Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Biznes i Ekonomia > Dotacje

75 stron znajduje się w kategorii Dotacje
https://program-czyste-powietrze.pl/
Dodinansowanie w programoe czyste powietrze
Z programu rządowego Czyste Powietrze mogą skorzystać właściciele jednorodzinnych domów, a także osoby posiadające zgodę na ich budowę. Dofinansowanie można otrzymać m.in. na wymianę starego pieca na nowy spełniający wymagania programu, wymianę okien i zewnętrznych drzwi, mikroinstalację fotowoltaiczną, termomodernizację budynku.
[Dodana: 2019-10-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.eljottech.pl/
Grant na badania - Eljot Tech
Masz pomysł na nowe badania, ale potrzebujesz finansowego wsparcia ? Wejdź na stronę internetową naszej firmy zajmującej się pozyskiwaniem dofinansowania dla firm ELJOT TECH : http://www.eljottech.pl/ . Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (00-640), na ulicy Mokotowskiej 1. Masz pytania? Możesz do nas zadzwonić : +48 530 761 975 lub skontaktować
[Dodana: 2018-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.signum.org.pl/
Signum sp. z o.o. - Dotacje dla firm
Chcesz zdobyć środki finansowe na informatyzację swojej działalności? Zapoznaj się z ofertą firmy Signum Sp. z o.o.. Są to specjaliści posiadający szerokie doświadczenie. Każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia profesjonalnego wniosku.
[Dodana: 2017-04-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.innpuls.pl/
Wnioski i dotacje unijne
Działalność INNpuls Sp. z o.o. skupia się na rozwiązaniach mających na celu zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności firm na rynku. Opiera się to na pozyskiwaniu dotacji i dofinansowań, a także na fachowym doradztwie i szkoleniach. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorstw nakierowanych na działania rozwojowe.
[Dodana: 2017-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://zablotny.pl/
Audyt dotacji
Dzięki pomocy firmy Pana Rafała Zabłotnego wielu klientów indywidualnych, firmowych oraz instytucjonalnych z całej Polski może uzyskać pomoc w formie rozliczania dotacji, doradztwa oraz audytów organizacyjnych, itp. Firmę cechuje profesjonalizm. Oferowana jest między innymi pomoc w dotacjach dla placówek oświatowych.
[Dodana: 2017-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://capitalwork.pl
Dofinansowanie z PFRON - Capital Work
Firma działa na rynku realizowania usług dotyczących rekrutowania osób niepełnosprawnych. Oferta firmy dotyczy realizowania usług, które mają na celu zarówno zapewnienia wsparcie dla pracowników a jednocześnie również zapewnienia wsparcia dla pracodawców w ramach starania się o dofinansowanie. Zapoznaj się ze szczegółami!
[Dodana: 2016-05-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pleuropa.pl
Pleuropa
PLEuropa oferuje swoje usługi w obrębie doradztwa podatkowego. Proponuje pomoc w zakresie dotacji unijnych i szkoleń. Wnioski aplikacyjne, przygotowane przez konsultantów, uzyskują zwykle pozytywną ocenę formalną i merytoryczną. W skład naszych ekspertów wchodzą biegli rewidenci, dyrektorzy finansowi, oraz analitycy finansowi.
[Dodana: 2016-03-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zaga.pl
Zaga - oddział z województwa opolskiego
Firma handlowa prowadząca skup i sprzedaż rusztowań elewacyjnych, również używanych. Firma konsultingowa pomagająca w procedurach uzyskiwania funduszy oraz dotacji dla przedsiębiorstw z Opola i okolic. W szczególności zajmujemy się kwestią formalną wniosków z tym związanych. Ponadto Zaga zajmuje się prowadzeniem szkoleń z technik sprzedaży i zarząd
[Dodana: 2014-11-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://nowa-firma.com.pl/
Nowa firma
W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.
[Dodana: 2014-11-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.dotacje.pl
Precyzyjne informacje o funduszach europejskich
Dotacje.pl jest branżowym portalem internetowym o tematyce funduszy europejskich. Jako jedyny portal w Polsce posiada pełną bazę dotacji unijnych dostępnych dla firm, rolników oraz samorządów. Portal zawiera aktualne informacje o naborach konkursów w ramach najpopularniejszych Programów np. POIR, POIiŚ, Polska Wschodnia, PO WER.
[Dodana: 2014-09-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.dabrowsky.pl
Skutecznie pozyskujemy dotacje unijne
Dabrowsky skutecznie pozyskuje dotacje unijne. Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, analizy i wszelką dokumentację konkursową. Pozyskujemy dotacje na innowacje, dofinansowanie do eksportu oraz na projekty badawczo-rozwojowe. Firma kompleksowo również rozlicza dotacje i prowadzi projekty z dofinansowaniem.
[Dodana: 2014-09-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.placowki-niepubliczne.pl
Placówki Niepubliczne
Nasza strona internetowa zawiera 150 gotowych dokumentów, artykuły, porady oraz dokumenty specjalistyczne, które niezbędne są w pracy dyrektorów szkół oraz przedszkoli niepublicznych. Zapewniamy również dostęp do panelu ekspertów.
[Dodana: 2014-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ecocue.eu
ECO CUE Tomasz Rawski
Eco Cue to firma która oferuje badania społeczne, całościową obsługę projektów inwestycyjnych jak i również audyty energetyczne. Zapraszamy.
[Dodana: 2013-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bonkowski-consulting.pl
„Bońkowski Consulting” profesjonalne pozyskiwanie dotacji
Przedstawiamy firmę „Bońkowki Consulting” - profesjonalne biuro, w którym uzyskają Państwo pomoc w zdobyciu dotacji. Pomagamy uzyskać dotacje z Urzędu Pracy, a także dotacje unijne. Zapewniamy fachowe doradztwo, aby mogli Państwo otrzymać dotacje dla Obszarów Wiejskich jak również dotacje dla Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy.
[Dodana: 2013-08-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.doradztwo-tarnowskiegory.pl
Dotacje z urzędu pracy
Nazywam się Anna Jachowicz i posiadam długoletnie doświadcznie w zakresie doradztwa finansowego. Swoim doświdczeniem i wiedzą pragnę dzielić się z Panstwem, stąd zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Moja oferta jest skierowana do osób, które myślą o rozwinięciu własnej firmy, jak i jej założeniu. W tym celu oferuje pomoc w pozyskaniu dotacji z urządu pracy czy też pożyczek, leasingu bądz innych form wspomagających rozwój firmy. Zarazem służe także pomocą przy
[Dodana: 2013-02-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://projektyeuropejskie.eu
Pozyskiwanie funduszy unijnych
Firma zajmuje się głównie pozyskiwaniem środków unijnych dla instytucji szkoleniowych na realizację projektów miękkich. Projekty takie mogą przykładowo obejmować: szkolenia i doradztwo dla firm, programy rozwojowe dla szkół, wsparcie dla osób bezrobotnych, kursy językowe i komputerowe dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji itp.
[Dodana: 2013-01-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://sapowyrz.pl/
BIP SAPO wawrzysk
Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Wyrzysku to jednostka budżetowa prowadząca obsługę administracyjno-ekonomiczną placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest gmina Wyrzysk. Poza fundamentalnymi zadaniami jakimi są: inicjowanie i koordynowanie współpracy między tymi placówkami oraz prowadzenie i kalkulowanie ich dochodów we współpracy z dyrektorami szkół, prowadzenie ewidencji środków finansowych gminy, przeznaczonych na doskonalenie zawodowe naucz
[Dodana: 2013-01-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://e-mit.pl/
dotacje unijne
Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Unii Europejskiej oraz naszemu zapleczu biznesowemu, oferujemy realizacje ciekawych projektów na własną działalność. W obszarze naszego zainteresowania znajdują się głownie nowoczesne technologie, E-commerce oraz IT. Czołowi przedstawiciele biznesu tworzą naszą grupę dajac wsparcie merytoryczne i inwestycyjne.
[Dodana: 2012-12-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://dotacje-unijne.org/
Dotacje Uniijne Kraków
Dotacje-unijne.org to strona firmowa spółki MG Premium z Krakowa, zajmującej się kompleksowym doradztwem unijnym dla firm na terenie Małopolski i nie tylko. Głównym elementem naszej działalności jest wsparcie w uzyskiwaniu dofinansowania dla firm z dotacji unijnych. Oferujemy doradztwo w ramach działań PO IG 6.1 - Paszport do eksportu, PO IG 8.1 - dotacje na e-usługi, PO IG 8.2 - informatyczne systemy B2B, i działanie 4.3 - kredyt technologiczny. Pomagamy w otrzymaniu dotacji, popra
[Dodana: 2012-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.pierwszadotacja.pl
Dotacje z urzędu pracy
Prezentujemy Państwu nowe źródło wiadomości, o różnych formach dofinansowania zarówno dla młodych przedsiębiorców jak również dla przedsiębiorstw.
[Dodana: 2012-05-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA