Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Biznes i Ekonomia > Kursy, szkolenia

227 stron znajduje się w kategorii Kursy, szkolenia
https://uprawnienia-sep-1kv.pl/
Uprawnienia SEP do 1KV - uprawnienia-sep-1kv.pl
Kursy na uprawnienia sepowskie to nasza specjalność! Organizujemy je w formie online, przez co możesz pogłębić swoją wiedzę w dowolnym momencie, nie musisz nawet opuszczać swojego domu! Oprócz uprawnień SEP do 1kV, prowadzimy też szkolenia G1, G2, jak również G3. Wszystkie potrzebne informacje możesz przeczytać już teraz na uprawnienia-sep-1kv.pl.
[Dodana: 2021-09-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://speakingo.com/
Kurs języka angielskiego - speakingo.com
Jeżeli marzysz o tym, aby móc swobodnie prowadzić rozmowy po angielsku, to z pewnością zainteresują Cię kursy językowe dostępne w ramach aplikacji do nauki języka angielskiego online Speakingo. Wybierz swój poziom zaawansowania językowego i rozpocznij naukę z naszym inteligentnym systemem! Wszystkie szczegóły poznasz na speakingo.com.
[Dodana: 2021-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://uprawnienia-g1.pl
Uprawnienia elektryczne dla pracowników - uprawnienia-g1.pl
Zastanawiasz się nad zapisaniem się na kurs na uprawnienia elektryczne? Sprawdź koniecznie ofertę firmy Uprawnienia-G1! W jej ofercie znajdziesz szereg wartościowych certyfikowanych kursów, dzięki zdobędziesz m.in. uprawnienia G2, uprawnienia elektryczne dla pracowników, uprawnienia SEP do 1kv. Zajrzyj na stronę i poznaj szczegóły!
[Dodana: 2019-10-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://aptekaszkolenia.pl
Szkolenia dla farmaceutów - Apteka Szkolenia
Szkolenia dla farmaceutów cóż to takiego, przecież każdy farmaceuta musi posiadać stosowne wykształcenie? Tak to prawda, ale wykształcenie farmaceutyczne nie zrobi z ciebie dobrego handlowca, a w dzisiejszych czasach to jest równie ważne. Dlatego sprawdź szkolenia farmaceutyczne oferowane przez Apteka Szkolenia Sp. z.o.o.
[Dodana: 2019-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.osz.edu.pl/
Prawo jazdy tanio łomża - osz.edu.pl
Jedyny w swoim rodzaju Ośrodek Szkolenia Zawodowego dostępny pod adresem osz.edu.pl to miejsce w którym każdy będzie mógł się idealnie przygotować do wszystkich niezbędnych egzaminów na konkretne kategorie prawa jazdy. Jeśli szukacie Państwo miejsca przyjaznego z dobrą atmosferą oraz odpowiednią kadrą to zapraszamy właśnie do nas!
[Dodana: 2019-07-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.praktykabhp.pl/
praktykabhp.pl
Proponujemy szkolenia okresowe BHP dedykowane menedżerom, pracownikom administracyjnym, technicznym. Przekazujemy umiejętności o udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Mamy szkolenia dedykowane dla Społecznych Inspektorów Pracy. Działamy w obszarze outsourcingu BHP. Czuwamy nad prawidłową oceną ryzyka zawodowego na konkretnych stanowiskach.
[Dodana: 2019-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://solution.pl
Szkolenia managerskie - solution.pl
Nasza Firma kompleksowo zajmuje się realizowaniem szkoleń menadżerskich. Zapewniamy państwu profesjonalną opiekę oraz doradztwo. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie a naszym celem jest podniesienie efektywności państwa firmy. Pełną ofertę oraz wszystkie nasze usługi znajdą państwo na naszej stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy.
[Dodana: 2019-04-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://globo4u.com/
Instalacja fotowoltaiczna - globo4u.com
Polecana wśród klientów marka GLOBO jest liderem na rynku, jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne. Jest to niepodważalny lider z uwagi na działanie na Polskim rynku już od roku 1986, skutkiem czego jest to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, które przekłada się także na szkolenia wysokościowe dla wszystkich zainteresowanych osób.
[Dodana: 2019-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kitesurf.pl/
Kitesurfing Nauka
Chcesz wiedzieć, czym jest kitesurfing? Podstawy tego sportu możesz poznać na jednym z naszych kursów. Nasza szkoła kitesurfingu to nie tylko profesjonalni instruktorzy, ale przede wszystkim doświadczenie i zarażenie pasją do tego cudownego sportu. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wyrusz z nami we wspaniałą przygodę.
[Dodana: 2019-01-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.fotowoltaika.edu.pl/
Kurs montażu paneli fotowoltaicznych - fotowoltaika.edu.pl
Planujesz inwestycję przy użyciu systemów fotowoltaicznych? A może chcesz zostać certyfikowanym instalatorem tych systemów? Już dziś zgłoś się do nas na szkolenie. Oferujemy spotkania zarówno z teoretykami, jak i praktykami o najwyższej renomie w kraju. Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia przez Regionalne Programy Operacyjne.
[Dodana: 2019-01-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.bhp-gorzow.com.pl
Kursy bhp Gorzów Wielkopolski
Od 2013 roku firma Usługi BHP AIK działa na rynku BHP zapewniając profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie BHP, co obejmuje zarówno szkolenia, fachowe doradztwo, a także stałą obsługę firm z branży budownictwa, rolnictwa, usług czy handlu. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie internetowej firmy!
[Dodana: 2018-06-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://dataanalytics.pl/
Analiza danych - dataanalytics.pl
Poszukujesz sprawnego narzędzia analityczno-raportowego? Wybierz Tableau, narzędzie z którego korzystały największe korporacje. Oferujemy Ci wdrożenie oraz przeprowadzenie szkoleń i warsztatów z posługiwania się tym narzędziem. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej http://dataanalytics.pl/.
[Dodana: 2018-06-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.davinci-tech.pl
davinci-tech.pl - szkolenia i kursy
Innowacyjne środowisko SIMCENTER 3D to połączenie wielu możliwości obliczeniowych, które dają projektantom, konstruktorom oraz analitykom zaawansowane narzędzia. Pozwalają one na uzyskanie danych w krótkim czasie na podstawie których dokonują oni dokładnej oceny produktów przed fazą testowania prototypów.
[Dodana: 2018-05-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.jakubbbaczek.pl/
Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl
Oferta naszego serwisu www.jakubbbaczek.pl/ to przede wszystkim szkolenia menedżerskie, motywacyjne oraz te z rozwoju osobistego. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne oraz filmy szkoleniowe, książki i wiele więcej.
[Dodana: 2018-02-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://discoverstrategy.pl/
Discover Strategy - www.discoverstrategy.pl
Dobra strategia to podstawa każdego sukcesu - zawodowego, biznesowego czy sportowego. Dowiedz się, jak myślenie strategiczne może odmienić oblicze Twojego biznesu. Przyjdź na szkolenia dla firm organizowane przez specjalistów znających temat od podszewki. Wejdź na stronę http://discoverstrategy.pl/ i dowiedz się szczegółów.
[Dodana: 2018-02-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.animacja-stageman.pl/
Kurs animatora czasu wolnego Stageman
Firma STAGEMAN działa na rynku realizowania między innymi organizacji eventów, a także kursów dla animatorów. Jednocześnie w naszej firmie realizujemy rekrutacji animatorów co pozwala zapewnić naszym klientom, że animator czasu wolnego będzie profesjonalnie realizował poszczególne usługi. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2018-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ams.edu.pl
Kurs trenera personalnego Warszawa - ams.edu.pl
Szkolenia, które realizuje Akademia Mistrzostwa Sportowego dotyczą szerokiego zakresu dziedzin, w których uzyskać można zarówno instruktorskie a także trenerskie uprawnienia. Kursy i szkolenia realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów i w odpowiednio wybranych obiektach na terenie kraju. Zapoznaj się ze szczegółami!
[Dodana: 2018-02-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.akademiagier.com/
Szkolenia integracyjne dla firm
Szkolenia integracyjne dla firm podczas, których prowadzona jest gra szkoleniowa umożliwiają łamanie barier komunikacyjnych oraz budowanie relacji między pracownikami. W zależności od tematyki gry, stanowią one ciekawą formę integracji oraz rozwoju osobistego pracowników.
[Dodana: 2017-12-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://oneyit.pl/
Agile szkolenie - oneyit.pl
Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się ofercie naszych szkoleń, które obejmują między innymi takie modele zarządzania projektami w organizacjach jak Scrum czy Kanban. Szybko przekonasz się, że nasze usługi to kompleksowa odpowiedź na Twoje potrzeby w obszarze project management. Zapraszamy do nawiązania kontaktu oraz współpracy.
[Dodana: 2017-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://bhpzycie.com/
Akademii Gaszenia BHP - bhpzycie.com
Akademia Gaszenia zajmuje się realizowaniem usług dotyczących prowadzenia szkoleń dotyczących ochrony przeciwpożarowej. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje szkolenia pozwalające na zdobycie praktycznych umiejętności dla pracowników zajmujących różne stanowiska. Zapoznaj się ze szczegółami za pośrednictwem strony internetowej!
[Dodana: 2017-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA