Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Lekarze

371 stron znajduje się w kategorii Lekarze
http://www.ludwinludwin.pl
Ludwin&Ludwin- ginekolog Kraków
Kompleksowa opieka medyczna nad zdrowiem kobiety. Wysokie standardy świadczonych usług przez zespół wybitnych lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Indywidualne podejście do pacjentki z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych.
[Dodana: 2012-06-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mazoviamedical.pl
Chirurg Pruszków
Przychodnia lekarska Mazovia Medical Pruszków oferuje opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Posiadamy poradnię okulistyczną, kardiologiczną, onkologiczną. Na Państwa wizytę czeka chirurg i okulista w Pruszkowie. Oferujemy też transport medyczny.
[Dodana: 2012-08-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.lekarz4u.net
Znany lekarz 4u
Lekarz4u to witryna o rankingu znanych lekarzy w Polsce z podziałem na miasta i specjalizacje. Dzięki witrynie znajdziesz fachowca, który wyleczy Ciebie lub Twoją rodzinę. Z komentarzy dowiesz się czy warto skorzystać z usług danego lekarza. Sprawdzaj i wystawiaj opinie i o znanych lekarzach z którymi masz codzienny kontakt podczas leczenia.
[Dodana: 2012-08-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://cosmedictravel.com
Abdominoplasty poland
CoolSculpting ™ is a long-awaited device that enables the effective non-invasive body contouring treatments and reducing body fat. Cryolipolysis is a non-invasive method of cooling of adipose tissue to induce lipolysis (breakdown of fat cells) without damaging other tissues. The result is noticeable, natural-looking fat reduction within two to fou
[Dodana: 2012-08-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://spolka-lekarska.pl/
Spółka Lekarska - Gabinet Ginekologiczny, Pulmonolog, Usg Ginekologiczne
Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. zaprasza. Prowadzimy badania: usg sutków, usg stawów, usg brzucha, pulmonolog, oraz test nietolerancji pokarmowej i wystawiamy zaświadczenie lekarskie do szkoły. Zapraszamy - Warszawa - Śródmieście.
[Dodana: 2012-08-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.sypien.pl/
Sypień - klinika stomatologiczna
Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt oraz materiały stomatologiczne, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dentyści z wieloletnim doswiadczeniem to dominujące atuty Kliniki Stomatologicznej Sypień. Oferowane przez nas usługi z wielu dziedzin stomatologii (stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, profilaktyka, protetyka, endodoncja, periodontologia, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych, ortodoncja, implantologia, radiologia, chirurgia) świadczone są na najwyższym pozi
[Dodana: 2012-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.gabinetusg.com.pl/
PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA usg tarczycy warszawa
USG jamy brzusznej, tarczycy, ślinianek, szyi, układu moczowego, stercza (z oceną zalegania moczu po mikcji), sutków, jąder, USG ortopedyczne (ocena stawów, ścięgien, mięśni), echo serca z oceną wady serca (wykonywane przez kardiologa ze szpitala przy ulicy Banacha), DOPPLER tętnic szyjnych oraz domózgowych, DOPPLER aorty brzusznej, DOPPLER żył i tętnic kończyn dolnych i górnych - te właśnie badania USG może Państwu zaproponować Prywatna Przychodnia Lekarska. Oprócz tego
[Dodana: 2012-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ginekologzaleska-gajek.pl
Gabinet ginekologiczny Wrocław
Moja oferta skierowana jest do kobiet poszukujących dla siebie profesjonalnej opieki w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Oferuję między innymi takie usługi medyczne jak badania okresowe ginekologiczne, kompletne prowadzenie ciąży oraz diagnozowanie stanu zdrowia matki i dziecka przed urodzeniem. Zapraszam.
[Dodana: 2012-09-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mobivet.pl
Klinika weterynaryjna
Nie musisz stresować podróżą swojego chorego pupila. Wystarczy, że zadzwonisz do kliniki weterynaryjnej MobiVet a weterynarz dojedzie pod wskazany adres!
[Dodana: 2012-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://lekarze-legnica.pl
Okulista Legnica
Gabinet lekarski dr Beaty Januszkiewicz-Malkiewicz i dr Jerzego Malkiewicza zaprasza wszystkich poszukujących pomocy lekarskiej w dziedzinie okulistyki i ginekologii.
[Dodana: 2012-09-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.DentystazGliwic.pl
Gabinet Dentysty Wojciech Palewicza z Gliwic
Lekarz dentysta Wojciech Palewicz prowadzi od 2007 r. gabinet Stomatologiczny w Gliwicach. Leczy zęby kanałowo w silnym znieczuleniu, zakłada estetyczne plomby, wykonuje indywidualne korony porcelanowe, mosty, protezy szkieletowe. Delikatnie i bezboleśnie usuwa korzenie, których nie można już w żaden sposób uratować.
[Dodana: 2012-10-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.dentystakorkosz.pl
dentystakorkosz.pl
Strona Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej lekarza dentysty Rafała Korkosza. Gabinet specjalizuje się w leczeniu endodontycznym / kanałowym zębów. Zlokalizowany jest w Bytomiu , czynny również w sobotę.
[Dodana: 2012-10-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.ferti-med.com
Inseminacja
Inseminacja to jedna z technik wspomaganego rozrodu stosowana podczas leczenia niepłodności. Inseminacja jest przeprowadzana w Centrum Leczenia Niepłodności FERTI-MED w Bielsku-Białej, a dodatkowo w Klinice przeprowadzane są procedury Invitro.
[Dodana: 2012-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://omed.com.pl
USG Ortopedyczne i Ginekologiczne w Warszawie
Badania usg 3d oraz usg 4d. Najnowocześniejszy sprzęt do badań USG w Warszawie. Wykonujemy badania USG ciąży, przezciemiączkowe, stawów biodrowych u dorosłych i niemowląt oraz USG piersi. Wykonujemy: USG jamy brzusznej , USG jamy brzusznej z oceną gruczołu krokowego USG więzadeł, mięśni, USG stawów kolanowych, USG stawów barkowych,USG stawów biodrowych u dzieci, USG stawów biodrowych u dorosłych, USG stawów łokciowych, USG stawów skokowych, USG dołów podkolanowych, USG
[Dodana: 2012-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.simaris.pl
Terapia si Warszawa
Gabinet logopedii i integracji sensorycznej zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych! Diagnozowanie, konsultacje oraz indywidualne zajęcia w gabinecie.
[Dodana: 2012-10-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kabaty.waw.pl
USG w Warszawie
Pracownia USG w Warszawie. Przeprowadzamy badania UAG wszystkich narządów. Specjalizacja w USG ortopedycznym i ginekologicznym oraz USG Jamy brzusznej
[Dodana: 2012-10-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.lekarzehomeopaci.pl/
Homeopatia
Posrtal dotyczący działalności lekarzy i farmaceutów związanych z homeopatią. Oficjalna strona Wielkopolskiego Stowarzysznia Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów.
[Dodana: 2012-11-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.logopedawroclaw.com.pl
DYNA-LINGUA Usługi logopedyczne
Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług logopedycznych na obszarze Wrocławia? Wyśmienicie trafiłeś. Od wielu lat trudnimy się w wykonywaniem usług z zakresu terapii, diagnozy i profilaktyki, podejmując się leczenia nawet bardzo poważnych zaburzeń mowy. Opracowaliśmy nawet naszą autorską metodę Dyna Lingua, która wykorzystuje spontaniczną aktywność słowa, po osiągnięciu której wykorzystuje się procedury rozwijania mowy, przede wszystkim w aspekcie komunikacyjnym. Prócz
[Dodana: 2012-11-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.nu-med.pl/
NU-MED Badania Radiologiczne
Wielkim zaufaniem tak pacjentów jak i profesjonalistów cieszą się realizowane w placówkach Nu-Med specjalistyczne badania. Firma ma swoje oddziały w województwach warmińsko-mazurskim, pomorskim i łódzkim. Wszystkie wyekwipowane są w wysokiej klasy aparaturę do robienia badań tomografii komputerowej, tomografii PET/CT oraz rezonansu magnetycznego. Są to badania, które dużo lepiej niż klasyczne rentgen wspierają przedstawić dany narząd, czy układ. To oczywiście jest powodem,
[Dodana: 2012-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.velmedmedycyna.pl
Logopeda Ursynów
Velmed Medycyna to specjalistyczna poradnia logopedyczna, która zajmuje się usuwaniem wad wymowy u dzieci, a również u dorosłych.
[Dodana: 2012-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru