Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Motoryzacja > Szkolenia Kierowców

116 stron znajduje się w kategorii Szkolenia Kierowców
https://oes.krakow.pl/
Nauka Jazdy Kraków - oes.krakow.pl
Interesuje Cię wyrobienie prawa jazdy? Sprawdź Ośrodek Szkolenia Kierowców OES. Na stronie www znajduje się nie tylko oferta na kategorię B, ale również AM, A1, A2, A, B1, C, D, BE i CE. Ten krakowski ośrodek prowadzi też, poza kursami na prawo jazdy, kursy ADR, HDS, operatora wózka widłowego, diagnostę samochodowego i instruktora nauki jazdy.
[Dodana: 2021-06-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.elcarradomsko.pl/
Elcar Radomsko - prawo jazdy
Ośrodek Szkolenia Kierowców eLcar Radomsko to szkoła jazdy o świetnej renomie. Zapewnia kompleksowe przygotowanie merytoryczne i praktyczne do egzaminów na prawo jazdy. Organizuje kursy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, C, C+E oraz D. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, na nowych i niewyeksploatowanych pojazdach.
[Dodana: 2020-01-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.drivingacademy.pl/
Driving Academy - szkoła bezpiecznej jazdy
Driving Academy to szkolenia samochodowe w profesjonalnym, również rajdowym formacie. Ułatwiamy doskonalenie techniki jazdy ze sławami rajdowymi (Wojtek Chuchała, Maciej Wisławski). Uczymy ekonomicznej jazdy, co pozwala ograniczyć koszty zarządzania większą flotą pojazdów. Mamy również szkolenia motocyklowe. Jeździmy praktycznie w całym kraju.
[Dodana: 2018-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://prawojazdy-testy.pl
Prawo jazdy - testy online
Strona umożliwia wykonywanie testów na prawo jazdy. Zestawy egzaminacyjne są przygotowane na bazie pytań pobranych z ministerstwa, stąd istnieje szansa na pojawienie się ich także na prawdziwym, państwowym egzaminie na prawo jazdy.
[Dodana: 2017-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.szkolajazdykoronamm.pl
Korona MM - kursy na prawo jazdy Kielce
Szkolenia kierowców z zakresu kategorii A, A1, A2, AM , B w Kielcach. Oferta kierowana jest osób, które chcą szybko i bezproblemowo przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Zadzwoń lub napisz przekonasz się sam.
[Dodana: 2016-10-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://szkolajazdysubaru.pl
Szkolenia bezpiecznej jazdy - SJS
SJS czyli Szkoła Jazdy Subaru istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat i cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów indywidualnych oraz firm. Jest to szkoła, której celem jest doskonalenie techniki jazdy. To szkoła kierowców rajdowych, która ma własną flotę samochodową i zróżnicowane moduły szkoleniowe.
[Dodana: 2015-11-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.zdajprawko.edu.pl/
Nauka jazdy Limanowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców START z Limanowej oferuje kurs nauki jazdy dla kierowców chcących posiadać prawo jazdy kategorii AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C, C+E bądź D. W ofercie znajdą Państwo także kursy zawodowe. Cena kursu obejmuje materiały dydaktyczne. OSK START posiada oddziały w Myślenicach. Limanowej oraz Nowym Sączu by być bliżej klientów.
[Dodana: 2015-08-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mach.waw.pl/
Ośrodek szkolenia kierowców MACH
Mach to firma która zajmuje się szkoleniem osób, które chcą przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Instruktorzy firmy Mach to profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą jak przeprowadzać szkolenia, tak by te były nie tylko przyjemne ale również przyniosły zamierzony efekt, jakim jest opanowanie jazdy autem oraz zdanie egzaminu na prawo jazdy.
[Dodana: 2015-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://dinegra.com
Pomoc kierowcy
Dinegra to usługa elektroniczna stworzona z myślą o kierowcach, chcących czerpać z jazdy samochodem więcej przyjemności, a jednocześnie zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Wszystkie szczegóły w tym temacie są dostępne online.
[Dodana: 2014-10-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://osk-luna.pl
OSK Luna
Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy B, C, D, B+E, C+E. Uczymy jak jeździć zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, a jednocześnie dynamicznie i bezpiecznie stosując się do zasad ECO-DRIVINGU.
[Dodana: 2014-08-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.oskroys.pl
Nauka jazdy Żory
Ośrodek szkolenia kierowców ROYS z Żor zachęca wszystkich do zapisania się na kurs prawa jazdy. Dzięki nam możesz nauczyć się prowadzić samochód.
[Dodana: 2014-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://swiadectwokwalifikacjizawodowej.pl
Świadectwo kwalifikacji zawodowej
Świadectwo kwalifikacji zawodowych w firmie ABC - Szkolenia to na pewno doskonały wybór. Firma istnieje od 2009 roku w Warszawie i cieszy się zaufaniem ze strony klientów. W ofercie liczne szkolenia okresowy kierowców zawodowych.
[Dodana: 2014-06-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://automobilklubpolski.pl
Szkoła nauki jazdy, kursy na prawo jazdy Automobilklub Polski
Szkoła nauki jazdy w Warszawie oferuje kursy prawa jazdy kat. B Szkoła jazdy znajduje sie w Centrum Warszawy a plac manewrowy umiejscowiony jest na Bemowie. Nauka jazdy jest prowadzona przez specjalistów, którzy nauczą nie tylko bezpiecznego prowadzenia samochodu ale przede wszystkim zasad bezpiecznej jazdy
[Dodana: 2014-06-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://l.pl
Znajdź szkołę jazdy z serwisem L.pl
W naszym serwisie internetowym znajdują się tylko najlepsze szkoły prawa jazdy w Polsce. Każda dodana szkoła jazdy jest moderowana, dzięki czemu przyszły kursant ma pewność jakości każdej szkoły. Szkoły jazdy w naszym katalogu mogą dodać adres swojej siedziby, logo oraz zaznaczyć na mapce gdzie się znajdują.
[Dodana: 2014-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.naukajazdy-poznan.eu
Kurs prawa jazdy Poznań - Piotr Roszak
Szkolenie kierowców to zadanie, które wykonuję z prawdziwą przyjemnością. Ciągła praca z przepisami ruchu drogowego to szansa na gruntowne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Kurs nauki jazdy to oprócz umiejętności prowadzenia pojazdu również znajomość zadań egzaminacyjnych takich jak parkowanie równoległe czy jazda po łuku.
[Dodana: 2014-01-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://nagwareckiej.pl
Prawo jazdy - Wrocław
"Na gwareckiej" zaprasza na kursy przygotowawcze do egzaminu na prawo jazdy kategorii B.
[Dodana: 2013-12-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.champion-osk.pl
Champion-osk.pl
Nauka jazdy Champion jest ośrodkiem z doświadczeniem i efektami w postaci wysokiej zdawalności naszych kursantów. Zajęcia wyróżnia indywidualny, bezstresowy program prowadzenia kursu przygotowany na bazie wieloletniego doświadczenia dydaktycznego.
[Dodana: 2013-12-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.doszkalanie.edu.pl
Nauka jazdy, szkolenia doszkalające
Przedstawiana tutaj witryna internetowa to propozycja godna polecenia wszystkim osobom, które mają w planie zdawać egzamin na prawo jazdy w Warszawie. Strona ta jest ogromem wiadomości z dziedziny nauki jazdy. Wyszukać można tu informację o trudnych skrzyżowaniach, spornych i dyskusyjnych miejscach. Wstawione są opisy, zdjęcia i filmy z trudnych i
[Dodana: 2013-10-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.croydonschoolofmotoring.co.uk/pl
Prawo jazdy w Anglii
Szkoła jazdy stworzona z myślą o Polakach mieszkających w Anglii, którzy chcieliby zdobyć prawo jazdy oraz nauczyć się fachowo poruszać po różnorakich ulicach. Croydon School to wyjątkowe miejsce z kilkuosobową kadrą instruktorów, którzy starają się dać całe swoje serce w proces Twojej edukacji.
[Dodana: 2013-08-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mazur-debica.pl
Nauka Jazdy - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Mazur
Szkolenia kierowców na kategorie: AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE
[Dodana: 2013-07-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Modele do sklejania
SŁUCHAJ RADIA