Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Lekarze

390 stron znajduje się w kategorii Lekarze
https://panoptix.pl/
Usunięcie zaćmy - panoptix.pl
PanOptix to producent wysokiej jakości soczewek wewnątrzgałkowych (trójogniskowych), które są świetnym rozwiązaniem problemu zaćmy. Ponadto na stronie firmy znaleźć można mnóstwo informacji na temat zabiegu usuwania zaćmy czy refrakcyjnej wymiany soczewki. Produkt od PanOptix gwarantuje wyraźne widzenie w pełnym zakresie odległości.
[Dodana: 2022-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://szybkaerecepta.pl/
Szybka E-recepta
Konsultacje medyczne coraz częściej odbywają się zdalnie, ponieważ takie rozwiązuje niweluje konieczność korzystania z usług poradni stacjonarnej oraz wychodzenia z domu. Obsługę lekarską w takiej formie można zamówić za pomocą serwisu internetowego Szybkaerecepta.pl. Platforma ta pozwala na szybkie skontaktowanie się ze specjalistą.
[Dodana: 2022-05-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.artlife.com.pl/
https://www.artlife.com.pl
Zastanawiasz się nad laserową korekcją wzroku? Wybierz centrum okulistyczne Artlife w Trójmieście. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości sprzętowi pozbędziesz się wady wzroku w zaledwie jeden dzień. Poza laserową operacją wzroku oferujemy także plastykę powiek, drobne zabiegi okulistyczne oraz specjalistyczne badania okulistyczne.
[Dodana: 2022-04-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://ekgholter.pl
ekgholter.pl - Długoterminowe badanie holter EKG Nuubo
Firma Xanthus Viomedical oferuje Długookresowe badanie holterem EKG Nuubo w Twoim domu. Nuubo zapewnia dokładne badanie EKG w domu, a przy tym jest najwygodniejszym badaniem długoterminowym na rynku
[Dodana: 2022-01-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mojarecepta.com.pl/
Moja Recepta
Zamówienie teleporady to sposób na szybkie skonsultowanie się ze specjalistą medycznym, bez konieczności wychodzenia z domu i osobistego odwiedzania gabinetu. W poradni internetowej MojaRecepta.com.pl skorzystać można z usług pediatry, ginekologa czy internisty, aby uzyskać fachowe zalecenia oraz profesjonalną diagnostykę.
[Dodana: 2022-01-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://weterynaria.cormay.pl/
Wyposażenie lecznicy weterynaryjnej – Weterynaria Cormay
Zdobądź nowoczesne urządzenia weterynaryjne skrojone na miarę własnych potrzeb! W Cormay zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ma ogromne doświadczenie w produkcji wyposażenia lecznic weterynaryjnych. Nasze gotowe rozwiązania znacznie przyspieszą diagnozę jednostki chorobowej u zwierzęcia.
[Dodana: 2021-10-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://blikpol.pl/
BLIKPOL Sopot
Czy wiesz, że gorsze widzenie nie musi być Twoją zmorą całe życie Jak to zrobić? Zdecyduj się na laserową operację wzroku!
[Dodana: 2021-10-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://drlaryngolog.pl/
Dr n. med. Dmitry Tretiakow - laryngolog, otolaryngolog
Dr laryngolog to profesjonalna poradnia laryngologiczna, która znajduje się w Gdańsku. W poradni można usunąć migdałki, wykonać operację przegrody nosa, wykonać operację małżowin usznych oraz wiele innych. Dr laryngolog zapewnia konsultacje laryngologiczne dla pacjentów, do każdego pacjenta lekarz laryngolog podchodzi w indywidualny sposób.
[Dodana: 2021-10-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://drmalek.pl/
Medycyna estetyczna Gdańsk - drmalek.pl
Wejdź na stronę, aby poznać wyjątkową specjalistkę dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Dr Marta Malek zaprasza do kontaktu zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy chcą poprawić swoje zdrowie oraz wygląd. Nie czekaj i już teraz zaufaj doświadczonej lekarce z wieloletnim stażem klinicznym oraz naukowym.
[Dodana: 2021-10-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szybkarecepta.eu/
Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król
Przychodnia online pod adresem Szybkarecepta.eu to platforma, za pośrednictwem której przeprowadzane są konsultacje w formie teleporad. Usługi telemedyczne dają pacjentom możliwość odbycia rozmowy z wybranym lekarzem bez konieczności składania osobistej wizyty w gabinecie. Konsultacje online przeprowadzane są przez różnych specjalistów.
[Dodana: 2021-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://drkomorowska.pl/
Komorowska zabiegi estetyczne - drkomorowska.pl
Gabinet dermatologiczny drkomorowska.pl specjalizuje się w kompleksowym leczeniu dermatologiczno-wenerologicznym. Leczenie jest prowadzone przez dr n. med. Olivię Komorowską, która korzysta z nowoczesnych metod i zapewnia skrupulatną diagnostykę. Efekty leczenia zostały wielokrotnie docenione przez zadowolonych pacjentów.
[Dodana: 2021-10-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.centermed-poznan.pl/
Poradnia urologiczna Poznań - centermed-poznan.pl
Firma CenterMed z Poznania to przedsiębiorstwo oferujące opiekę medyczną. Szeroka lista oferowanych usług obejmuje między innymi badania diagnostyczne, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów na przykład w poradni dermatologicznej, ginekologicznej, kardiologicznej, okulistycznej.
[Dodana: 2021-08-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://tomasz-jakubiak.pl/
Spesmed Pruszków - tomasz-jakubiak.pl
Doktor Tomasz Jakubiak to ginekolog z Pruszkowa, który od lat wspiera kobiety w realizacji kobiecości oraz macierzyństwa. Jego nieoceniona pomoc oraz fachowe wsparcie pozwala uzyskać dokładny wgląd w aktualny stan zdrowia i rozwiązać wszelkie problemy, co przekłada się na harmonijne życie w zdrowiu i szczęściu.
[Dodana: 2021-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://ideaortopedia.pl/
Idea Ortopedia
Proponujemy Państwu konsultacje ortopedyczne, reumatologiczne, neurochirurgiczne w Warszawie. Przyjmujemy głównie pacjentów z poważniejszymi schorzeniami stawów. Na miejscu wykonujemy USG, pełną diagnostykę. Rozwiązujemy problemy z intensywnym bólem barków, z niestabilnością stawów, z barkiem zamrożonym.
[Dodana: 2021-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kardiolab.com/
Kardiolab Poradnia Kardiologiczna Elbląg
Zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz leczenie chorób serca. Kardiolab znajduje się w Elblągu, doświadczeni lekarze i specjalistyczny sprzet pozwalają na profesjonalne podejście oraz wykonanie takich badań jak: EKG, ECHO SERCA, HOLTER EKG i RR oraz TESTY WYSIŁKOWE.
[Dodana: 2020-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://arkmedic.pl
Centrum Medyczne Warszawa
Centrum medyczne Arkmedic jest miejscem, gdzie w komfortowych warunkach możecie państwo zadbać o swoje zdrowie. W Centrum Medycznym Arkmedic znajdziecie szeroki wybór specjalistów oraz możecie wykonać państwo badania profilaktyczne. Pełną ofertę Centrum Medycznego Arkmedic poznacie państwo na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
[Dodana: 2020-10-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://e-dermatolog.pl/
E-dermatolog.pl
Lekarz specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii Michał Torz świadczy usługi porad online w różnego rodzaju zmianach skórnych, m.in. leczenie łupieżu, grzybica paznokci, trądzik pospolity i różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, grzybica skóry, żylaki kończyn dolnych bądź infekcje intymne. Umów się na konsultacje online już dziś!
[Dodana: 2020-09-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://krzysztofzaleski.pl/
Dr n. med Krzysztof Zaleski
Dr n. med. Krzysztof Zaleski to lekarz o dużym doświadczeniu, ale też ogromnej wiedzy specjalistycznej. Swój prywatny gabinet medyczny Krzysztof Zalewski prowadzi w Łodzi, gdzie jego praktyka medyczna mieści się przy ulicy Zachodniej 12A. Między innymi to badania USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny czy mammografia.
[Dodana: 2020-07-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/
Badania Kierowców – W Czasie Jednej Wizyty
Prowadzimy badania lekarskie na prawo jazdy dla kierowców kat. AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, T, przedłużających ważność terminowego prawa jazdy, oraz dla kursantów chcących rozpocząć kurs prawa jazdy i potrzebujących badań do wyrobienia numeru PKK czyli Profil Kandydata na Kierowcę.
[Dodana: 2020-06-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://maksmed.com/
Gabinet Lekarski Jacek Maksymiuk
Konsultacje ortopedyczne w Łęcznej. Diagnostyka i leczenie ortopedyczne także po urazach narządu ruchu dzieci i dorosłych. Po szczegóły oferty odsyłamy na storę internetową kliniki.
[Dodana: 2020-04-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA