Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > > Edukacja
Szkoły Przedszkola Wyższe uczelnie Kursy, szkolenia Opracowania, sciągi
607 stron znajduje się w kategorii Edukacja
http://www.szkolenia.forsinit.pl/
Szkolenia IT Gliwice
FORSINIT to autoryzowane centrum szkoleniowe D-link oraz Huawei. Jako firma, ma w swojej ofercie szkolenia standardowe, jak i szkolenia dedykowane pod konkretnego klienta. Zapraszamy!
[Dodana: 2011-11-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wroclaw.angielskizdojazdem.pl/
Angielski we Wrocławiu
Zapraszamy do Mobile English. Nasza szkoła jako, jedna z nielicznych w Polsce, oferuje naukę języka obcego z dojazdem. Z naszą pomocąpoznasz angielski. Zatrudniamy tylko najlepszych, dzięki czemu efekty nauki są natychmiastowe.Zajęcia z angielskiego mają miejsce w domu ? lektorzy dojadą do Ciebie, co sprawi, że zaoszczędzisz czas oraz będziesz czuł się w pełni zrelaksowany. Ponadto, zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do nauki. Oferta jest skierowana zarówno do klientów
[Dodana: 2011-10-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://filoma.org
Fizyka zadania z rozwiązaniami
Serwis e-learningowy zawierający zadania z fizyki wraz z video rozwiązaniami dla uczniów, maturzystów i studentów. Serwis zawiera wszystkie zadania z arkuszy maturalnych z fizyki dla poziomu podstawowego i rozszerzonego oraz setki innych zadań z każdego działu. Na stronie także tabele wzorów i aplikacje pomocne przy rozwiązywaniu zadań. Ucz się fiz
[Dodana: 2011-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://dzieciecezmysly.pl/
terapia dzieci warszawa
Strona dzieciezmysly.pl prezentuje zajęcia dla młodzieży z psychologiem, terapeutą i logopedą. Wśród proponowanych usług znajduje się terapia si,integracja sensoryczna, oraz inne współczesne formy zajęć z dziećmi i młodzieżą. Ośrodek posiada przyjazną atmosferę pracy i sale przystosowane do tego typu dzialalności, którą prowadzą wykwalifikowani i certfikowani pofesjonaliści.
[Dodana: 2011-09-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pomocnepisanie.pl
Pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych
Szukasz pomocy w napisaniu ważnej pracy licencjackiej, magisterskiej czy dyplomowej? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do Cię do serwisu Pomocne Pisanie. Rozwiążemy Twoje problemy związane z przygotowaniem pracy magisterskiej, licencjackiej, dyplomowej oraz każdej innej ważnej dla Ciebie pracy.
[Dodana: 2011-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://adrenaltika.pl/
Adrenaltika - kursy instruktorskie EFR
Adrenaltika jest Centrum Szkoleniowym - prowadzi edukację ratowników przedmedycznych i instruktorów pierwszej pomocy. Szkoli według międzynarodowych standardów EFR Emergency First Response.
[Dodana: 2011-09-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.bambamstudio.pl
Bam Bam Studio - zajęcia dla dzieci
Bam Bam Studio jest placówką edukacyjną znajdującą się na warszawskich Kabatach. Wykwalifikowana kadra z zaangażowaniem prowadzi rozwijające zajęcia w ramach punktu przedszkolnego, ciekawe zajęcia edukacyjne oraz warsztaty dla rodziców. Pracownia organizuje również niezapomniane urodziny dla dzieci.
[Dodana: 2011-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://forum.biomist.pl
forum chemiczne
Zapraszamy serdecznie na nowe forum chemiczne w którym możemy pomóc Państwu w waszych sprawach odnośnie chemii,biologii, ew. medycyny. Jesteśmy grupą osób znających się na tym co robimy. Publikujemy również na portalu unikalne artykuły z biologii i chemii, które kierujemy do każdego poziomu wiedzy.
[Dodana: 2011-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.eprace.boo.pl
E-prace PISANIE PRAC- POMOC
Z naszym udziałem powstają prace naukowe (m. in. licencjackie, magisterskie i szczególnie doktorskie), publikacje prasowe
[Dodana: 2011-09-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://statystyka.org.pl
Statystyka
Obliczenia statystyczne uważane są za jeden z trudniejszych etapów pracy magisterskiej. Na stronie statystyka.org.pl można znaleźć ciekawe porady dotyczące wykonywania obliczeń statystycznych oraz można zlecić wykonanie ich specjalistom.
[Dodana: 2011-08-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.edupelzaki.pl
Portal edukazyjny dla dzieci, nauka języków obcych
EduPełzaki. Serwis edukacyjno - informacyjny dla dzieci i rodziców. Sprawdź ogłoszenia w naszym EduBazarku! Konkursy z nagrodami, gry, artykuły, nauka języków obcych oraz wiele innych atrakcji! Nasz portal oferuje szeroką gamę informacji na tematy związane z naszymi dziećmi począwszy od okresy pełzającego szkraba do dzieciaka w szkole.
[Dodana: 2011-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://euroalphabet.pl/szkola-jezykowa
szkoła językowa tłumaczenia
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i hebrajskiego oferujemy dla każdej grupy wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia na wszystkie współczesne języki świata. Zapraszamy do współpracy
[Dodana: 2011-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.przedszkole-przystanelfow.pl
Przedszkole warszawa
Przedszkole warszawa zacisze, to wyjątkowe miejsce dla bobasa, który uczy się codziennych czynności. Żeby malec mógł odwiedzać przedszkole warszawa zacisze nie musi być w pełni samodzielny, ponieważ oprócz pań uczących pracują w nim jeszcze opiekunki, które pomagają dzieciom w wykonywaniu niezbędnych czynności. Tego typu jest też przedszkole wołomin. Dyrektor przyjmuje dzieci już od drugiego roku życia. Przedszkole wołomin jest dobrym wyjściem z kłopotliwej sytuacji dla
[Dodana: 2011-08-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.glotto.pl/medycyna.html
Angielski medyczny
Oferujemy kursy z zakresu specjalistycznego słownictwa, z takich dziedzin jak medycyna czy technika. Wszyscy pracownicy posiadają wysokie doświadczenie oraz umiejętności pracy z uczniami.
[Dodana: 2011-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pierwiastekzdwoch.pl
Nauka przez internet
Po co płacić za drogie korepetycje? Po co marnować czas na dojazdy do korepetytora? Od dziś możesz uczyć się o dowolnej porze, w dzień i w nocy, siedząc przy biurku i popijając kubek gorącej czekolady. To wszystko już od 2zł za godzinę na www.pierwiastekzdwóch.pl Zapraszamy :)
[Dodana: 2011-06-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.szkolenia24h.pl
Internetowy Pośrednik Edukacyjny
Jesteśmy profesjonalnym serwisem internetowym, w którym to znajdą Państwo szkolenia wszelkiego typu, w tym szkolenia darmowe, szkolenia EFS, e-learning, otwarte i zamknięte. Promowane firmy szkoleniowe oferują szkolenia z wielu dziedzin miedzy innymi kursy językowe, ekonomiczne i wile innych. Portal tak ze prezentuje obiekty i ośrodki szkoleniowe.
[Dodana: 2011-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kursy24h.pl
Katalog kursów
Jesteśmy serwisem internetowym, który prezentuje ofertę firm szkoleniowych z podziwem na kategorie szkolenia i kursy. W naszej kategorii kursów są miedzi innymi kursy księgowe, zawodowe, maturalne, kursy językowe, medyczne,IT, tutaj każdy znajdzie atrakcyjną ofertę kursów i szkoleń które spełnią najbardziej wygórowane wymagania klientów.
[Dodana: 2011-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pisanieprac.priv.pl
pisnaie prac
Pomagamy osobom w napisaniu pracy oferując swoje doświadczenie z różnych dziedzin. Pisanie prac nie jest nam obce, jesteśmy gronem naukowców zajmującym się tym na co dzień. Nie musisz obawiać się o plagiat, każda praca jest unikalna i może stanowić podstawę do swojej własnej pracy. Osoby, które skorzystały z naszych usług odniosły sukces.
[Dodana: 2011-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.student.pl
Studia
Wybierasz się na studia? Być może już studiujesz i zastanawiasz się, jak korzystanie rozplanować ten czas, by jednocześnie zdobywać wiedzę, bawić, żyć aktywnie, zarabiać i poznawać ludzi? Nowy portal studencki serdecznie zaprasza absolwentów i studentów do lektury!
[Dodana: 2011-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://angielskie-slowka.pl/
Angielskie-slowka.pl - Inteligentny system nauki słówek
Inteligentny system powtórek. Serwis internetowy do nauki słówek.
[Dodana: 2011-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA