńczych w Polsce. Naszym celem jest informowanie o przedszkolach, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Najlepsze przedszkola to placówki spełniające wszystkie wymagania programu.
[Dodana: 2014-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.najlepszestudia.info
Studia wyższe
Studia wyższe charakteryzują się przede wszystkim ogromną ilością ofert edukacyjnych i programów nauczania. W Polsce zarejestrowanych jest najwięcej uczelni w skali całej Europy. Studia oferują zarówno podmioty publiczne – uczelnie państwowe, jak i niepubliczne – uczelnie prywatne.
[Dodana: 2014-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.najlepszeuczelnie.info
Uczelnie w Polsce
Rejestr uczelni w Polsce prowadzi Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Według nowych danych MNiSW liczba uczelni działających w kraju sięga ponad 450 szkół wyższych, które oferują różne programy studiów na trzech podstawowych stopniach nauczania: I stopnia – studia licencjackie lub inżynierskie, II stopnia – studia magisterskie.
[Dodana: 2014-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.podyplomowestudia.info
Studia podyplomowe
Studia podyplomowe w Polsce nie są kwalifikowane jako studia wyższe. Oferowane są przez uczelnie wyłącznie, niemniej ich ukończenie, oczywiście poza tym że gwarantuje dyplom uczelni wyższej, nie daje kolejnego tytułu zawodowego czy naukowego.
[Dodana: 2014-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.badanianaukowe.edu.pl
Badania naukowe
Badania naukowe w swojej istocie polegają na podejmowaniu przez badacza lub zespół badaczy w celu osiągnięcia postępu intelektualnego w wiedzy naukowej, ustalenia nowych twierdzeń naukowych, tez, aksjomatów, uogólnień i definicji. Dzięki nim nauka w Polsce zyskuje na znaczeniu nie tylko w kraju ale i na świecie.
[Dodana: 2014-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.rankingszkolwyzszych.edu.pl
Rankingi uczelni
Dywagacje na temat skuteczności i przydatności rankingów szkół wyższych w Polsce i na świecie. Aktualne zestawienia i notowania uczelni polskich.
[Dodana: 2014-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.najlepszekursy.edu.pl
Kursy zawodowe
Kursy to często sposób na łatwą i relatywnie tanią zmianę zawodu. Oferowane przede wszystkim przez urzędy pracy, ale również przed firmy komercyjne. Kursy szlifujące umiejętności zawodowe to bardzo zróżnicowana oferta od podstawowych - rzemieślniczych po kursy zawodowe gwarantujące certyfikaty. Przeważającą część stanowią popularne w Polsce.
[Dodana: 2014-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.najlepszeszkolenia.edu.pl
Szkolenia indywidualne
Oferta szkoleń indywidualnych i firmowych to przede wszystkim szkolenia podnoszące kwalifikacje miękkie i twarde. Szkolenia miękkie i twarde dla firm. Szkolenia realizowane są w ramach grup otwartych i zamkniętych. Nowoczesne formy szkoleń dla pracowników to przede wszystkim interaktywne formy nauczania.
[Dodana: 2014-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ifss.pl
Szkolenia Lean Six Sigma
Strona polskiego oddziału grupy ifss. Najlepsza oferta na projekty i szkolenia Lean Six Sigma (poziom Green Belt, Black Beli i Master Black Belt). Sprawdź nas!
[Dodana: 2014-01-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ilang.pl
iLang - Internetowa szkoła językowa
W naszej szkole językowej masz niepowtarzalną szansę skutecznie nauczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego oraz poznać kulturę krajów, w których mieszkają ich rodowici użytkownicy. Dzięki naszej nowoczesnej metodzie zaoszczędzisz czas i pieniądze, a wiedza, którą zdobędziesz, pozostanie w Twojej głowie na lata.
[Dodana: 2014-01-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.akademiaflorystyki.pl/
Akademia Florystyki
Akademia Florystyki gwarantuje swoim podopiecznym kursy florystyczne wprowadzające zarówno najprostsze, podstawowe zagadnienia, jak i te bardziej specjalistyczne. Uczniowie, którzy planują dopiero zacząć swoją karierę w zawodzie takim jak florysta, mogą wziąć udział w kursie podstawowym, który wtajemniczy ich w tajniki zawodu i zagwarantuje zdobyci
[Dodana: 2014-01-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pracemagisterskie.pl/
Baza gotowych prac naukowych – Pracemagisterskie.pl
Szukasz gotowych prac magisterskich i licencjackich? Dobrze trafiłeś - serwis Pracemagisterskie.pl pomoże Ci w napisaniu referatu i pracy lub w znalezieniu osoby która Ci w tym pomoże! Zapraszamy do współpracy!
[Dodana: 2014-01-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA