Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Lekarze

374 stron znajduje się w kategorii Lekarze
http://www.melitus.pl
Ginekolog Warszawa
Wizyty u lekarza takiego jak ginekolog są dla wielu kobiet wielkim stresem. Ale czy rzeczywiście jest się czym stresować? Profesjonalny ginekolog jest delikatny, nie sprawia że kobieta czuje się wobec niego skrępowana i zawstydzona. Dobry lekarz ginekolog jest delikatny i nie powoduje podczas badania bólu u pacjentki.
[Dodana: 2011-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.katowiceurolog.pl/
Urolog Katowice
Docent Szewczyk zajmuje się urologią. W swoim gabinecie w centrum Katowic prowadzi porady, badania USG oraz biopsję prostaty. Na miejscu istnieje możliwość drobnych operacji takich jak: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra.
[Dodana: 2011-10-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://abonament-medyczy-signum.manifo.com/
Abonament Medyczny SIGNUM
Zapewnij sobie nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań. Abonament medyczny SIGNUM to stały nielimitowany dostęp np do lekarzy specjalistów już od kilku zł dziennie,
[Dodana: 2011-11-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://fimedica.pl
Ortopeda Warszawa
Bardzo dobry Ortopeda w Warszawie. Zapraszamy do Kliniki ortopedii w Warszawie przyjmują tu tylko polecani i uznani ortopedzi.
[Dodana: 2011-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.osteoporoza.med.pl
Osteoporoza
Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy zajmuje się udzielaniem pomocy pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. Centrum to zarówno gabinet densytometryczny, w którym wykonywane są badania gęstości kości jak i działająca Poradnia Leczenia Osteoporozy. Specjalnie dla naszych pacjentów opracowujemy także 10-letnia ryzyko załamań.
[Dodana: 2011-11-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zdrowie-gabinety.com.pl
Wyszukiwarka gabinetów lekarskich
Wyszukiwarka gabinetów lekarskich to łatwe w obsłudze narzędzie, które służy do znalezienia konkretnego lekarza - specjalisty czy też gabinetu lekarskiego w danym województwie czy też mieście. Ułatwia odnalezienie danych kontaktowych, a tym samym pomaga nam zadbać o swoje zdrowie.
[Dodana: 2011-11-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.psychiatra.co
Psychiatra Wrocław
Sądzisz, że masz depresją? A może jesteś zbyt nerwowy? Jeśli nurtują Ciebie te pytania, lub dotyczą kogoś z Twoich bliskich, skontaktuj się ze specjalistą. Lekarz psychiatra pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.
[Dodana: 2011-12-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.dentorama.pl
Dentorama–stomatologia Łódź,protetyka,wybielanie,implanty,korony,licówki
Dentorama - prywatna praktyka stomatologiczna. Zapraszamy do skorzystania z usług nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Zakres usług : leczenie zachowawcze (estetyczne wypełnienia kompozytowe), protetyka (protezy bezklamrowe na elementach precyzyjnych), implanty, wybielanie zębów, korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, leczenie kanałowe z użyciem endometru.
[Dodana: 2011-12-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.szymanska-onkolog.pl
USG piersi Nowy Sącz
lek.med.Dorota Szymańska - Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Oferuje m.in. konsultacje z zakresu chorób nowotworowych, chirurgii ogólnej i kwalifikacje do leczenia operacyjnego.
[Dodana: 2011-12-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.chirurg-dermatolog.pl
Chirurg Dermatolog Jacek Politański
Chirurg Dermatolog Jacek Politański z Krakowa oferuje zabiegi z zakresy dermatologii, medycyny estetycznej, oraz chirurgii urazowej na terenie Krakowa i okolic. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą: botox, odmładzanie, lifting twarzy, usuwanie żylaków, zamykanie naczynek oraz bardziej skomplikowane takie jak operacja stulejki czy też usuwanie żylaków
[Dodana: 2012-01-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.gravita.info.pl
Gravita - In vitro
Gravita to klinika niepłodności. Pomagamy leczyć bezpłodność mężczyzn oraz pań. Oferujemy takie zabiegi jak zapłodnienie in vitro, inseminacja oraz magazynowanie oraz diagnozowanie nasienia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.
[Dodana: 2012-01-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://klinikanieplodnosci.pl/procedury-in-vitro.html
In vitro
Klinika Leczenia Niepłodności Provita jest liderem w Polsce pod względem liczby przeprowadzonych zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego in vitro IMSI, który gwarantuje najwyższą skuteczność tej metody leczenia. Wykonujemy także klasyczne in vitro IVF, ICSI, IMSI TESE oraz IMSI MESA.
[Dodana: 2012-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mikomed.pl/
Chirurg naczyniowy Łódź
Naszą pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej skrupulatnie prowadzimy już od stycznia 2006 roku. Nasza placówka umiejscowiona jest w Łodzi, przy ulicy Traktorowej 13. Nasza praca jest naszą misją, dlatego już od zalążka aktualizujemy zakres przedstawianych usług oraz bez przerwy szkolimy się w informacjach z kategorii medycyny. Jako jedni z nielicznych, w Polsce mamy nowoczesne wyposażenie zróżnicowanych oddziałów, posiada to ogromne znaczenie,przy takich dziedzinach
[Dodana: 2012-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.polski-lekarz.co.uk
Dentysta w londynie
Polski dentysta w Londynie: Wybielanie zębów, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka, Rentgen Stomatologiczny, Ortodonta, Piaskowanie zębów, Abrazja powietrzna, Licówki porcelanowe, Kolorowe wypełnienia, Lakowanie, Stomatologia zachowawcza, Protetyka, Implanty, Chirurgia Szczękowa, Aparaty Ortodontyczne, Korona, Most, Protezy nylonowe, Próchnica.
[Dodana: 2012-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mobivet.pl
Weterynarz Poznań
Mobilny weterynarz MObiVet działa na terenie miasta Poznań jak i w okolicy 10km od niego. Już nie musisz tracić czasu na dojazd przez często zatłoczone miasto. teraz wyręczy Cię w tym gabinet weterynaryjny MobiVet.
[Dodana: 2012-04-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychiatra-gabinet.pl
Psychiatra Warszawa
W dzisiejszych czasach niestety z powodu nadmiernej ilości stresu, który jest wszechobecny w naszym życiu wiele osób boryka się z wieloma problemami. Nie tylko natury fizycznej, ale i również psychicznej. Tak naprawdę zmniejszenie stresów w naszym życiu poprzez wykonywanie odpowiednich działań może wiązać się z poprawieniem naszej kondycji fizyczne
[Dodana: 2012-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.prywatny-gabinet-urologiczny-pila.pl/
Gabinet Urologiczny Tomasz Prałat
Tomasz Prałat lek. med. Chirurg Specjalista Urolog Prywatny Gabinet Piła . Specjalistyczny Gabinet Urologiczny oferuje następujące świadczenia medyczne: rutynowe badania kontrolne prostaty dla mężczyzn powyżej 45 r.ż., profilaktyka nowotworowa, USG układu moczowego oraz leczenie chorób układu moczowego i moczowo- płciowego męskiego,i wiele innych.
[Dodana: 2012-05-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://revitamed.pl
Endometrioza
Endometrioza - W miejscach poza macicą tkanka śluzówki rozwija się w tzw. „naroślą", „guzy", „wszczepy". Naroślą te mogą powodować ból, niepłodność oraz inne dolegliwości.
[Dodana: 2012-05-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.lekarz4u.net
Ranking znanych lekarzy
Poznaj opinie o szukanym lekarzu w Twojej okolicy. Dowiedz się gdzie przyjmuje, jaki jest do niego numer telefonu oraz jaki jest koszt wizyty. Szczegółowe i rzetelne informacje na temat polskich lekarzy w jednym miejscu sprawia, że wybór specjalisty staje się prosty i komfortowy. Znany lekarz z Twojego miasta według rankingu internautów.
[Dodana: 2012-06-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.psychotechnika-gaya.pl
Logopeda Garwolin
logopeda, terapię logopedyczna zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych,jąkania, afazji u osób dorosłych. Podejście uwzględniające wady wymowy oraz sferę emocjonalną
[Dodana: 2012-06-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA