Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Lekarze

371 stron znajduje się w kategorii Lekarze
http://vital-medica.pl
VITAL MEDICA Dermatologia
W firmie Vital Medica stawiamy na skuteczność leczenia i komfort naszych pacjentów, starając się zapewnić im nie tylko dostęp do fachowych usług medycznych, lecz także pełną życzliwości atmosferę, która pomaga się odprężyć oraz skupić na leczeniu. Swoją działalność prowadzimy od 1990 roku, w nowoczesnym oraz odpowiednio zaopatrzonym lokalu w Starogardzie Szczecińskim. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych specjalistów to najlepsza gwarancja wysokiej
[Dodana: 2012-11-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.laparoskopia-neuberg.pl/
DR N. MED. M. NEUBERG INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA operacje gi
Dr nauk med. Marek Neuberg zaprasza do swoich gabinetów w Warszawie i Wyszkowie na zabiegi i operacje ginekologiczne małoinwazyjne takie jak laparoskopie i hiseroskopie. Zabiegi robi tak w znieczuleniu miejscowym jak i dożylno-ogólnym. W przypadku większości z nich pacjentki po upływie paru godzin mogą zostać wypisane do domu. Marek Neuberg jest lekarzem z wieloletnim aktualnie doświadczeniem, ale bezustannie dba o powiększanie swoich kwalifikacji. Bierze udział w kongresach i kursac
[Dodana: 2012-12-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.drkubasik.pl
Dr Mikołaj Kubasik - medycyna estetyczna
Zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W ofercie pełen zakres usług w zakresie chirurgii twarzy, sylwetki czy piersi ? fachowo, w komfortowych warunkach.
[Dodana: 2012-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.klinikadobosz.pl/
botox Gdańsk
Proktolog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami okolic odbytu. Klinika Prof. Dobosz i Partnerzy współpracuje z doświadczonymi w dziedzinie leczenia chorób tego odcinka układu pokarmowego specjalistami. Klinika medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy zapewnia kompleksowa opiekę medyczną, poczynając od profilaktyki, poprzez rozpoznanie do leczenia.
[Dodana: 2012-12-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://prodentist.pl
Prodentist Stomatologia, dentysta Bielsko-Biała
Gabinet stomatologiczny, wykonuje usługi z zakresu stomatologi, protetyki, ortodoncji, stomatologii dziecięcej. Implanty, protezy.
[Dodana: 2012-12-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://po-bolu.pl
ból zatok
Ta strona ma na celu wspomóc internautów w skutecznym zwalczaniu tak powszechnych dolegliwości jak ból zęba, czy innych sezonowo występujących chorób, jak np. ból zatok. Każdemu bólowi został poświęcony osobny podkatalog, w którym umieszczono najistotniejsze informacje odnośnie przyczyn powstawania tego rodzaju dolegliwości.
[Dodana: 2013-01-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://nowa.promedica24.pl/taxonomy/term/28
kardiolog praca
Na tej stronie zgromadzono oferty, których przedmiotem jest oferowana lekarzom takim jak neurolog, ginekolog czy kardiolog praca w Polsce oraz w krajach Europy Zachodniej. Na ogłoszenia można odpowiedzieć bezpośrednio z serwisu, można też zarejestrować się, aby zaprezentować potencjalnemu pracodawcy swój zawodowy profil.
[Dodana: 2013-01-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kardiofon.pl
Przychodnia kardiologii Kardiofon
Oferujemy porady lekarza kardiologa i lekarza rodzinnego w Warszawie. Nasi specjaliści realizują wizyty domowe u klientów. W poradni kardiologicznej przyjmuje także kardiolog dziecięcy. Wykonujemy badania echo serca, usg dzieci oraz ekg z opisem kardiologa. W warszawskim laboratorium przeprowadzamy ponad 1000 rożnych badań krwi.
[Dodana: 2013-01-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.phoenix-medical.org
Ginekolog w Londynie
Każda kobieta, która mieszka w Londynie, bedzie potrzebowała badań ginekologicznych. Warto, by właśnie wtedy udała się do bardzo dobrego specjalisty. Proponujemy usługi naszego doświadczonego ginekologa w Londynie. Posiada on niezbędne doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z pacjentkami. Zapraszamy!!!
[Dodana: 2013-01-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ochronazdrowiasadzikowski.republika.pl
sadzikowski- opieka zdrowotna
Gorąco zapraszamy Państwa do gabinetów doktora Artura Józefa Sadzikowskiego, które mieszczą się na terenie Jasła. Lekarz zapewnia w nich wszechstronną opiekę medyczną z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ i medycyny pracy oraz chorób wewnętrznych. Pacjenci mogą liczyć m.in. na zrealizowanie badań dla kierowców, operatorów koparek, bądź osób narażonych na działanie czynników biologicznych oraz w pracy w klimacie morskim albo tropikalnym. Polecamy również s
[Dodana: 2013-01-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.elzbietabednarczyk.pl
Chirurg w Gdańsku
Strona chirurga Elżbiety Bednarczyk. Przedstawione są tutaj informacje dla pacjentów, w tym wykonywane zabiegi operacyjne (usuwanie żylaków, operacje przepuklin) i ambulatoryjne (wszywanie esperalu, wycinanie wrastających paznokci), opinie pacjentów oraz adresy gabinetów.
[Dodana: 2013-01-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://laryngologswarzedz.pl
LARYNGOLOGSWARZĘC -zabiegi laryngologiczne
Jeśli wyszukujesz dobrego i doświadczonego laryngologa w Swarzędzu, swoje usługi poleca jest lek. med. Marek Lemański. Praktykuje już od przeszło 20 lat. Pracował i dyżurował już tak jak na Oddziale Laryngologicznym w szpitalu, w Przychodni Przyszpitalnej, doświadczeniem w NZOZ, jak również w Zakładzie Medycyny Pracy. Dziś prowadzi sieć prywatnych gabinetów w Swarzędzu. Znajdują się one na osiedlu T. Działdyńskiego, na osiedlu E. Raczyńskiego i przy ulicy Ciężkowskiego.
[Dodana: 2013-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.anestezjologluczaklodz.pl
ZBIGNIEW ŁUCZAK Specjalista intensywnej terapii
Przedstawiamy Państwu specjalistę anestezjologii oraz intensywnej terapii lek. med. Zbigniewa Łuczaka. Praca anestezjologa sprawowana jest pod ogromnym naciskiem i w dużym stresie, szybkie decyzje, które mogą zaważyć o życiu czy śmierci chorego, częste bycie świadkiem śmierci chorych wymuszają na przedstawicielach tej specjalności zdolność radzenia sobie ze stresem oraz niepowodzeniami. I taki właśnie jest Zbigniew Łuczak. Przeszło 10 letnie doświadczenie i praktyka uczyni
[Dodana: 2013-01-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://novaclinic.pl
borelioza leczenie
Terapia onkologiczna dla kobiet po mastektomii jest integralną częścią całego procesu. Zapobiega skutkom leczenia chirurgicznego, chemioterapii oraz radioterapii. Profesjonalny terapeuta dobiera ćwiczenia i masaże.Zazwyczaj są to: masaże pneumatyczne za pomocą urządzenia BLT oraz drenaż limfatyczny. Całość uzupełniają ćwiczenia ogólno usprawniające
[Dodana: 2013-01-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychiatra-bydgoszcz.com
KRYSTYNA OCHWAT Specjalista psychiatra
Przedstawiamy Państwu lek. med. Krystynę Ochwat - specjalistkę w dyscyplinie psychiatrii, świadczącą kompetentne usługi diagnostyczne, terapeutyczne i lecznicze w Bydgoszczy i Inowrocławiu. W gabinecie możliwe jest zdobycie pomocy terapeutycznej oraz leczenie różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, chorób i uzależnień. Krystyna Ochwat dysponuje bogatym doświadczeniem zawodowym: specjalizację uzyskała w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydg
[Dodana: 2013-01-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.przychodnia-myszkow.pl/
PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ opieka pielęgniarska
Przychodnia Medycyny Rodzinnej zaczęła działalność w Myszkowie w 1999 roku. Od tego czasu, z myślą o swoich pacjentach, przez cały czasrozwija swoją działalność i dba o wzbogacanie zaplecza technicznego w nowoczesny sprzęt. Nasz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej leczy pacjentów nieodpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w obszarze profilaktyki chorób piersi jak równieżrad w schorzeniach neurologicznych i w ramach prowadzonej poradni dziecięcej, gabinetu
[Dodana: 2013-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://klinika.krakow.pl
KLINIKA KRAKOWSKA Lekarz medycyny pracy kraków
Jeżeli poszukujecie Państwo w Krakowie specjalistycznej placówki, świadczącej kompleksowe usługi medyczne zapraszamy do odwiedzenia Kliniki Krakowskiej, która posiada dwa oddziały umiejscowione przy ul. Mehoffera i Zachodniej. Działamy na rynku od wielu lat i dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wysokiemu poziomowi obsługi pacjenta współpracujemy z najlepszymi w Polsce firmami zajmującymi się zaawansowaną opieką medyczną, a wymienić tu wypada Centrum Medyczne Damiana, Medicove
[Dodana: 2013-02-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://dodent.pl
Dodent Stomatolog Łódź
Dodent to gabinet stomatologiczny oferujący wysokiej klasy usługi stomatologiczne. Wybielanie zębów, protetyka, stomatologia dziecięca oraz chirurgia stomatologiczna to jedynie część naszej oferty - każdy dobry stomatolog musi dbać o szeroką ofertę. Zapraszamy do naszego gabinetu mieszczącego się pod adresem ul. Wyszyńskiego 61, 94-042 Łódź.
[Dodana: 2013-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.logopeda-poznan.com.pl
Logopeda Poznań
Profesjonalna logopedia w wykonaniu najlepszych specjalistów. Postaw na współpracę z nami, a wszelkie wady wymowy Twojego dziecka zostaną szybko zniwelowane bez stresu!
[Dodana: 2013-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.dentysta-lucyna-marek.pl
Chirurg stomatolog Lucyna Marek
Jestem lekarzem stomatologiem po skończonej trzyletniej pracy w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zabrzu. Ukończyłam specjalizację pierwszego stopnia z chirurgii stomatologicznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Prowadzę prywatną praktykę oferującą pełny zakres usług stomatologicznych m.in. chirurgia, leczenie zębów, protetyka itd.
[Dodana: 2013-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru