Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Komputery > Firmy komputerowe

514 stron znajduje się w kategorii Firmy komputerowe
http://domowyinformatyk.com.pl
Serwis Komputerowy Naprawa Laptopów Mosina Puszczykowo
Domowy Informatyk to mobilny serwis komputerowy z dojazdem do klienta. Szybka i profesjonalna naprawa komputerów pc i laptopów na terenie Gminy Mosina i Puszczykowo.
[Dodana: 2013-03-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.instal-serwis.cba.pl
Serwis komputerów, instalcja i konfiguracja sprzętu... Instalacje antenowe - satelitarne, cyfrowe
Serwis komputerów, instalcja i konfiguracja sprzętu... Instalacje antenowe - satelitarne, cyfrowe, internetowe, bezprzewodowe, alarm, monitoring itp...
[Dodana: 2013-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://domowyinformatyk.com.pl
Serwis Komputerowy Naprawa Laptopów Tworzenie Stron WWW Mosina Puszczykowo
Mobilny serwis komputerowy z dojazdem do klienta. Szybka i profesjonalna naprawa komputerów pc i laptopów oraz tworzenie stron WWW. Gmina Mosina i Puszczykowo.
[Dodana: 2013-04-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bgaservice.pl/
Profesjonalny serwis Laptopów Warszawa Bielany
Serwis Laptopów Warszawa Bielany. Zajmujemy się profesjonalnym naprawami Laptopów Nasz serwis podejmuje się reperacji sprzętu wszystkich wytwórców. Zajmujemy się naprawianiem laptopów od 2003 roku. Posiadamy autoryzację na naprawy komputerów Lenovo,TOSHIBA raz inne marki.
[Dodana: 2013-04-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.lifesystem.pl/
Life System Artur Fic
Jesteśmy firmą specjalizującą się Outsourcingiem IT czyli profesjonalną obsługą firm i placówek dydaktycznych. Pomagamy w doborze w sprzętu i w jego obsłudze. Obsługujemy zarówno komputery i jak i laptopy. Specjalizujemy się też w Serwerach Windows, Serwerach Linux, notebookach oraz stacjach graficznych. Pomagamy również indywidualnym klientom któ
[Dodana: 2013-04-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://szpitaldanych.pl
Odzyskiwanie danych
Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych. Posiadamy kompleksową wiedzę w tym temacie. W ramach naszej witryny zarówno prezentujemy praktyczne porady jak i przedstawiamy nasze usługi związane z odzyskiwaniem danych. Zapraszamy wszystkich!
[Dodana: 2013-05-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://serwislaptopowwarszawa.com.pl/
Naprawa Komputerów Warszawa
Komputer Ci szwankuje? Pomożemy! Awaria komputera zdaża się czasem każdemu z nas. Oferowane przez nas usługi to m.in. archiwizacja danych, odwirusowanie komputera, naprawa usterek sprzętowych i programowych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładną mapkę dojazdu. Odwiedź nas na www.serwislaptopowwarszawa.com.pl.
[Dodana: 2013-06-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.systemyzegarowe.pl
Firma komputerowa
Nasza fima komputerowa zajmuje się systemami synchronizacji czasu. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami na terenie całego kraju. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Zapraszamy
[Dodana: 2013-06-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.senetic.pl
Oprogramowanie Microsoft
Przedstawiamy firmę Senetic, która jest certyfikowanym sprzedawcom oprogramowania Microsoft. Oferujemy wszystkie rodzaje licencji na każdą z aplikacji ze stajni amerykańskiego producenta. Gwarantujemy najniższe ceny oraz to, że zakupione u nas produkty są w 100% oryginalne.
[Dodana: 2013-06-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.agam.lublin.pl
Odzyskiwanie danych
Jeśli chcesz odzyskać dane z telefonu, aparatu bądź dysku, to dobrze trafiłeś. AGAM pomorze Ci odzyskać dane. Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych usług. Zapraszamy.
[Dodana: 2013-06-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.awarialaptopa.pl/
Serwis laptopów Warszawa
Masz problemy ze swoim laptopem? Profesjonalna naprawa i konserwacja komputerów i laptopów – awarialaptopa.pl. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i prośby naszych klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą poprzez odwiedzenie naszej strony
[Dodana: 2013-06-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://serwis-naprawa.com/
Serwis laptopów, serwis tabletów - Mobile Way
Mobile Way prowadzimy serwis laptopów, serwis tabletów, naprawiamy telefony. Prowadzimy serwis pogwarancyjny wszystkich marek urządzeń. Specjalizujemy się w naprawie płyt głównych, instalacji oraz reinstalacji programów w odzyskiwaniu danych, wymianie matryc, BGA układów. Wymieniamy wyświetlacze w tabletach. http://www.serwis-naprawa.com Tutaj ...
[Dodana: 2013-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.timikomp.pl/
Serwis komputerowy, projektowanie stron, outsourcing IT - Timikomp Oświęcim
Oferujemy profesjonalny serwis komputerowy, który wykona szybko i w dobrej cenie zlecone przez Państwa zadania. Wszystkie nasze usługi realizujemy kompleksowo.
[Dodana: 2013-08-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://enterserwis.com/
Pogotowie Komputerowe Warszawa Śródmieście
Serwis Komputerowy Enter Serwis Warszawa Śródmieście, zajmuje się naprawą i modernizacją laptopów i komputerów stacjonarnych. Naprawiamy układy BGA w laptopach, czyszczenie układów chłodzenia, reperacja przetwornic i kontrolerów na płycie głównej, reperacje inwerterów, wymiana świetlówek, uszkodzenia mechaniczne np:wymiana matryc, uszkodzone zawiasy, czyszczenie zalań itp. Modernizacja sprzętu komputerowego m.in. wymiana procesorów, ram, dysków twardych, odzyskiwanie danyc
[Dodana: 2013-08-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://zdalnysupport.pl
Zdalny Support
Usuwanie awarii niepoprawnie działającego lub nie włączającego się oprogramowania w tym gier. Pomoc w przypadku problemów z aktywacją legalnego oprogramowania i systemów operacyjnych. Przyspieszanie działania systemu operacyjnego bez ponownej instalacji, utraty danych i ustawień przez użytkownika. Odwirusowywanie komputera.
[Dodana: 2013-08-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.atena.pl
Cloud computing Microsoft
Firma Atena specjalizuje się w świadczeniu nowoczesnych usług IT. W ofercie znajdziesz między innymi Cloud Computing Microsoft, administracje systemami, kopie zapasowe i wsparcie techniczne. Outsourcingiem usług IT zajmujemy się od wielu lat posiadamy ogromne zaplecze zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!
[Dodana: 2013-09-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.bantel.pl
Usługi informatyczne Gdańsk
Bantel, to firma świadcząca usługi komputerowe i telekomunikacyjne. Specjalnością firmy są usługi związane z telekomunikacją, tworzenie sieci komputerowych oraz okablowań strukturalnych. Firma oferuje swoje usługi firmom na terenie Trójmiasta.
[Dodana: 2013-09-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://spawanieswiatlowodow.net.pl/
Pomiary i spawanie światłowodów
Lasnet Tech to przedsiębiorstwo instalatorska mająca znaczące doświadczenie w instalacjach światłowodowych. W swojej ofercie proponuje pomiary światłowodów oraz spawanie światłowodów Pomorskie to teren, gdzie przeważnie działa przedsiębiorstwo Lasnet Tech.
[Dodana: 2013-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.itm.pl
Usługi informatyczne Poznań ITM
Najlepsze rozwiązania dla biur rachunkowych, małych i średnich przedsiębiorstw. Firm szukających najtańszego na rynku programu do zarządzania produkcją
[Dodana: 2013-10-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://domex.waw.pl/
kasy fiskalne Warszawa
Sprzedaż małych, dużych, mobilnych kas fiskalnych. Naprawa drukarek i notebooków na terenie Warszawy i okolic.
[Dodana: 2013-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA

klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA