Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Zdrowie i Uroda > Rehabilitacja

191 stron znajduje się w kategorii Rehabilitacja
http://wojnar.pl
Wojnar.pl
Willa widokowa Wojnar - rehabilitacja, noclegi Zakopane
[Dodana: 2022-05-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.fizjoactivum.pl/
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet specjalizujący się w rehabilitacji osób dorosłych oraz sportowców w każdym przedziale wiekowym. W gabinecie fizjoterapii zawsze znajdziesz pomoc w następujących sytuacjach: po zabiegu operacyjnym, po urazie lub kontuzji, przy przewlekłych dolegliwościach bólowych, przed planowanym zabiegiem operacyjnym, szukając profilaktyki kontuzji.
[Dodana: 2021-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://dawcyzdrowia.pl/
Rehabilitacja i fizjoterapia Wrocław - dawcyzdrowia.pl
Klinika Fizjoterapii Dawcy Zdrowia z Wrocławia zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Znajdziecie Państwu tutaj pomoc z zakresu fizjoterapii a skorzystać będziecie także mogli z terapii manualnej oraz zabiegów osteopatycznych. Kolejną propozycją jest masaż między innymi relaksacyjny i klasyczny. Oferta Kliniki jest skierowana też do firm.
[Dodana: 2021-08-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://ortosova.pl
Podolog - ortosova.pl
Klinika biomechaniki i podologii Ortosova zaprasza do skorzystania ze swojej niezwykłej oferty. Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie z pomocą doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, już teraz wejdź na naszą stronę internetową ortosova.pl i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy!
[Dodana: 2021-04-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://terapia-tlenem.pl
iGenius Terapia tlenem Komora hiperbaryczna
iGeniue Beata Wojciechowskka, Terapia tlenem to firma świadcząca usługi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej. Zastosowanie tlenoterapii jest zalecane w leczeniu takich chorób jak: borelioza, ADHD i autyzm, leczenie urazów, choroby skórne, porażenie mózgowe, oparzenia i inne. Zapraszamy do naszego gabinetu odnowy w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej
[Dodana: 2020-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://smedica-wroclaw.pl/
Centrum Rehabilitacji Wrocław - Fizjoterapeuta we Wrocławiu
Smedica oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia ortopedyczno-rehabilitacyjnego. W ofercie znajduje się terapia powięziowa, ćwiczenia usprawniające, a także kinesiotaping. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
[Dodana: 2020-02-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.rehafit.org/
Centrum Rehabilitacji RehaFit
Centrum Rehabilitacji RehaFit we Wrocławiu oferuje prowadzenie treningów personalnych przez doświadczonych trenerów, leczenie z zakresu fizjoterapii oraz opiekę dietetyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
[Dodana: 2019-11-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://signum-bialystok.pl
Fizjoterapia Białystok - Signum Rehabilitacja
Cierpisz na bule kręgosłupa, doskwierają ci problemy związane z rwą kulszową, ramienną czy udową, drętwieją ci kończyny a może masz inne dolegliwości, w których pozbyciu się pomogą zabiegi fizjoterapeutyczne? Jeżeli trafiliśmy zerknij na ofertę Signum Rehabilitacja z Białegostoku. Zrobisz to odwiedzając podaną stronę internetową. Zapraszamy.
[Dodana: 2019-11-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.normobaris.pl/
Komora normobaryczna Radom
Wizyty w komorze normobarycznej Normobaris wspierają regenerację organizmu w ponad 100 różnych schorzeniach, po urazach i operacjach. Sesje u nas wspomagają sportowców po intensywnym wysiłku, a także tych, którzy chcą w naturalny sposób podkręcić możliwości swojego organizmu. Zapraszamy.
[Dodana: 2019-11-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.reha-kompleks.pl/
Rehabilitacja Wrocław - reha-kompleks.pl
Reha-Kompleks oferuje profesjonalną rehabilitację oraz terapię manualną we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu!
[Dodana: 2019-09-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://czamara-centrum.pl/
Ośrodek rehabilitacyjny Czamara
Czamara Centrum Rehabilitacji we Wrocławiu oferuje różnego rodzaju zabiegi (masaże lecznicze, laseroterapię, ultradźwięki) w atrakcyjnych cenach. Ośrodek korzysta z nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego. Rehabilitacja ma na celu szybkie przywrócenie sprawności Pacjenta.
[Dodana: 2019-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://punktrehabilitacji.pl/
Masaż Wrocław - Fizjoterapia Wrocław | Punkt Rehabilitacji
Punkt Rehabilitacji tworzą profesjonalni fizjoterapeuci oferując rehabilitację pourazową i ortopedyczną oraz mobilne i stacjonarne masaże lecznicze we Wrocławiu. W ofercie firmy znajdują się także: masaż klasyczny, masaż kręgosłupa, masaż sportowy i biurowy oraz wiele innych.
[Dodana: 2019-07-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://punktrehabilitacji.pl/
Masaż Wrocław z dojazdem - Punkt Rehabilitacji
Profesjonalna rehabilitacja oraz masaż z dojazdem do klienta na Terenie Wrocławia. Nasi pracownicy do profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Klienci mogą skorzystać z zabiegów, jak m.in.: masaż leczniczy, sportowy, relaksacyjny oraz tensiotaping, kinesiology taping, kinesiotaping.
[Dodana: 2019-04-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mark-medic.pl
Fizjoterapia Aleksandrów Łódzki | Mark-Medic
Fizjoterapia w Aleksandrowie Łódzkim, oferujemy zabiegi z zakresu: - Chiropraktyka metoda Pierca - Terapia manualna tkanek miękkich - Narzędziowa terapia tkanek miękkich - Igłoterapia sucha - Kinesiology taping - Kinetic Control - Trening funkcjonalny
[Dodana: 2019-03-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://lozkarehabilitacyjne24.pl/lozka-rehabilitacyjno
Rehavit
Najlepsza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego na Śląsku Rehavit - zaprasza.
[Dodana: 2019-03-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://aktonrehabilitacja.pl/
Fizjoterapia - aktonrehabilitacja.pl
Akton to gabinet, gdzie poddać się można rehabilitacji. W jednym miejscu znaleźć można specjalistów, którzy na co dzień zajmują się takimi pacjentami. Pomagają im w dojściu do pełnej sprawności ruchowej po wszelkich urazach czy operacjach.
[Dodana: 2019-02-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://fizjolife.eu
Rehabilitacja Fizjolife
Prywatny gabinet rehabilitacji i osteopatii w Stargardzie. Zajmujemy się leczeniem między innymi bólów kręgosłupa, bólów stawów obwodowych, bólów stawowych i zwyrodnieniowych, dyskopatii, urazów sportowych, wad postawy, bólów głowy, urazów mięśniowych, uszkodzeń więzadeł, schorzeń neurologicznych oraz rozstępów mięśni prostych brzucha.
[Dodana: 2019-02-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.kaw-med.pl/
Rehabilitacja niemowląt - kaw-med.pl
Elektroterapia, kinezyterapia, taping czy krioterapia to tylko niektóre z wielu usług oferowanych przez Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Kaw-Med w Żukowie. Plan terapii ustalany jest wspólnie oraz indywidualnie dostosowywany do Twoich potrzeb na podstawie wcześniejszej szerokiej diagnostyki i ogólnej oceny zdrowia.
[Dodana: 2018-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.mobilex.pl/
mobilex.pl
Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny oraz profesjonalne wsparcie w wyborze. Pomagamy, dobieramy, doradzamy. Nasze atuty to długoletnie doświadczenie w branży medycznej i rehabilitacyjnej oraz sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Proponujemy Państwu m.in: schodołazy i rampy dla niepełnosprawnych Serwisujemy sprzęt rehabilitacyjny.
[Dodana: 2018-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://jovimed.pl/
Dom opieki dla osób starszych
Jovimed to prywatny dom opieki dla osób starszych, który przygotowany jest z myślą o zapewnieniu komfortu i wygody mieszkańcom. Dom seniora umożliwia prowadzenie rehabilitacji oraz ćwiczeń pozwalających poprawić koordynację ruchową seniorów, którą koordynuje zespół lekarzy.
[Dodana: 2018-06-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA