Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Nauka i technika > Nauki humanistyczne

50 stron znajduje się w kategorii Nauki humanistyczne
http://www.linguatarget.pl
język angielski gdańsk Przymorze
Z zamiłowania do języka angielskiego w 2008 roku w Wejherowie powstała szkoła językowa English Target, która zyskała dobrą renomę i zaufanie klientów. W zakresie usług naszej szkoły były zajęcia indywidualne i grupowe a także zajęcia organizowane w siedzibach firm m.in. Ratpol, Logistal czy Areszt Śledczy w Wejherowie.
[Dodana: 2018-07-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://polnisch-uebersetzer.com/
Tłumacz przysięgły Berlin
Karolina Kosior to profesjonalny tłumacz polskiego i niemieckiego. Pracuje na terenie miasta Berlina. W swojej ofercie posiada tłumaczenia dokumentów prawniczych (umów, wyroków sądowych, artów notarialnych) oraz budowlanych (kosztorysy, specyfikacje techniczne), jak i również tłumaczenia ustne.
[Dodana: 2015-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mojasocjologia.pl
MojaSocjologia.pl
Strona dla studentów i doktorantów socjologii. Umieszczane są na niej informacje metodologiczne, omówienie metod i technik badań, takich jak: ankieta, wywiad kwestionariuszowy, wywiad jakościowy, obserwacja uczestnicząca i nieuczestnicząca itp. Sprawdź jak dobrać próbę do badania i zaprojektować badanie społeczne. Jeśli przygotowujesz analizę SWOT lub TOWS albo po prostu piszesz raport lub artykuł naukowy, w tym miejscu też znajdziesz wskazówki jak to zrobić. Jednak problemy
[Dodana: 2015-03-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://edueduonline.pl
Edu Edu | Angielski Online
Ta strona prezentuje niezmiernie zróżnicowaną ofertę szkoły językowej EduEdu. Zajmuje się ona lekcjami języka angielskiego. W jej ofercie ma się szansę znaleźć niezmiernie popularną współcześnie opcję, jaką jest nauka angielskiego przez internet. Klient ma nadzwyczajnie dużo rozwiązań do wyboru, jak na przykład indywidualny kurs angielskiego online
[Dodana: 2014-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pisanie-pedagogika.pl
Pisanie prac resocjalizacja
Udzielam pomocy w pisaniu prac z zakresu pedagogiki. Opracowujemy prace licencjackie i magisterskie. Zlecenia realizujemy szybko, ale z zachowaniem wysokiego poziomu merytorycznego. Oferujemy również badania empiryczne, ankiety, obserwację i wywiad. Zapraszamy do współpracy.
[Dodana: 2014-07-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://translatpol.com.pl
Tłumaczenia przysięgłe bielsko
Bielskie biuro tłumaczeń Translatpol oferuje tłumaczenia tekstów i dokumentów a także tłumaczenia symultaniczne i następne ustne z języka niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego.
[Dodana: 2014-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.malicka-tlumacz-rzeszow.pl
Malicka-tlumacz-rzeszow.pl
Biuro tłumaczeń Monika Malicka to tłumaczenia z języka angielskiego przysięgłe lub zwykłe. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z języka angielskiego wszelkich dokumentów. Klienci zlecają mi do tłumaczenia m.in. dokumenty samochodowe, ekonomiczne , administracyjne. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe dyplomów, świadectw, indeksów.
[Dodana: 2014-03-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://etranslator.pl
Tłumacz
Wortal etranslator.pl ułatwia tłumaczenie między językami takimi jak: estoński, hebrajski lub szwedzki. Wykonanie tłumaczenia jest niezwykle proste i bezpłatne. Sugerowana usługa jest bardzo przydatna - wystarczy wprowadzić tekst w należytym miejscu i wybrać na jaki docelowy język przewidujemy dokonać tłumaczenie. Trwa to w praktyce nie więcej aniżeli koło paru sekund. Polecamy tłumacz wszystkim uczącym się języków z całego serca.
[Dodana: 2013-10-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pomocnik-studenta.pl
Ogłoszenia - Pisanie prac
W serwisie znajdują się oferty (propozycje) pomocy przy napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej czy inżynierskiej.
[Dodana: 2013-02-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://piaseczno.angielskizdojazdem.pl/
Angielski Piaseczno
Szkoła językowa Mobile English proponuje lekcje języka angielskiego. Na stronie znajduje się oferta lekcji dla biznesu zarówno z zakresu języka branżowego jak i podstawowego. Lektorzy Mobile english prowadzą zajęcia z dojazdem do Klienta.
[Dodana: 2011-10-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.diplomats.pl
Europejska Akademia Edukacji
Europejska Akademia Dyplomacji jest instytucją edukacyjną, która kształci kadry na potrzeby polskiej administracji, w tym w szczególności dyplomacji oraz biznesu krajowego i międzynarodowego.
[Dodana: 2011-09-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://audioroom.com.pl
Audioroom - Języki obce
Audioroom to językowy serwis internetowy, którego głównym celem jest dystrybucja audiobooków, e-booków, e-kursów, e-prasy. Wydawnictwo przygotowało serię Audio Short Stories, która pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języków obcych.
[Dodana: 2011-09-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.germaniac.pl
Szybkie tłumaczenia z niemieckiego
Oferuję szybkie tłumaczenia jak i naukę on line języka niemieckiego. Udzielam korepetycji z możliwością dojazdu do ucznia na terenie Szczecina, przygotowuję do matury. Zapewniam miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia
[Dodana: 2011-09-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://e-perfectum.pl
Angielski przez skype
e-perfectum.pl - oferuję naukę języka angielskiego przez Skype. Nasze usługi skierowane są do osób, które cenią sobie swój czas i chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim.
[Dodana: 2011-08-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.edus-walcz.pl
Kurs Języka Angielskiego Wałcz
Centrum edukacyjne "EDUS" to nowoczesna szkoła językowa, która prowadzi kursy grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, co nie zmienia jednak naszego indywidualnego podejścia do słuchacza. Zajęcia odbywają się w lokalu w centrum Wałcza na ulicy Kilińszczaków 25/3
[Dodana: 2011-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kampanianegatywna.pl
Kampania Negatywna - Marketing w służbie wiedzy. Publicystyka polityczna.
Witryna poświęcona marketingowi, polityce, wyborom, historii, mediom, na której można publikować własne artykuły. Publicystyka polityczna. Doradztwo polityczne i wizerunkowe.
[Dodana: 2011-06-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wsge.edu.pl
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej
Studia licencjackie i magisterskie - bezpieczeństwo wewnętrzne, administracja, pedagogika, zarządzanie - Warszawa, Otwock, Józefów
[Dodana: 2011-04-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://prace.net.pl
od licencjatu do doktoratu
Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z pisaniem prac: licencjackich, magisterskich, dyplomowych, doktorskich, habilitacyjnych, zaliczeniowych, maturalnych. Oferujemy pomoc przy pisaniu artykułów naukowych, publikacji, referatów, prezentacji.
[Dodana: 2011-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mediatorrodzinny.pl
mediacje
Mediacje rodzinne i sądowe karne i w sprawach nieletnich. Sposoby radzenia sobie z cyberprzemocą i stalkingiem.
[Dodana: 2011-02-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.forumprawa24.pl/forum/4-prawo-cywilne-/257-nieruchomo-obok-autostrady
prawo cywilne autostrada i nieruchomość
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat kupowania działek, czego developer może Ci nie powiedzieć i czy możesz domagać się odszkodowania, wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej na ten temat.
[Dodana: 2010-12-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA