Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Komputery > Firmy komputerowe

513 stron znajduje się w kategorii Firmy komputerowe
http://itserwis.org.pl
Pogotowie Komputerowe Szczecin tel. 507 198 878
Pogotowie Komputerowe Szczecin tel. 507 198 878 Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Naprawa u klienta. Obsługujemy teren Szczecina, woj. zachodniopomorskiego oraz przygranicznych Niemiec. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę informatyczną Państwa firmy. Kursy komputerowe, zajęcia informatyczne.
[Dodana: 2010-12-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bajtowo.pl
Sklep komputerowy Bajtowo.PL
Bajtowo.PL - sklep komputerowy. Krakowska firma, sprzedaż sprzętu komputerowego, gotowych zestawów i podzespołów. Procesor, płyta główna, pamięć ram, karta graficzna
[Dodana: 2010-12-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.superserwis24.pl
SuperSerwis24.pl
Naprawa komputerów warszawa, piaseczno, serwis komputerowy warszawa, piaseczno, odzyskiwanie danych warszawa, pogotowie komputerowe warszawa, piaseczno, sieci komputerowe warszawa,
[Dodana: 2010-12-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.elektro-pcal.pl/
ELEKTRO-PCAL Michał Piotrowicz Odzyskiwanie Danych
Odzysk danych z nośników magnetycznych ATA,SATA, 2.5 Cala. Firma ELEKTRO-PCAL wymienia głowice w profesjonalny sposób. Firma naprawia dyski i elektroniki przy pomocy odpowiednich narzędzi do odzyskiwania danych. Przedsiębiorstwo posiada duże doświadczenie w przywracaniu danych oraz uprzejmą obsługę na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo oferuje dwa rodzaje usług. Pierwszą z nich jest odtwarzanie danych a drugą naprawa elektroniki w nośnikach magnetycznych.
[Dodana: 2010-12-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://diskus.pl/
Kasowanie danych
Oferujemy kasowanie danych z użyciem wysokiej jakości certyfikowanego oprogramowania oraz sprzętu. Usługa kasowania danych może odbywać się w siedzibie naszej lub Klienta (na szczególne życzenie). Zajmujemy się także doradztwem w zakresie kasowania danych.
[Dodana: 2011-01-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.blendsoft.pl
blendsoft.pl
Blendsoft to zespół doświadczonych profesjonalistów tworzących strony www z Dębicy, którzy w swojej pracy wykorzystują najnowsze technologie. A to przede wszystkim dzięki szczegółowej analizie i bacznej obserwacji światowych trendów.
[Dodana: 2011-01-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.vsdata.pl
Odzyskiwanie danych
Oferta firmy VS-DATA skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, które chcą odzyskać utracone dane. W ofercie firmy znajduje się odzyskiwanie danych z dysku, z kart pamięci, danych po formacie oraz danych z nośników pendrive. Utrata danych często pociąga za sobą znaczne straty, dlatego niezmiernie istotnym działaniem jest ich odzyskanie w możliwie najkrótszym czasie. Firma VS-DATA wykonuje bezpłatną diagnozę i zapewnia darmowe konsultacje. Zapraszamy na stronę inte
[Dodana: 2011-01-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.cupit.pl
cupIT.pl - usługi informatyczne / outsourcing IT / szkolenia informatyczne
Kompleksowe usługi informatyczne oraz internetowe dla firm i osób fizycznych na terenie Warszawy i okolic. pogotowie informatyczne 24h, bezpłatny dojazd do domu, outsourcing IT dla firm, szkolenia informatyczne dla wszystkich.
[Dodana: 2011-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ckzeto.pl
Centrum Komputerowe dokument elektroniczny, cisco
Centrum Komputerowe ZETO SA dynamicznie rozwija swoją ofertę, zasoby technologiczne i ludzkie. Współpracuje z wieloma światowymi producentami sprzętu, oprogramowania i rozwiązań IT, zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów. Dziś CK ZETO SA jest nie tylko stabilnym dostawcą produktów i usług ale również profesjonalnym i sprawdzonym doradcą i partnerem biznesowym. Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie złożonych projektów i dostaw oraz orientacja
[Dodana: 2011-02-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.sol-it.pl
SolIT IT Complex Solutions
Firma Solit zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną IT w Częstochowie. Budowa sieci komputerowych, obsługa serwerów, pogotowie komputerowe, administracja sieci. Wysoka Jakość konkurencyjne ceny.
[Dodana: 2011-02-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://snoter.eu
Snoter Computerdienst - Profesionalna pomoc komputerowa w Wiedniu
Profesionalna pomoc komputerowa na terenie Wiednia. Specializuję sie w szerokiej gamie usług informatycznych z zakresu diagnostyki, naprawy i montażu sprzętu komputerowego, odzyskiwania utraconych danych, projektowaniu stron internetowych oraz wielu innych. Szybko i solidnie.
[Dodana: 2011-02-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.networkpartners.pl
Network Partners- outsourcing IT, obsługa informatyczna
Usługi informatyczne i outsourcingowe. Rozwiązania ukierunkowane na kompleksową obsługę firm, zarówno od strony analityczno-doradczej, jak i wykonawczej. Profesjonalizm i niezawodność wdrażanych systemów według potrzeb i oczekiwań. Bogate doświadczenie i wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów.
[Dodana: 2011-02-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.bortec.pl
Usługi informatyczne na terenie Bydgoszczy
Firma świadcząca usługi informatyczne na terenie Bydgoszczy. Zajmuje się kompleksową obsługą osób prywatnych oraz firm.
[Dodana: 2011-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.artsc.pl
WWW ART SC Usługi informatyczne
WWW ART Spółka Cywilna - nasza firma zajmuje się usługami informatycznymi, projektowaniem i utrzymaniem stron internetowych, montażem oraz serwisem komputerów a także instalacją sieci komputerowych w firmie i domu.
[Dodana: 2011-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.broplay.com
Tworzenie gier
Broplay to firma zajmująca się takimi pojęciami jak tworzenie gier internetowych. Firma oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę Broplay.
[Dodana: 2011-03-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.intaris.pl
Intaris- outsourcing it
Firma specjalizuje się w outsourcingu IT - profesjonalnej i kompleksowej obsłudze informatycznej firm i instytucji. Oferta skierowana jest zarówno do sektora publicznego jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza, gwarantują właściwe zastosowanie technologii ściśle dopasowanych do potrzeb odbiorców.
[Dodana: 2011-03-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pogotowiepoznan.pl
Pogotowie Komputerowe 24 Poznań
Pogotowie komputerowe 24. Serwis komputerowy działa na terenie Poznania i okolic. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem, drukarką internetem, itp. Szybko i profesjonalna pomoc komputerowa.Pogotowie komputerowe czynne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na święta. Dojazd na terenie Poznania gratis. Najniższe ceny w Poznaniu.
[Dodana: 2011-03-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.igor-komputery.pl
Igor Serwis Komputerowy Poznań, Luboń i okolice
Szybka naprawa laptopa, komputera stacjonarnago, netbooka. Luboń, Poznań i okolice! Bezpłatna diagnoza, dojazd do klienta. Wymiany matryc, obudów, naprawy płyt głównych, lutowanie gniazd, reballing, instalacja systemu operacyjnego, wymiana nagrywarki, Ram, procesora, klawiatury, zawiasy i inne. Luboń Strumykowa 17, telefon: 604443062
[Dodana: 2011-03-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://pds.sos.pl
Pogotowie komputerowe Warszawa PDS
Problem z komputerem? Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych. Serwis, instalacja systemu operacyjnego Windows oraz Linux a także programów użytkowych. Konfiguracja routerów, sieci wi-fi i LAN. Pogotowie komputerowe PDS rozwiąże każdy problem informatyczny. Tanio i solidnie. Gwarancja na usługi.
[Dodana: 2011-04-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.step-tech.pl
SERWIS KOMPUTEROWY 24H/7DNI, NAPRAWA KOMPUTERÓW, WARSZAWA DOJAZD 0ZŁ
Nasza firma oferuje profesjonalne usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych. Wszystkie zlecenia staramy się wykonywać u klienta, to co nas odróżnia od innych to atrakcyjne stawki, promocje dla stałych klientów oraz szybki czas reakcji po zgłoszeniu problemu. U nas nie ma ukrytych kosztów, wycena kosztów następuje przed przystąpieniem
[Dodana: 2011-04-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru