Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Sport > Sporty wodne > Kajakarstwo

16 stron znajduje się w kategorii Kajakarstwo
http://www.kajaki.net.pl
Wiking -turystyka aktywna, spływy kajakowe
Wiking - turystyka aktywna - spływy kajakowe - Brda, Wda, Czarna, Hańcza, Rospuda, Krutynia, Drawa, Piława, Rega, Słupia.
[Dodana: 2005-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kajakiem.pl
Kajaki w świętokrzyskim
Spływy kajakowe weekendowe, tygodniowe, indywidualne w południowej Polsce; wypożyczalnia kajaków.
[Dodana: 2006-04-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.bystrze.org
Akademicki Klub Turystyki Kajakowej Bytstrze
AKTK Bystrze AGH Kraków: Kajakarstwo górskie, studenckie spływy kajakowe, wyprawy, szkolenia
[Dodana: 2007-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.rekreacja.bornesulinowo.pl
Kajaki, spływy kajakowe - Borne sulinowo,Kajaki , wypożyczalnia kajaków,
Spływy kajakowe - Gwda, Piława, Parsęta, Rurzyca, Drawa, Dobrzyca. Wypożyczalnia kajaków. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Borne sulinowo
[Dodana: 2007-05-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kanadyjka.pl
Kanadyjki i łodzie na zamówienie
Marzyliście o własnej łódce? Realizacja tych marzeń jest teraz "na wyciągnięcie ręki". Proponujemy wykonanie łódki zaprojektowanej specjalnie dla Państwa. I to wcale nie za "kosmiczne" pieniądze.
[Dodana: 2008-08-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.poradnik-kajakowy.pl
Porady - spływy kajakowe - abc dla początkujących
Poradnik kajakowy dla tych, którzy pierwszy raz wybierają się na kajaki. Podstawowa wiedza o spływach kajakowych i kajakach. Informacje o tym czego się spodziewać i jak się przygotować, a także zasady bezbieczeństwa na spływach.
[Dodana: 2009-07-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.superkajak.com
Superkajak
Superkajak Sławomir Napiórkowski organizuje spływy kajakowe na rzekach północnej polski. Posiadamy nowoczesne kajaki polietylenowe oraz tradycyjne kajaki z włókna szklanego. Wypożyczając kajaki dostają Państwo wiosła i kamizelki asekuracyjne w komplecie.
[Dodana: 2010-02-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.agrokajaki.pl
Kajaki
Każdy marzy o przygodzie z kajakiem kiedy rwąca rzeka lub potok prowadzi nas przez zawirowania wodospady przygoda z kajakiem to coś nie bywałego my zapraszamy wszystkich właśnie na taką przygodę kajakiem. Jest to przygoda na całe życie przepłyniecie kajakiem przez rzekę. Organizujemy spływy kajakowe. Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych już wiele lat spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wybrednym naszym klientom nasze spływy kajakowe to nie do opisania przeżycie ka
[Dodana: 2010-06-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kajaki.stg.pl
Wierzyca
Centrum Aktywnego Wypoczynku - Starogard Gdański. Organizujemy spływy kajakowe po rzekach wda, wierzyca, radunia, słupia, łupawa. Wypożyczalnia kajaków ma kajaki jednoosobowe i kajaki dwuosobowe. Spływy kajakowe indywidualne i zorganizowane. Także dodatkowe atrakcje - wspinaczka, slack, chodznie po linach, strzelanie z łuków i zabawy na orientację.
[Dodana: 2012-02-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.splywykajakowe-mati.pl
Rega, gwda kajaki
Atrakcyjne wyprawy na kajaki wśród lasów i łąsk - spływy kajakowe Dobrzyca, Drawa, Brda, Piława, Korytnica, Rega, Gwda, Słupia, Łupawa. Bardzo atrakcyjne spływy kajakowe, wiele atrakcji typu: rowery, zabawa paintball, windsurfing. Oferujemy spływy kajakowe malowniczymi rzekami. Posiadamy dla Państwa kajaki dwuosobowe jak i kanu 3 osobowe
[Dodana: 2013-01-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.wigraszek.pl
Kajaki
Wigraszek - Jesteśmy suwalskim producentem sprzętu do uprawiania turystyki wodnej takiego jak kajaki, łódki, żaglówki i canoe. Nasz sprzęt produkujemy z najwyższej jakości materiałów i akcesoriów, co gwarantuje niezawodność oraz użytkowanie przez długie lata. Na Nasze wyroby udzielamy dożywotnią gwarancję.
[Dodana: 2013-03-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.splywybrodnica.com.pl
Spływ Drwęcą
Spływy Kajakowe PPHU Paweł Urbański organizuje profesjonalne spływy kajakowe rzeką Drwęcą, jedną z rzek Pojezierza Brodnickiego. Doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt używany w czasie spływów gwarantuje maksimum bezpieczeństwa oraz niezapomniane wrażenia. W ofercie firmy znajduje się również wypożyczanie kajaków.
[Dodana: 2013-06-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://jedrkowezakole.pl
Firmowy spływ kajakowy Drawą
Firma Jędrkowe Zakole wyspecjalizowało się w organizowaniu spływów kajakowych w korycie Drawy a także Korytnicy. Trudnimy się kompleksową organizacją różnorodnych imprez plenerowych, które oferowane są kontrahentom prywatnym oraz korporacyjnym. Zapewniamy Państwu fachową pomoc naszej kadry instruktorskiej.
[Dodana: 2015-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.agrokajaki.pl
Spływy Brda
Profesjonalna wypożyczalnia kajaków AgroKajaki jest w stanie zapewnić sprawną obsługę swoich klientów w zakresie zapewnienia im wynajmu oraz dowozu wypożyczonych kajaków we wskazane miejsce w ramach obsługiwanego obszaru dorzecza Brdy i Wdy. Oferuje ona swoim klientom niezapomniane wrażenia w ramach zorganizowanych wycieczek kajakowych.
[Dodana: 2016-06-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://raftingtrzykorony.pl
Rafting w Pieninach
Rafting nad Dunajcu to nasza najważniejsza specjalizacja. Proponujemy Państwu spływy pontonowe z opieką doświadczonego instruktora. Oddajemy do dyspozycji klientów niezbędne akcesoria, przeprowadzamy szkolenia dotyczące raftingu, optymalizujemy poziom trudności spływu pod grupę. Ostatecznie gwarantujemy nagranie całego spływu kamerą sportową.
[Dodana: 2016-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://meandrypilicy.pl/
Spływy kajakowe - Sulejów
Oferujemy spływy kajakowe w Sulejowie. Jeżeli jesteś w okolicy skorzystaj z wielogodzinnego spływu kajakowego. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomnianą przygodę.
[Dodana: 2019-02-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru