Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Lekarze

374 stron znajduje się w kategorii Lekarze
http://www.dobryweterynarz.eu
Gabinet Weterynaryjny Dobry Weterynarz s.c.
Profesjonalna opieka weterynarza i wysoka jakość usług. Wszystkie niezbędne badania wykonujemy na miejscu - dla naszych klientów to oszczędność czasu i pieniędzy - dla pacjentów to większe szanse na powodzenie leczenia. Dogodne godziny otwarcia lecznicy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-19, w sobotę od 9-16. Zapraszamy
[Dodana: 2011-01-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://piotrgalecki.pl
Psychiatra Piotr Gałecki Łódź
Specjalista psychiatra Piotr Gałecki zaprasza wszystkich do gabinetu psychiatryczno-psychologicznego w Łodzi. Szczegóły oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie http://piotrgalecki.pl
[Dodana: 2011-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.logopeda-jozefow.pl
Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej
Zakres usług: - diagnoza logopedyczna, - terapia logopedyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, - terapia logopedyczna dla dzieci z wadą słuchu, - profilaktyka logopedyczna, - terapia pedagogiczna dla dzieci z trudnościami w nauce czytania i pisania.
[Dodana: 2011-03-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ursynow-specjalisci.pl
Lecznica Ursynów - USG, ginekolog, kardiolog, urolog, medycyna estetyczna, neuro
USG, ginekolog, usuwanie zmarszczek, kardiolog, urolog, ortopeda, wizyty domowe, dermatolog, medycyna estetyczna, medycyna pracy to niektóre z usług oraz specjalności lekarzy jakie można znaleźć w Lecznicy Ursynów Stokłosy. Flagowymi usługami są USG oraz usuwanie zmarszczek i powiększanie ust, jak również wizyty domowe i medycyna pracy.
[Dodana: 2011-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://lasermed.pl
Leczenie nadpotliwości
Dermatologia laserowa to sztandarowa specjalizacja kliniki Lasermed. Warszawa jako metropolia została wybrana przez nasz zespół do stworzenia postępowej kliniki medycyny estetycznej. Świadczymy niesłychanie obszerny wachlarz usług. Poczynając od usuwania zmarszczek na leczeniu nadpotliwości kończąc.
[Dodana: 2011-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://diabetolog.wroclaw.pl
Diabetolog - Wrocław
Diagnostyka i leczenie cukrzycy, stanów przedcukrzycowych (m.in. zespołu metabolicznego). Nerkowe powikłania cukrzycy (białkomocz, niewydolność nerek). Cukrzyca ciężarnych. Nadciśnienie tętnicze.
[Dodana: 2011-04-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://endokrynolog.waw.pl
Endokrynolog Ursynów
Spadła lub wzrosła Twoja masa ciała? Masz podwyższone lub nieregularne tętno? Zaobserwowałeś kołatanie serca? Wypadają Ci włosy?
[Dodana: 2011-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.triclinium.pl
Klinika Zdrowia Triclinium- medycyna estetyczna Warszawa
Profesjonalna, rzetelna i nowoczesna pomoc medyczna z wielu dziedzin. Kompleksowa oferta zabiegów oraz konsultacje wybitnych specjalistów. Najlepsze standardy usług z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Skuteczne metody leczenia i konkurencyjne ceny.
[Dodana: 2011-05-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ursynow-specjalisci.pl
Lecznica Ursynów Stokłosy - Zespół Lekarzy Specjalistów
USG, ginekolog, usuwanie zmarszczek, kardiolog, urolog, ortopeda, wizyty domowe, dermatolog, medycyna estetyczna, medycyna pracy to niektóre z usług oraz specjalności lekarzy jakie można znaleźć w Lecznicy Ursynów Stokłosy. Flagowymi usługami są USG oraz usuwanie zmarszczek i powiększanie ust, jak również wizyty domowe i medycyna pracy. Fachowaść lekarzy specjalistów, czyli ginekolog, kardiolog, urolog, ortopeda, dermatolog, pediatra, internista, neurolog, jest nie do przeceniani
[Dodana: 2011-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.neuro-mind.pl
OŚRODEK NEUROTERAPII BIOFEEDBACK
Celem NEURO-MIND jest pomoc dzieciom i dorosłym w realizowaniu ich potencjału, ochronie zdrowia i radzeniu sobie ze stresem. Nowoczesna technologia wykorzystywana przez NEURO-MIND pozwala klientom ZOBACZYĆ jak pracuje ich mózg. Dzięki temu uczą się, jak zwiększać jego możliwości i regulować ważne funkcje organizmu.
[Dodana: 2011-06-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://pogotowie-weterynaryjne.pl
weterynarz Szczecin 24h | Całodobowa lecznica dla zwierząt
Leczymy wszystkie zwierzęta duże i małe, psy, koty, ptaki, gady, konie i trzodę chlewną.
[Dodana: 2011-07-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.sante-cm.pl
Urolog
NZOZ Centrum Medyczne Sante w Sosnowcu (Śląsk). Przychodnia oferuje najwyższy standard obsługi - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy, badania prenatalne i badania kierowców. Specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania.
[Dodana: 2011-08-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://przychodniawetsosnowiec.pl/
przychodnia weterynaryjna sosnowiec
Zapraszamy do naszej przychodni. Przychodnia wykonuje usługi w zakresie diagnostyki i leczenia małych zwierząt. Posiadamy wyposażenie umożliwiające profesjonalne diagnozowanie a następnie skuteczne leczenie zwierząt. Wykonujemy standardowe zabiegi i operacje. Miła i sympatyczna atmosfera oraz odpowiedzialna opieka medyczna, jak też wysoka jakość w
[Dodana: 2011-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://luxmedlublin.pl/
Poradnie, lekarze specjaliści, opieka medyczna w Lublinie
Centrum Medyczne Luxmed oferuje usługi wszystkich lekarzy specjalistów oraz poradni specjalistycznych. U nas wykonasz niezbędne badania i skonsultujesz je z wykwalifikowanym specjalistą. Nasi lekarze specjaliści: ginekolog, stomatolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista, neurolog, onkolog, psycholog, gastrolog, chirurg, alergolog, i inni... Nasze placówki w Lublinie: - ul. Radziwiłłowska 5 20-080 Lublin - ul. Królewska 11, 20-109 Lublin - ul. Zwycięska 6A (Galeria ZO
[Dodana: 2011-08-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.stomatolog-winogrady.pl
Prywatny Gabinet Stomatologiczny, Danuta Chmielewska Faba
Lekarz Stomatolog Danuta Chmielewska – Faba, Prywatny Gabinet Stomatologiczny os. Zwycięstwa 15, Poznań Winogrady. Świadczymy pełen zakres usług dentystycznych; stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, periodontologia, chirurgia, protetyka, profilaktyka stomatologiczna.
[Dodana: 2011-08-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.bstolarska.pl
Barbara Woźniak Stolarska- gastroenterolog Wrocław
Strona dr n.med. Barbary Woźniak Stolarskiej. Lekarz z ponad trzydziestoletnią praktyką zawodową. Gastroenterolog świadczy specjalistyczne konsultacje z zakresu kompleksowego leczenia chorób przewodu pokarmowego, wątroby, dróg żółciowych i trzustki oraz posiada również eksperckie kwalifikacje do wykonywania badań ultrasonograficznych.
[Dodana: 2011-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychiatrapiaseczno.pl
Psychiatra Piaseczno Agnieszka Piróg Balcerzak
Jestem lekarzem psychiatrą z wieloletnim doświadczeniem. Diagnozuję i leczę zaburzenia i choroby psychiczne. Pomagam powrócić do normalego funkcjonowania w sytuacjach kryzysowych. Oferuję pomoc farmakologiczną, rozmowy terapeutyczne oraz sesje dydaktyczne pomagające rodzinom zrozumieć chorobę bliskich. Przyjmuję również pacjentów anglojęzycznych
[Dodana: 2011-09-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychiatra-gabinet.pl
psychiatra Warszawa
Serwis prywatnej praktyki lekarza psychiatry, znajdującej się na warszawskie Pradze. W ofercie konsultacje w gabinecie, wizyty domowe, diagnozowanie i leczenie w prywatnym szpitalu w Pomiechówku.
[Dodana: 2011-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.chplast.com.pl
Powiększanie piersi
Zazdrościsz niektórym koleżankom większych i bardziej jędrnych piersi? To normalne. W końcu niemal każda przedstawicielka płci pięknej marzy o tym, aby posiadać ładniejsze piersi. Nie ma w tym nic dziwnego. Warto jednak pamiętać, że tak naprawdę dzisiaj można w bardzo prosty sposób spełnić swoje marzenia.
[Dodana: 2011-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.lembas.pl
Powiększanie piersi Warszawa
Duże i jędrne – takie piersi chciałabym posiadać niemal każda kobieta. Rzeczywiście, od dawien dawna piersi uznawane są za najbardziej ponętne i atrakcyjne części kobiecego ciała. Wiele pań jednak narzeka na wygląd swoich piersi. Większość kobiet chciałaby posiadać piersi sporych rozmiarów.
[Dodana: 2011-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Modele do sklejania
SŁUCHAJ RADIA