Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Uzależnienia

95 stron znajduje się w kategorii Uzależnienia
http://swolniak.blogspot.com/
Harmonia ciała i umysłu
blog Sławomira Wolniaka, psychiatry - specjalisty z dziedziny terapii uzależnień i zaburzeń psychicznych
[Dodana: 2011-02-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.czasnaterapie.pl
Leczenie alkoholizmu
Ośrodek leczenia od uzależnień, szczególnie alkoholizmu, położony w Kościelisku - Zakopanem pomaga wyjść z nałogu nawet najbardziej tkwiącym w tym ludziom. Sprzyja temu bardzo wysoki standard ośrodka oraz piękne górskie otoczenie, dające chęć do zmiany stylu życia i pozbycia się dręczącego alkoholizmu. Specjalistyczny personel podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.
[Dodana: 2011-04-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://medox.org.pl
Leczenie alkoholizmu
Serwis Kliniki odwykowej, zawiera ofertę, informacje na temat uzależnień dla pacjentów i ich bliskich.
[Dodana: 2011-05-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.versusmed.pl
Leczenia alkoholizmu, terapia uzależniiń Kraków
Ośrodek Leczenia uzależnień Kraków Ściejowice to prefesjonalna i skuteczna terapia alkoholizmu, hazardu i lekomanii. Gwarantujemy opiekę profesjonalnej kadry , w tym lekarzy medycyny, pielęgniarek, terapeutów uzależnień i psychiatrów oraz komfortowe warunki leczenia przy jednoczesnej bliskości Krakowa.
[Dodana: 2011-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://narcontrol.pl/
Test narkotykowy NARCONTROL
Narcontrol to test narkotykowy wykrywający 6 grup narkotyków (w tym marihuanę, amfetaminę, kokainę). Narcontrol to prosty test na narkotyki (narkotest) umożliwiający sprawdzenie uzależnienia od narkotyków bez próbki moczu.
[Dodana: 2011-12-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.osrodekpolana.pl
Alkoholizm leczenie - Psycholog warszawa
2. Alkohol przesłania ci cały świat? Dzieci powoli odsuwają się od ciebie, a nawet zaczynają się ciebie bać? Nie czekaj dłużej. Już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową i zobacz jak możesz to zmienić. Nie musisz już dłużej być niewolnikiem własnego nałogu. Nasi pracownicy pokażą ci lepsze życie i nauczą cię radzić sobie z problemami...
[Dodana: 2012-02-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://horizon.info.pl
Terapia uzależnień
Prywatny Ośrodek Leczenia uzależnień we Wrocławiu. Ośrodek znajduje się w pięknie położonym miejscu w spokojnej okolicy w dzielnicy Swojczyce z dala od hałasu i zawrotnego tempa życia. Tutaj masz możliwość odpocząć, przyjrzeć się Sobie i odzyskać wewnętrzną równowagę, by rozpocząć nowy etap w życiu – być wolnym.
[Dodana: 2012-04-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://leczeniealkoholizmu.com/
Leczenie Alkoholizmu – BEZPIECZNA PRZYSTAŃ
Nowoczesna psychoterapia uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków, hazardu i seksu w systemie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym.Profesjonalny detoks organizmu po zatruciu alkoholem, narkotykami lub lekami.
[Dodana: 2012-06-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://epapierosclub.pl
E-papierosy
Epapierosclub to profesjonalny sklep dla wszystkich epalaczy .Sklep oferuje pełna gamę akcesorii jak i gotowe zestawy renomowanych firm. Wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin.Jeśli zależy tobie na zdrowym paleniu i oszczędności wstęp do epapierosclub.pl Zredukuj koszty palenia papierosów i zaoszczędź nawet do 3 tys rocznie!
[Dodana: 2012-09-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.versusmed.pl
Versusmed- leczenie uzależnień
Prywatny ośrodek leczenia uzależnień zapewniający rzetelna opiekę medyczną oraz profesjonalną pomoc. Wybitna kadra specjalistów przeprowadza dokładnie cały proces leczenia oraz terapię. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny i może liczyć na pełną dyskrecję oraz anonimowość.
[Dodana: 2012-10-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.terapiauzaleznien.katowice.pl
Prywatny Gabinet Terapii Uzależnień Józef Palasz
Jeżeli tutaj trafiłeś, to znaczy, że Ty lub ktoś Ci bliski, potrzebuje pomocy w zakresie leczenia alkoholizmu. Józef Palasz jest Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Potrzebujesz pomocy dla siebie, kogoś Ci bliskiego? Zrób ten pierwszy krok...
[Dodana: 2012-10-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.czasnaterapie.pl/
Leczenie uzależnień
Ośrodek ,,Carpe Diem" zlokalizowany u podnóża Tatr oferuje kompleksową pomoc w walce z uzależnieniami. Profesjonalna kadra terapeutów zapewnia skuteczność terapii i dyskrecję w walce z nałogiem. Oferta obejmuje również pobyty diagnostyczno-motywacyjne, warsztaty, programy terapii dla kobiet oraz indywidualne konsultacje.
[Dodana: 2012-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.sensica.eu
Alkoholizm leczenie
Warszawski ośrodek terapii uzależnień Sensica oferuje potencjalnym pacjentom skuteczne leczenie alkoholizmu. Jego atutem jest znakomicie wykształcona i nieustannie poszerzająca swoją wiedzę kadra pracownicza, a także umiejętność pracy z bardzo zróżnicowanymi grupami pacjentów. Leczenie alkoholizmu opiera się przy tym na indywidualnym podejściu.
[Dodana: 2012-11-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.rzuc-palenie.pl
Skuteczne rzucanie palenia
Czy chcesz przestać palić raz na zawsze? Jeśli trafiłeś na tę stronę to znaczy że walczysz. Z sobą - żeby podjąć ostateczną decyzję, z nałogiem - żeby go wreszcie pokonać.
[Dodana: 2012-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.epapierosy.lublin.pl
Elektroniczne papierosy, Lublin, Puławy
Jesteśmy dystrybutorem e-papierosów w Lublinie i Puławach. Zapraszamy do naszych stoisk, gdzie macie Państwo możliwość przetestowania e-papierosa na miejscu i wybrania dla siebie najlepszego modelu. Miła i kompetentna obsługa służy fachowym doradztwem.
[Dodana: 2012-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ctzo.org
Leczenie Anoreksji, Leczenie Bulimii
Anoreksja jak i bulimia to zaburzenia psychiczne dotykające coraz większą grupę społeczeństwa. Obecnie, mimo iż zjawisko to jest dość powszechne, nadal niewiele osób wie jak sobie z tym radzić. Wszystkim chorym, którzy chcą poddać się leczeniu oraz osobom bliskim, którzy chcą wspomóc chorych na anoreksję lub bulimię wychodzimy z pomocą.
[Dodana: 2013-04-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychoterapia-kielczyk.pl
Gabinet psychologiczny Warszawa
Zapewnij sobie odpowiednią pomoc psychologiczną! Jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową, to znaczy, że nie radzisz sobie ze swoimi kłopotami, które pojawiają się w Twoim życiu oraz pragniesz pomocy profesjonalisty. W następstwie tego zapraszamy Cię do naszego gabinetu, odnajdziesz tu profesjonalną pomoc, a także wsparcie. Psycholog w Warszawie.
[Dodana: 2013-05-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.e-papieros.edu.pl
E-papierosy
Stale aktualizujemy zawartość naszego serwisu i pokazujemy materiały z całego świata. Prowadzimy ranking pokazujący, który e-papieros jest najlepszym wyborem. Wszystkie pozycje w naszym zestawieniu zostały dokładnie przetestowane. Sprawdziliśmy prezencję, wytrzymałość oraz wydajność wszystkich opisanych papierosów elektronicznych.
[Dodana: 2013-05-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.savante.pl
Savante Papierosy elektroniczne
Sklep internetowy oferujący papierosy elektroniczne, akcesoria i płyny do uzupełniania najlepszych europejskich marek. Dla początkujących obszerny dział zawierający podstawowe informacje o e-papierosach. Opisy specyficznych nazw takich jak clearomizery czy liquinatory.
[Dodana: 2013-07-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://uzaleznienie.com.pl/
leczenie alkoholizmu kraków
Alkoholizm, Hazardzista, narkomania. Leczenie wszelkich uzależnień. Z naszym serwisem pozwolimy zrozumieć na czym polega każde z uzależnień oraz jak z nimi walczyć. Zapraszamy
[Dodana: 2013-08-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru