Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Lekarze

374 stron znajduje się w kategorii Lekarze
http://przychodnia-wielun.pl
MEDIQUS Praktyka Lekarska
Prowadzimy konsultacje urologiczne, profilaktyczne badania urologiczne, ultrasonograficzną diagnostykę (USG) układu moczowego, diagnostykę uroflowmetryczną, szybką analizę moczu, badanie składu kamieni moczowych, konsultacje internistyczne osób dorosłych, konsultacje endokrynologiczne osób dorosłych, konsultacje diabetologiczne osób dorosłych
[Dodana: 2017-04-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.usg-kosicki.pl/
Twój Gabinet USG Bydgoszcz
Wykonuję badania USG stawu kolanowego, jamy brzusznej, tarczycy oraz wielu innych organów wewnętrznych. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Przed badaniem przeprowadzam dokładny wywiad w celu upewniania się, że jest ono konieczne. Po badaniu dokładnie opisuję jego wynik oraz przekazuję dokładne informacje odnośnie dalszego postępowania.
[Dodana: 2017-04-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://przychodnia-wielun.pl
MEDIQUS Praktyka Lekarska nr 1
Prowadzimy konsultacje urologiczne, profilaktyczne badania urologiczne, ultrasonograficzną diagnostykę (USG) układu moczowego, diagnostykę uroflowmetryczną, szybką analizę moczu, badanie składu kamieni moczowych, konsultacje internistyczne osób dorosłych, konsultacje endokrynologiczne osób dorosłych, konsultacje diabetologiczne osób dorosłych.
[Dodana: 2017-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://acusdent.pl
Gabinet Stomatologiczny Acusdent Wrocław
Acusdent Wrocław świadczy kompleksowy zakres usug z zakresu stomatologii. Oferujemy usługi takie jak leczenie kanałowe pod mikroskopem, usuwanie zębów, protezy zębów oraz wiele innych. Nasza placówka świadczy kompleksowy zakres usług stomatologicznych.
[Dodana: 2017-05-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://sanitatis.com.pl/
Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS
Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS to placówka oferująca diagnostykę i leczenie szeroko pojętego zdrowia psychicznego, posiadająca również Poradnię Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.
[Dodana: 2017-05-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://optimum.pl
Klinika Optimum Warszawa | optimum.pl
Klinika Optimum w Warszawie, dzielnicy Żoliborz to miejsce, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych usług medycznych na najwyższym, światowym poziomie. Nasz zespół lekarzy to doświadczeni praktycy z różnych dziedzin medycyny. Możesz umówić się do nas na wizytę za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie internetowej lub telefonicznie.
[Dodana: 2017-07-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://medycynapracyczestochowa.pl
Medycyna pracy Częstochowa
Lekarz medycyny pracy wykonujący większość wymaganych prawem badań medycyny pracy.W ofercie również badania kierowców. Medycyna pracy realizowana jest w oparciu o wykwalifikowany personel. Więcej informacji na stronie internetowej.
[Dodana: 2017-08-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.leczeniepadaczki.pl/
Leczenie padaczki
Całkowite wyleczenie padaczki jeszcze nie jest do końca możliwe. Ale można znacznie ograniczyć jej występowanie i prowadzić zupełnie normalny tryb życia. W tym pomaga znakomity neurolog z Łodzi, prof. Janusz wendorf. Zapraszamy do kontaktu!
[Dodana: 2017-10-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://joko-dent.pl
Gabinet stomatologiczny Bielsko
Centrum Stomatologiczne Joko-Dent. Joanna Kalita-Jóźwik, jest twórcą i właścicielem Centrum Stomatologicznego ” JOKO-DENT”. To tutaj właśnie oddaje się swojej pasji, jaką jest praca lekarza stomatologa. To dla niej nie tylko praca , ale również spełnienie marzeń i to z najmłodszych lat – chciała bowiem zostać lekarzem stomatologiem.
[Dodana: 2017-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mediwizyta.pl/
Pediatra do domu police - mediwizyta.pl
Usługi medyczne dostępne na mediwizyta.pl obejmują konsultacje medyczne w ramach podstawowego zakresu. Jednocześnie oferta obejmuje również wizyty domowe szczecin, które realizowane jest między innymi przez lekarzy internistów, pediatrów czy lekarzy medycyny rodzinnej. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2018-03-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://dobrywenerolog.pl
Badania weneryczne - dobrywenerolog.pl
Jako profesjonalny i doświadczony wenerolog leczę kompleksowo różne choroby weneryczne i wenerologiczne. To ważne, ponieważ choroby przenoszone drogą płciową stanowią grupę bardzo zagrażających schorzeń. Jeśli występują objawy chorób wenerycznych, przechodzimy do kompleksowego badania oraz do całkowitego wyleczenia.
[Dodana: 2018-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://usuwanie-tatuazy-lublin.pl/
Usuwanie tatuaży
Usuwanie tatuaży przy pomocy lasera cieszy się ogromna popularnością. Metoda ta jest skuteczna i nie zostawia żadnych blizn na skórze. Laser Q-switched gwarantuje pełną skuteczność zabiegu i usunięcie tatuaży w zaledwie kilka sesji.
[Dodana: 2018-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://urologwarszawa.blogspot.com/
UROLOG WARSZAWA
UROLOG WARSZAWA PRYWATNIE - JEŚLI SZUKASZ PORADY UROLOGICZNEJ NA TERENIE WARSZAWY - ZAPRASZAM SERDECZNIE. LEKARZ RAFAŁ DROBOT. UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ - ZADZWOŃ, NAPISZ LUB ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE.
[Dodana: 2018-06-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://balticmed.pl/
Lekarz Rodzinny Warszewo - balticmed.pl
Pod tym internetowym adresem naprawdę szybko znajdziesz powody, dla których wato skorzystać z naszej medycznej opieki. Zapewniamy, że dzięki dostępnym rozwiązaniom będziesz tu w stanie znaleźć dla siebie zdecydowanie najkorzystniejsze rozwiązania. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się zawartości naszej strony, naprawdę się to opłaci.
[Dodana: 2018-06-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://psychoterapia.plus/
Consilia
Psychoterapia to alternatywa i opcja za którą przemawia wiele argumentów oraz swoistych zalet, metoda leczenia chorób psychicznych jaka zyskuje na zastosowaniu.
[Dodana: 2018-06-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://premium-medical.pl/
Gabinet premium-medical.pl
Premium Medical to nowoczesna klinika zatrudniająca powszechnie cenionych specjalistów pionierów opieki zdrowotnej, którzy mają obszerne doświadczenie w zakresie wielu specjalizacji. Ginekologia, diagnostyka prenatalna, kardiologia, ultrasonografia, ortopedia, urologia to tylko niektóre z nich.
[Dodana: 2018-07-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://profesjonalnylekarz.pl
Znany lekarz - profesjonalnylekarz.pl
Portal profesjonalnylekarz.pl do maksimum ułatwia znalezienie wybitnego lekarza każdej specjalności w Twojej okolicy, poznasz opinie pacjentów, grafik pracy i zapiszesz się na wizytę bez dodatkowych formalności i konieczności kontaktu z rejestracją przychodni a od wizyty dzieli Cię tylko kilka kliknięć.
[Dodana: 2018-07-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://cardioteam.pl/
CardioTeam Sp. z o.o.
Strona internetowa www.cardioteam.pl to oficjalna witryna należąca do wielospecjalistycznej przychodni medycznej o nazwie CardioTeam sp. z o. o. . Przychodnia sama w sobie powstała w 1938 roku i od tego czasu, pod różnymi nazwami oferuje pomoc medyczną. Od kilkunastu lat jednak, pod szyldem CardioTeam.
[Dodana: 2018-08-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://medycynapracygliwice.pl
Lekarz medycyny pracy Gliwice
Lekarz medycyny pracy przeprowadzi dla Państwa wszelkie potrzebne badania profilaktyczne wymagane prawem,w tym badania kierowców oraz badania na prawo jazdy kategorii B,C+E i innych. Medycyna pracy,Gliwice - łatwy dojazd,możliwość zaparkowania samochodu obok przychodni, dogodne godziny otwarcia placówki.
[Dodana: 2018-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://medycynapracypiekaryslaskie.pl
Lekarz medycyny pracy Piekary Śląskie
Lekarz medycyny pracy wykona dla Państwa badania kierowców , badania na prawo jazdy (do kwalifikacji wstępnej),ale także inne badania profilaktyczne (badania wstępne,badania okresowe).
[Dodana: 2018-10-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA