Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Sport > Sporty wodne > Pływanie

18 stron znajduje się w kategorii Pływanie
http://www.centralna.pl
Centralna.pl - ratownictwo WOPR
Strona pasjonatów ratownictwa wodnego, członków WOPR rozsianych po całej Polsce, którzy wspólnie działaja na jednej plaży nad Bałtykiem. Strona próbuje oddać klimat jaki współtworza i przedstawić bliżej jej członków. Witaj na Centralnej Heeej!
[Dodana: 2007-05-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kartki.oex.pl
Kartki ręcznie robione
Strona oferująca oryginalnie zaprojektowane kartki. Jest to ręczna robota wykonana z różnych, czasem zaskakujących materiałów.
[Dodana: 2007-08-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.naukiplywaniakwidzyn.pl
No Limits - nauki pływania w Kwidzynie
Oferujemy nauki pływania dla dzieci i dorosłych w Kwidzynie.
[Dodana: 2008-01-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.basen.pomorskie.pl
Aqua aerobik, odnowa biologiczna Gdynia
Perspektywa - baby swimming, odchudzanie, wodny aerobik dla dorosłych, zabawy i zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci. Relaks, odnowa biologiczna, aqua fitness, rekreacja w wodzie, aqua aerobik, rekreacyjne pływanie małych dzieci i niemowlaków - basen G
[Dodana: 2009-03-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.swimsport.pl
Szkoła Pływania Swim-Sport
Pofesjonalne szkolenie na różnych poziomach umiejetnosci pływackich prowadzone przez tenerai instruktorów pływania. Zajęcia w Skoczowie i Bielsku- Białej.
[Dodana: 2009-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://splashabout.pl
Splash About - akcesoria do pływania dla dzieci
Oferujemy najwyższej jakości akcesoria do pływania dla dzieci i niemowląt. Nasze produkty to bezpieczeństwo, łatwa nauka pływania, ochrona przed zmarznięciem i promieniowaniem słonecznym. Nasze produkty posiadają certyfikaty CE oraz certyfikaty poświadczające właściwości przeciwsłoneczne. Bogaty wachlarz produktów zawiera m.in. wygodne mini-kombinezony z pianki neoprenowej, stroje kąpielowe z regulacją pływalności, pieluszki do pływania, ubranka z filtrem przeciwsłonecznym
[Dodana: 2011-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.joja.waw.pl
Nauka pływania, gimnastyka Warszawa – JOJA
Nauka pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie (kursy grupowe). Baseny: ul. Conrada 6 i ul. Lindego 20 (Warszawa, Bielany), ul. Inflancka 8 (Warszawa, Śródmieście). Uczymy pływać od 1993 roku. Gimnastyka wyszczuplająco-zdrowotna (Warszawa, Żoliborz i Bielany). Firma JOJA zaprasza na zajęcia.
[Dodana: 2011-10-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.plywanieti.pl
Szkoła PŁYWANIEti POLSKA- nauka pływania Warszawa
Renomowane szkolenia, kursy oraz lekcje pływania z wykorzystaniem metod ti, które stanowią znany i ceniony na świecie program szkolenia dla pływaków. Naucz się pływać swobodniej i efektowniej poprzez rozwijanie oraz doskonalenie techniki. Odkryj pasję, jakiej może dostarczyć pływanie.
[Dodana: 2012-05-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://fariaszka.wroc.pl/
Fariaszka - nauka pływania we Wrocławiu
Fariaszka - szkoła pływania we Wrocławiu, nauka pływania dla niemowląt i dzieci oraz propagowania aktywnego wypoczynku dla dorosłych. „FARIASZKA” ist­nieje od 2000 r. Powstała na bazie wie­lo­let­niego doświad­cze­nia zawo­do­wego zało­ży­cielki– tre­nera pły­wa­nia mgr Beaty Fariaszewskiej – Szymczyk.
[Dodana: 2012-06-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.iplywamy.pl
iplywamy.pl
Naszą misją jest popularyzowanie pływania oraz promowanie miejsc i obiektów sprzyjających tej formie rekreacji (baseny, pływalnie, aquaparki itp.). Dzięki zaawansowanym opcjom przeszukiwania bazy znalezienie basenu czy pływalni w Twojej okolicy stanie się łatwiejsze. Ponadto dajemy Ci możliwości regionalizacji aktualności z basenów czy pływalni, możliwość głosowania na dany basen czy pływalnię oraz blog związany z tematyką pływania.
[Dodana: 2012-08-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.nemoswim.pl
Szkoła Pływania Nemo Swim
Szkoła Pływania Nemo Swim zaprasza na profesjonalne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. W naszej ofercie można znaleźć: pływanie niemowląt, nauka i doskonalenie pływania, trening sportowy, aqua aerobic, zajęcia ruchowe dla seniorów.
[Dodana: 2013-03-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.flow.olsztyn.pl
Szkółka Pływacka FLOW w Olsztynie
Zapraszamy na zajęcia nauki pływania oraz doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Flow to małe grupy (8-10 osób) pod profesjonalną opieką trenerów pływania. Ul. Mariańska 1, Olsztyn. Zapraszamy serdecznie.
[Dodana: 2013-09-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://aquaadventure.pl
indywidualna nauka pływania
Chcesz nauczyć się pływać dobrze techniczne? Zapraszam na indywidualne lekcje pływania w Gliwicach. Lekcje prowadzone są dla dzieci i dorosłych. Sporty wodne doskonale wpływają na kondycję jak i na sylwetkę. Zadbaj o swoje zdrowie i wzmocnij kondycję zapisując się na nasze indywidualne lekcje z pływania w Gliwicach. Zapraszam
[Dodana: 2013-11-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.tridea.pl
Trener triathlon gdynia
Nasza firma oferuje profesjonalny plan treningowy oparty na rocznym planie szkolenia z pełnym dostępem do dokumentacji dla zawodników, który kierowany jest do osób, zawodników uprawiających triatlon i chcących poprawić swoje wyniki.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.szkolarekin.pl
Nauka pływania Kraków SzkolaRekin.pl
W naszej szkole nauczysz się pływać. Uczymy pływać dzieci, młodzież i dorosłych. Swoim kursantom możemy zagwarantować bardzo dobre warunki zarówno do sportowej aktywności w wodzie, nauki pływania oraz relaksu. Te style opanujesz razem z nami. pływania na grzbiecie, pływania kraulem, pływania żabką, pływania delfinem. Zapisz się już teraz na kurs pływania.
[Dodana: 2014-12-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kamilgalazka.pl
http://kamilgalazka.pl
Doświadczony trener pływania oferuje zajęcia w postaci m.in. pływania na otwartym zbiorniku wodnym, przygotowywania do egzaminów wstępnych, nauki pływania dzieci i dorosłych czy przełamywania lęku przed wodą. Zapewnia najwyższą jakość, skuteczność, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.
[Dodana: 2015-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://swimanddream.pl/
Profesjonalny fitness Warszawa - swimanddream.pl
Szukasz sprawdzonej firmy, która rozpisze plan Twojej diety? Skorzystaj z firmy Swimanddream, która wdroży w Twoje życie naturalne i zdrowe posiłki, które wzbogacą wykonywany trening. Dowodem naszego doświadczenia są certyfikaty, zaś szerokiej oferty ogromne zainteresowanie naszych klientów.
[Dodana: 2017-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.tomaszbaliczek.pl/
Nauka pływania Nowy Sącz - tomaszbaliczek.pl
Szkoła pływania w Nowym Sączu oferuje profesjonalną naukę pływania dla każdego, komu zależy na tym, aby już nigdy nie mieć problemów na żadnych kąpieliskach. W naszej szkole oferujemy również kompleksową i profesjonalną rehabilitację w wodzie.
[Dodana: 2018-09-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru