Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Organizacje > Prawo > Prawnicy

21 stron znajduje się w kategorii Prawnicy
http://provictima.pl
ProVictima
Jeśli uległeś wypadkowi i potrzebujesz fachowej pomocy przy uzyskaniu należnego Ci odszkodowania lub zadośćuczynienia - zdaj się na nas.
[Dodana: 2005-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://prawnikdlaciebie.pl
PrawnikDlaCiebie.pl || doradztwo prawne, usługi prawne
Szukasz pomocy prawnej? Pragniesz skorzystać z pomocy profesjonalistów? Więc, skontaktuj się z Zespołem Serwisu PrawnikDlaCiebie.pl! Prowadzimy pełen zakres usług prawnych i doradztwo prawne.
[Dodana: 2008-02-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.komornik-sobierajski.pl
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich Leszek Sobierajs
Egzekucja wyroków sadowych na podstawie wniosków egzekucyjnych i tytułów wykonawczych
[Dodana: 2009-12-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.gasin.pl
Kancelaria notarialna Izabela Gasin
Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę w zakresie czynności notarialnych
[Dodana: 2010-05-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kancelariawejherowo.pl/
Kancelaria Radców Prawnych
Kancelaria Radców Prawnych oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, zastępowaniu strony w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym oraz na opiniowan
[Dodana: 2012-07-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.compas-odszkodowania.pl/
Łódź odszkodowania
Jeżli przydarzy Ci się stłuczka, to lepiej oddaj papierkowe sprawy fachowcom z firmy Prawnej Compas. Fachowo pozyskują odszkodowania z tytułu uszczerbku. Służymy pomocą i radą w trakcie likwidacji stłuczki.
[Dodana: 2012-11-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.notariusz-wajda.pl
Notariusz kraków
Kancelaria notarialna działa na terenie Krakowa. W ramach usług zapewnia wykonanie aktów notarialnych, doręczanie oświadczeń oraz protokołów, protesty weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy, papierów wartościowych, sporządzenie wpisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów. Zapoznaj się z ofertą!
[Dodana: 2013-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wypadek-w-holandii.com.pl
Odszkodowanie za wypadek w Holandii
Centrum Odszkodowań Lexpro zajmuje się dochodzeniem odszkodowań powypadkowych dla osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych oraz w wypadkach w pracy na terenie Holandii. Skutecznie i profesjonalnie poprowadzimy Twoją sprawę odszkodowawczą.
[Dodana: 2014-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.patrickgordon.co.uk
Odszkodowanie w anglii - Patrickgordon.co.uk
Firma prawnicza Patrick Gordon, mieszcząca się w Londynie, przy Red Lion Street 30, świadczy pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań w przypadku wypadków w pracy, wypadków samochodowych i wypadków w miejscach publicznych.
[Dodana: 2014-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.odszkodowaniacentrum.pl
Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach
Aby skutecznie wyegzekwować należne wam pieniądze, skorzystajcie z pośrednictwa firmy, która ma na tym polu ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Omni Finances jest częścią grupy kapitałowej Omni Finances Ltd. Nasza polska siedziba znajduje się w Krakowie, przy ulicy Fabrycznej 20A a szczegóły oferty dostępne są na stronie odszkodowaniacentrum.pl.
[Dodana: 2014-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://excambium.pl
Fundacja Excambium
Fundacja Pomocy Poszkodowanym Excambium to organizacja, której domenę stanowi pozyskiwanie odszkodowań dla klientów z tytułu strat poniesionych w wyniku wypadków, czy błędów lekarskich. Zapraszamy do współpracy!
[Dodana: 2014-10-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.promanus.pl
Promanus.pl
Chcesz szybko odzyskać odszkodowania powypadkowe, to koniecznie chwyć za słuchawkę telefonu i skontaktuj się z Nami. Wyręczymy Ciebie w skomplikowanych i czasochłonnych formalnościach i pomożemy Ci odzyskać jak największe odszkodowanie powypadkowe. Kompleksowe wsparcie i indywidualne podejście do każdego zlecenia tylko u Nas.
[Dodana: 2014-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://gessel.pl
Kancelaria prawna warszawa
Doradztwo w prawie wszystkich sektorach gospodarki: branży finansowej, budownictwie, nieruchomościach, branży spożywczej, transportowej, handlu, farmaceutyce, mediach, IT - to właśnie tym zajmuje się Kancelaria Prawnicza GESSEL, która działa na polskim rynku od roku 1993 i ma swoją siedzibę w samym centrum stolicy kraju.
[Dodana: 2015-03-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://wypadekprzypracy.pl
Wypadek przy pracy
Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania usług związanych z odzyskiwaniem odszkodowań w przypadku występowania różnego rodzaju wypadków w pracy. Oferta obejmuje kompleksowe wsparcie począwszy od określenia rodzaju wypadku czy wysokości odszkodowania. Zapoznaj się ze szczegółami w ramach strony firmy!
[Dodana: 2015-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://xn--bdmedyczny-3gb54e.com.pl/
Jak dostać odszkodowanie za błąd medyczny
Firma działa na rynku odzyskiwania odszkodowań medycznych i zapewnia kompleksowe wsparcie począwszy od doradztwa w zakresie określenia czy wystąpił błąd medyczny. Oferta obejmuje również wsparcie prawne w zakresie skutecznego odzyskiwania odszkodowań medycznych. Zapoznaj się z ofertą w ramach strony internetowej firmy!
[Dodana: 2015-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://adwokat-rodzinny.com.pl
Sprawy alimentacyjne - Warszawa - adwokat-rodzinny.com.pl
Jako adwokaci doskonale wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach i pracujemy bardzo sumiennie. Dzięki nam wiele osób nie tylko uniknęło kary więzienia, ale otrzymało sowite odszkodowania. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz rzeczowe podejście do sprawy.
[Dodana: 2015-11-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kancelariaplock.pl/
Prawnik Płock
Strona internetowa prawnik Agnieszki Koniecznej, której Kancelaria adwokacka mieści się w Płocku. Zapraszam do skorzystania z porad prawnych oraz pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa gospodarczego świadczonych przez prawnik Agnieszkę Konieczną.
[Dodana: 2016-04-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://kompensor-odszkodowania.pl
Kompensor - Odszkodowania powypadkowe w Irlandii
Kompensor to biuro odszkodowań, które funkcjonuje w przestrzeni międzynarodowej. Jeżeli mieliście Państwo wypadek za granicą pomożemy w odzyskaniu uczciwego zadośćuczynienia. Staramy się o renty za niezdolność do pracy i zwroty kosztów leczenia. Działamy na rynku UE, bazujemy na obsłudze klientów w języku polskim i na rozliczeniach za efektywność.
[Dodana: 2016-08-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://najwyzszeodszkodowanie.pl
Odszkodowania
Jestem specjalistą w dziedzinie odzyskiwania odszkodowań za szkody. Pomagam moim klientom uzyskać należne odszkodowanie przypadku wypadków w pracy, wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, wypadków rolniczych i innych. Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie znajdują się szczegóły mojej oferty.
[Dodana: 2017-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://flyrefund.pl/
Odszkodowania lotnicze - flyrefund.pl
Dzięki nam otrzymacie Państwo rekompensatę za problemy związane z przelotami. Obsługujemy pasażerów wielu popularnych linii lotniczych. Funkcjonujemy w oparciu o konkretne przepisy unijne (szczegóły na stronie). Dochodzimy odszkodowań szybko, bez opłat wstępnych. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność za uregulowanie wszystkich formalności.
[Dodana: 2017-08-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA

adresik
SŁUCHAJ RADIA