Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Komputery > Programy

358 stron znajduje się w kategorii Programy
https://hrily.com/pl/home/
hrily.com
Oprogramowanie dla agencji opieki. Pomaga optymalizować pracę, skracając czas wykonywanych zadań. Twórz dokumenty, zarządzaj opiekunami, pośrednikami wyjazdami oraz rozliczeniami w jednym miejscu.
[Dodana: 2020-11-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.foto.guru
Foto.Guru obsługa zleceń na zdjęcia
Foto.guru to oprogramowanie które umożliwia przyjmowanie i wydruk zleceń na odbitki foto bezpośrednio w punkcie. Aplikacja nie wymaga instalacji przez klienta dodatkowego oprogramowania, a jedynie przejście na wybraną stronę, którą może otworzyć bezpośrednio z telefonu komórkowego.
[Dodana: 2020-02-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://integra.com.pl
Programy dla serwisu - Integra Software
Integra to producent programów dla serwisów i aplikacji mobilnych dla branży motoryzacyjnej. Programy serwisowe firmy Integra przełożą się na optymalizację pracy każdego serwisu i zwiększą potencjał warsztatu samochodowego. Ponadto firma Integra tworzy rozwiązania eCommerce - takie jak sklepy i katalogi internetowe - dla branży automotive.
[Dodana: 2020-01-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.taxmobile.pl/
TaxMobile
TaxMobile jest systemem ułatwiającym pracę biur rachunkowych, w którym można zarządzać wszystkimi zobowiązaniami podatkowymi i składkowymi swoich klientów. Z wygodnego panelu administracyjnego może korzystać wiele księgowych.
[Dodana: 2019-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://kancelis.pl
Zarządzanie kancelarią prawną - kancelis.pl
Kancelis to jedyny w swoim rodzaju program do obsługi kancelarii prawnej. W jednym miejscu znaleźć można wszystko, co jest niezbędne do wydajnej i optymalnej pracy w kancelarii. Program pozwala tworzyć wszelkie dokumenty, zarządzać nimi i generować raporty. Zarządzanie kancelarią prawną jeszcze nigdy nie było tak proste.
[Dodana: 2019-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.ipersonel.pl/
Oprogramowanie dla hr - ipersonel.pl
Oprogramowanie ipersonel.pl jest jednym z najchętniej wybieranych wśród firm na całym Polskim rynku. Dlaczego? Ponieważ ipersonel to gwarancja pełnego zadowolenia, prostoty użytku a także efektywności pracy na tym oprogramowaniu. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego programu do zarządzania kadrami to ipersonel.pl jest najlepszym wyborem na rynku.
[Dodana: 2019-06-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://apogit.pl/
Apogit.pl - erp wdrożenia
Oprogramowanie klasy ERP razem z pełnym serwisowaniem, procesem sprzedażowym oraz pomocą techniczną przez cały okres trwania współpracy. Nasi certyfikowani i doświadczeni specjaliści zadbają o dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta. Nieustannie tworzone są liczne addony i aplikacje rozszerzające funkcjonalność systemu.
[Dodana: 2019-04-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.sqlogic.pl/
Oprogramowanie
Firma GRAF (właściciel oprogramowania SQLogic) zajmuje się oprogramowaniem do obsługi firm handlowych oraz produkcyjnych. Na rynku działa od 1999 roku. Nasz system zarządzania SQLogic składa się z elementów takich jak: - sprzedaż, - zakup, - analiza sprzedaży i zyskowności, - produkcja, - magazyn, - rozliczenia, - serwis, - umowy z kontrahenta
[Dodana: 2019-04-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://erum.pl/
Program do gabinetu lekarskiego - erum.pl
Korzystając z programu erum.pl dbamy o pełne bezpieczeństwo i funkcjonalność naszego gabinetu. Jest to nowoczesne i jakościowe oprogramowanie skierowane w stronę gabinetów. Dostosowane do dzisiejszych oczekiwań i potrzeb osób zarządzających gabinetami. Program do dokumentacji medycznej erum.pl jest polecany wśród renomowanych lekarzy.
[Dodana: 2019-03-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mulawa.waw.pl
Darmowe programy autora
Strona prezentuje programy freeware, ukierunkowane przeważnie na obsługę multimediów, grafiki, baz danych oraz szyfrowania informacji. Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi. Programy te można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
[Dodana: 2019-02-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://firetms.com/pl/
programy spedycyjne - FireTMS
Oprogramowanie, dzięki któremu zarządzanie transportem i spedycją staje się łatwiejsze. W jednym miejscu można zarządzać flotą pojazdów, wysyłać sms-y do kierowców, prowadzić automatyczną windykację czy analizować puste kilometry. Dostępnym jest darmowy 14 dniowy okres próbny. Więcej informacji na stronie internetowej oprogramowania.
[Dodana: 2019-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://dataconsult.pl/
System WMS
DataConsult oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw. Tu znajdziesz magazynowe systemy informatyczne w 100% realizujące Twoje oczekiwania i usprawniające zarządzanie każdym magazynem. Dołącz do zadowolonych Klientów - znajdź idealny system wms.
[Dodana: 2018-12-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://barfitter.net/
Program do Gastronomii Darmowy - Barfitter
Firma oferuje oprogramowanie, które dostępne jest na stronie barfitter.net, które jako program do baru za darmo pozwala na skuteczne zarządzanie pracą w lokalu gastronomicznym. Oprogramowanie oferuje różnorodne funkcje, które pozwalają na zapewnienie wygodniejszego realizowania pracy. Zapoznaj się ze szczegółami za pośrednictwem strony!
[Dodana: 2018-10-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.pitprojekt.pl/
Program do rozliczania pit-ów - pitprojekt.pl
Ze swoim produktem wychodzimy do Klientów, którzy mają problem z rozliczeniem rocznego zeznania podatkowego. Oferujemy Państwu program, dzięki któremu łatwo jest rozliczyć zeznania dla osób fizycznych.
[Dodana: 2018-06-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://erpserwis.net/
ERP Serwis - systemy i programy do zarządzania firmą
Warto się przekonać o tym, że masz do czynienia z bardzo konkretnymi rozwiązaniami jeśli chodzi o systemy erp. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie dowiesz się bez problemu, dlaczego warto wybrać nasze rozwiązania z tego zakresu. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się informacjom oraz do nawiązania kontaktu z nami.
[Dodana: 2018-06-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://asc.altkom.pl/
It developer - asc.altkom.pl
Altkom Software & Consulting to producent oprogramowania dostarczanego dla firm m.in z branży ubezpieczeniowej i bankowej. Firma tworzy także dedykowane oprogramowanie na zamówienie klienta, proponuje unikatowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Poznaj wszystkie produkty i zapoznaj się z ofertą software house.
[Dodana: 2018-06-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://smartdebt.pl/
EPU Program - SmartDebt
Innowacyjne oprogramowanie SmartDebt jest specjalistycznym i intuicyjnym narzędziem do windykacji polubownej, postępowania sądowego i egzekucyjnego. SmartDebt zapewnia efektywność pracy przy oszczędności czasu oraz pieniędzy.
[Dodana: 2018-01-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.hba.hogart.com.pl
INFOR Q&A - hba.hogart.com.pl
Firma Hogart Business Applications działa na rynku informatycznym. Oferta obejmuje wdrożenie gotowych rozwiązań od renomowanych producentów jak Infor Global Solutions, IBM. W firmie zapewniane są również rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!
[Dodana: 2017-12-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.pit-format.pl
Program PIT Format – rozliczenie podatku
Program PIT Format umożliwia szybko wypełnić deklaracje podatkowe PITy 2018. To łatwe rozliczenie podatku PIT 37, PIT 28, PIT 36 i pozostałych formularzy PIT 2017/PIT 2018. Dla osób fizycznych, firm i biur rachunkowych. Ułatwia przesłać PIT 2017 przez Internet (e-deklaracje) oraz wypełnić pit online.
[Dodana: 2017-09-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://bilok.pl/
Bilok
Firma oferuje nowoczesny system, który pozwala na wygodne obsługiwanie klientów szkół czy szkół sportowych a także firm oferujących korepetycje. Za pośrednictwem systemu można wygodnie obsługiwać płatności poprzez tworzenie harmonogramów a także synchronizowanie płatności z kontami bankowymi. Zapoznaj się ze szczegółami!
[Dodana: 2017-08-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA