Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Handel elekron. > Sklepy internetowe > Oprogramowanie

26 stron znajduje się w kategorii Oprogramowanie
http://www.xnet.pl
Xnet.pl - Autocad, Adobe, Corel, Macromedia, Microsoft, Norton - dystrybutor opr
Xnet.pl - dystrybutor oprogramowania. Corel, Adobe, Macromedia, Autocad, Microsoft, Symantec, Norton. Sprzedaż online programów: CorelDraw, Adobe Photoshop, Autocad LT, Microsoft Office, Windows XP, oprogramowanie w dobrej cenie.
[Dodana: 2006-01-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kosztorysant.eu
sklep - www.KOSZTORYSANT.eu - programy dla budownictwa
Sklep internetowy z programami dla budownictwa - programy do kosztorysowania Norma PRO i Norma STANDARD, Buduj z Głową, Sekocenbud, Intercenbud.
[Dodana: 2006-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://sklep.centrumxp.pl
Sklep CentrumXP.pl
Sklep CentrumXP.pl jest sklep pod patronatem serwisu Centrumxp.pl. W sklepie można nabyć wszystko co związane jest z firmą Microsoft, czyli windows, office itp. Poza tym oferujemy produkty takich marek jak HP, Toshiba, czy Sony. Kupując u nas możesz być p
[Dodana: 2008-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.centrumoprogramowania.pl
avast!, NOD32, ESET Smart Security, AVG, F-Secure, ZWCAD, LT-Extender, GData
Sklep internetowy oferujący bardzo szeroki asortyment oprogramowania komputerowego. Programy antywirusowe, antyspam, firewalle, szyfrowanie danych, urządzenia UTM oraz programy CAD/CAM do projektowanie 2D/3D. U nas znajdziesz nowatorskie rozwiązania. Wyso
[Dodana: 2008-09-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://granatnik.pl
GRAnatnik.pl - Sklep z grami komputerowymi
www.granatnik.pl to sklep z grami komputerowymi oraz na konsole. Sprzedajemy najlepsze i najtańsze gry komputerowe, takie jak Sims czy Diablo. Serdecznie Zapraszamy!
[Dodana: 2009-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.vinsoft.pl
VINSOFT
W bieżącym roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych
[Dodana: 2009-04-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://art24.pl
ART24 - wszystko dla poligrafii
Oferujemy profesjonalne oprogramowanie graficzne, najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe i kalibrujące dla poligrafii, systemy oświetleniowe, komputery oraz drukarki dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oferta Art24 obejmuje produkty takich marek jak A
[Dodana: 2010-04-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.dreamsoft.com.pl
Dystrybucja i sprzedaż oprogramowania. Rejestracja programów shareware. Import p
Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania. Sklep Online. Bezpośredni import programów. Rejestracja oprogramowania. Dystrybutor programów do animacji Flash: SWiSH Max3. Programy do banerów Flash, stron www we Flash. Dystrybucja i sprzedaż programu XMLSpy,Mapforce,Intellij Idea, PL/SQL DEVELOPER, Navicat, EMS SQL Manager, Sparx, Enterprise Architect, Radmin, Realdraw, Dynamic Photo HDR, Lavasoft Ad-Aware, Avira Anti-vir, Techsmith Camtasia, Techsmith Snagit, Jetbrains Intellij Idea, Jetbrains R
[Dodana: 2010-09-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.rivasoft.pl
Rivasoft.pl - dystrybutor oprogramowania
Sprzedaż oprogramowania dla firm. Programy Adobe, Autodesk, Corel oraz Microsoft. Dostawa 24-48h!
[Dodana: 2011-02-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://cyberdoc.pl
CyberDoc - materiały elektroniczne
CyberDoc to internetowe centrum materiałów w postaci elektronicznej. W zasobach serwisu znajdują się e-booki, publikacje elektroniczne, deklaracje podatkowe, wzory pism i umów itp. Wszystkie treści dostępne w ramach serwisu są pogrupowane na kategorie, wydawców i słowa kluczowe. Płatność za pobranie materiałów odbywa się przez wysłanie SMS Premium.
[Dodana: 2012-11-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.iai-shop.com
Sklep internetowy - IAI-Shop.com
Oferta firmy obejmuje możliwość wykorzystania platformy e-commerce, która przeznaczona jest dla wszystkich sklepów, sieci sklepów, hurtowni internetowych, które szukają możliwości ułatwienia sobie prowadzenia sklepu. Platforma posiada wiele wbudowanych funkcji do integracji z porównywarkami, stronami sprzedażowymi. Zapoznaj się z ofertą!
[Dodana: 2013-06-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.gonetcrm.pl
Zarządzanie relacjami z klientem
GoNet CRM jest programem komputerowym, który umożliwia w prosty sposób prowadzenie prac związanych z obsługą klienta - zarządzanie bazą danych, maili, zarządzanie dokumentami, zadaniami i wiele więcej.
[Dodana: 2014-01-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.tradiss.pl
Tradiss - technika komputerowa
Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu systemów i rozwiązań informatycznych mających na celu usprawnienie zarządzania działania firm, w tym systemów CRM , oprogramowania dla farmacji, rozwiązań systemowych i terminalowych.
[Dodana: 2014-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.redtulip.pl
RedTulip
Nasza firma specjalizuje się od 2007 roku we wdrożeniach oprogramowania Microsoft Dynamics Nav, jako partner Microsoft. Od 2014 roku realizujemy integrację oprogramowania SaldeoSMART z systemem Dynamics Nav.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://minicrm.pl
miniCRM.pl
Nasza firma zapewnia dostęp do aplikacji CRM kierowanej do małych firm. Zapewniamy dostęp z pozycji przeglądarki do intuicyjnej, wygodnej w użytkowaniu aplikacji, która pozwala na zarządzanie relacjami z klientami.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://minifirmy.pl
CRM
W naszym serwisie internetowym przedstawiamy informacje dotyczące zakładania firmy, formalności niezbędnych do spełnienia przy zakładaniu firmy oraz artykułów dotyczących prowadzenia firmy, rozliczania się z urzędami.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://systemywynagrodzen.com.pl
Systemy Wynagrodzeń
Firma posiada doświadczenie w zakresie realizowania systemów wynagradzania pracowników. Oferta zapewnia zarówno profesjonalne doradztwo ze strony doświadczonych specjalistów, jak też przystosowanie poszczególnych systemów wynagradzania do konkretnych potrzeb pracowników. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!
[Dodana: 2015-09-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://meritoapp.pl
Program do zarządzania projektami - meritoapp.pl
Za pośrednictwem naszego internetowego systemu zarządzania projektami możliwe jest zwiększenie efektywności realizowania projektów oraz wykorzystanie w ramach planowania również archiwalnych rozwiązań.
[Dodana: 2015-09-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://mistral.net.pl/
Platforma b2b - mistral.net.pl
MS Systems to innowacyjna firma, która tworzy oprogramowanie dla firm. Chcielibyśmy zaproponować Państwu przede wszystkim platformę zamówień internetowych oraz obsługi klienta o nazwie Mistral Business B2B, która ponadto została wzbogacona przez nas o funkcje CRM. Szczegóły oferty znajdą się na naszej witrynie internetowej.
[Dodana: 2016-11-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wapro-mag.pl
Wapro-mag.pl - sklep internetowy dla wf-mag
Firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących działań informatycznych wykonywanych na rzecz firm. W ramach oferty firma zapewnia funkcjonalne oprogramowanie w formie platform sprzedaży, do zarządzania w firmach. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy na stronie firmowej!
[Dodana: 2016-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Modele do sklejania
SŁUCHAJ RADIA