Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Komputery > Programowanie

185 stron znajduje się w kategorii Programowanie
https://madeonmoon.pl/
Strony mobilne - madeonmoon.pl
Made On Moon zapewnia kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, sklepów, aplikacji i serwerów, a także opieki nad stroną internetową oraz wsparcia pozycjonowania. Bazuje na wieloletnim doświadczeniu i kreatywnych pracownikach. Oferuje komfortowe warunki współpracy, profesjonalne i terminowe wykonanie zleceń oraz atrakcyjne efekty.
[Dodana: 2022-09-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://altersofthouse.com/
Platformy e-commerce - altersofthouse.com
Myślisz nad stworzeniem własnego sklepu internetowego? Już dziś skorzystaj z pomocy ekspertów od projektowania graficznego, programowania i marketingu. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu platform e-commerce, a także integracji systemów płatności internetowych. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych wysokiej jakości usługach?
[Dodana: 2021-12-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://arturkosinski.pl/
Strony internetowe Olsztyn
Od 2010 roku pomagam firmom zdobywać klientów przez internet. Tworzę strony i sklepy internetowe oraz prowadzę kampanie reklamowe w internecie. Dzielę się praktyczną wiedzą w formie darmowych porad wideo dla przedsiębiorców.
[Dodana: 2021-09-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://sparkrobots.pl
SparkRobots roboty współpracujące
SparkRobots to firma inżynierska zajmująca się wprowadzaniem na rynek innowacyjnych i w pełni zintegrowanych robotów współpracujących (czyli cobotów) i robotów mobilnych do automatyzacji procesów produkcji.
[Dodana: 2021-07-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.sprawnystart.pl
Strony internetowe wordpress - sprawnystart.pl
Sprawny Start to usługa wdrażania stron internetowych. Bazuje na mechanizmach powszechnie stosowanych w obszarze stron WWW, takich jak WordPress. Jest wsparta dedykowanymi pakietami hostingowymi oraz rozwiązaniami firmy APISOFT. Witryny są tworzone na bazie gotowych szablonów, które klient może wcześniej zobaczyć i przetestować.
[Dodana: 2021-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.traveltech.pl/
Systemy rezerwacji biletów - TravelTECH.pl x2
Jeżeli szukacie państwo firmy, która wykona dla was specjalistyczne oprogramowanie, aplikacji jaki dedykowane systemy do waszej firmy, to świetnie trafiliście! Oferujemy leasing specjalistów it, którzy wykonają dla państwa wszystkie prace jakie im zlecicie. Więcej informacji oraz pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.
[Dodana: 2020-11-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://idego-group.com
Tworzenie aplikacji - idego-group.com
Tworzymy strony internetowe zgodnie z założeniami klientów krajowych i zagranicznych. Zapewniamy programowanie front-end, back-end, testowanie aplikacji, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, również związanych ze sztuczną inteligencją. Dajemy Państwu pełen wgląd do projektów i poświęcamy dużą uwagę na testowaniu pomysłów, idei.
[Dodana: 2020-07-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.agatit.pl/
Agat IT S.A.
Oferujemy usługi specjalistyczne w zakresie programowania IT, systemów automatyki w różnych branżach. Świadczymy doradztwo z zakresu projektowania oprogramowania zgodnie z najnowszymi wytycznymi europejskimi i światowymi. Oferujemy również pracę na sterownikach plc, programowanie mikrokontrolerów, wdrażanie systemów it od podstaw.
[Dodana: 2019-07-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://maciejrajda.pl/
Web Developer - maciejrajda.pl
Działam w obszarze marketingu internetowego i tworzę rozbudowane sklepy internetowe. Proponuję Państwu kompleksowe wsparcie przy rozwijaniu biznesu w sieci. Zapewniam pozycjonowanie, optymalizację serwisu pod wytyczne popularnych wyszukiwarek. Nadzoruję dodatkowo kampanie linków sponsorowanych, nawet przy ograniczonym budżecie klienta.
[Dodana: 2018-11-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.b2net.pl
Agencja interaktywna - B2Net
B2Net to agencja interaktywna z siedzibą w stolicy wielkopolski, czyli w Poznaniu. Oferujemy głównie projektowanie i wdrażanie responsywnych stron internetowych, usługi z obszaru marketingu oraz reklamy. Wszelkie interaktywne rozwiązania, które przedstawiamy, są dostosowane do potrzeb Konsumenta.
[Dodana: 2018-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://akademia108.pl/
Szkoła programowania - akademia108.pl
Nasze kursy programowania kierowane są do osób, które pragną zdobyć lub też poszerzyć swoją wiedzę na temat kodowania. Proces nauki jest bardzo szybki i praktyczny. Podczas zajęć zgłębisz tajniki HTML5, CSS3 i JavaScript oraz dowiesz się jak skuteczniej pracować na przyszłym stanowisku. Sprawdź na jakie kursy programowania obecnie rekrutujemy!
[Dodana: 2017-03-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://piweh.pl/
PIWeH
Chcesz dokonać analizy swojego sklepu internetowego? Platforma PIWeH ułatwi Ci to zadanie. Jest to narzędzie do inteligentnego wspomagania e-Handlu. Jej działanie polega na dokonaniu analizy struktury i treści sklepu internetowego, a następnie na wygenerowaniu szczegółowego raportu.
[Dodana: 2017-03-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bpsc.com.pl
BPSC - System aps
BPSC SA to działająca od 27 lat firma zajmująca się oprogramowaniami wspierającymi zarządzanie przedsiębiorstwami i instytucjami. Impuls EVO to nowoczesne oprogramowanie z kompletną funkcjonalnością ERP, pozwalające na elastyczne dobieranie funkcji, tak by klient znalazł coś, co pasuje do jego potrzeb.
[Dodana: 2016-03-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kamee.pl
Oprogramowanie dla firm Kamee
Tworzymy dedykowane oprogramowania dla firm do zarządzania informacjami. Specjalizujemy się w systemach do zarządzania klientami CRM, środkami firmy ERP, łańcuchami dostaw i innymi.Tworzymy aplikację do planowania produkcji, firm handlowych oraz usługowych, rezerwowania, firm poligraficznych oraz szkół językowych.Skorzystaj z darmowych konsultacji.
[Dodana: 2015-05-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://guideme24.pl
Menu generator
W internecie można znaleźć tak przydatne akcesoria pomocne jak menu generator, generator polityki prywatności etc. Dzięki takim narzędziom wiele rzeczy możemy zrobić samodzielnie. Przy pomocy darmowego Generatora Polityki Prywatności firmy GuideMe24.pl, opracowanego wraz z zespołem prawników można zaimplementować na swojej stronie www.
[Dodana: 2014-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.penta.com.pl
System forte, microsoft bpos Gdynia
Profesjonalne usługi informatyczne - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-pfron. Zarządzania firmą - systemy i programy dla firm: System forte, Great Plains, Penta, Symfonia Premium i symfonia forte, PentaKoszt oraz Microsoft Bpos. Kliknij link
[Dodana: 2014-12-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://sidgroup.pl/
Oprogramowanie SAP wdrażane przez SID Group
Usługi związane z oprogramowaniem SAP świadczone przez SID Group to szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb poszczególnych organizacji, specyfiki prawa i zgodne z najlepszymi praktykami. Do najważniejszych rozwiązań należą m.in.SAP ERP i SAP HANA. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na to drugie. SAP HANA to technologia in-memory zapewniająca szybkość.
[Dodana: 2014-11-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://testykwalifikacyjne.pl/
Rozmowa kwalifikacyjna Java - Testy kwalifikacyjne IT
U nas zweryfikujesz umiejętności jako programista (developer) Java. Na tej stronie możeszrozwiązać testy kwalifikacyjne z branży IT (informatycznej). Pytania są ograniczone czasowo udając techniczną rozmowę kwalifikacyjną. Testy sprawdzają wiedzę z wielu obszarów powiązanych z Javą takich jak JVM, wątki,Unit tests, SQL, design patterns.
[Dodana: 2014-11-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mariuszobrycki.pl
Programowanie aplikacji www - Mariusz Obrycki
Witam serdecznie. Na mojej stronie internetowej znajdziecie informacje odnośnie mojej branży zawodowej, tzn. wytwarzanie aplikacji webowych i desktopowych, SEO, tworzeniu stron internetowych. Zapraszam do kontaktu.
[Dodana: 2014-10-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://codemy.pl
Html kurs
Nasz portal internetowy powstał w celu zapewniania użytkownikom możliwości skorzystania z kursów programowania pozwalających na tworzenie stron internetowych, aplikacji mobilnych z wykorzystaniem HTML5, CSS, PHP.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA