Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Motoryzacja > Rzeczoznawcy, Doradztwo

29 stron znajduje się w kategorii Rzeczoznawcy, Doradztwo
https://totwojakasa.pl
Dopłaty do odszkodowań z OC
Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy i uważasz, że jest zaniżone? Z dużym prawdopodobieństwem masz rację. Zdecydowana większość przedstawianych przez ubezpieczycieli kosztorysów zawiera nieprawidłowości np. zbyt niskie stawki za roboczogodzinę lakiernika. W takiej sytuacji możesz skorzystać z totwojakasa.pl, która oferuje dopłaty do odszkodowań.
[Dodana: 2021-03-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://hoolster.pl
Odszkodowania - Hoolster
Hoolster jest profesjonalną jednostką z Bielska- Białej, która swoim Kontrahentom oferuje całościowe usługi w zakresie wszelkiego typu rozwiązywania oraz likwidacji szkód. Od wielu lat wykonuje udane kontakty z ubezpieczycielami, specjalizuje się renowacją z OC/AC uszkodzonych pojazdów czy udziela auta zastępcze z segmentu od A do F.
[Dodana: 2020-06-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.avistapolska.pl/
Skup odszkodowań w AvistaPolska
W przypadku wystąpienia zaniżeń w kosztorysie można ubiegać się o stosowną dopłatę. W tym celu należy przesłać dokument, jakim jest kosztorys naprawy do analizy prawnej. Serwis avistapolska.pl jest niezależnym ekspertem, który działa na zasadzie cesji wierzytelności. W ten sposób odkupuje się roszczenie, które przechodzi na firmę Avista
[Dodana: 2019-10-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://ps.org.pl/
Kalkulator szkody - ps.org.pl
Miałeś szkodę na pojeździe? Pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że możesz się ubiegać o dopłatę do wypłaconego z OC sprawcy odszkodowania. Na portalu ps.org.pl znajduje się kalkulator szkody, za pomocą którego można sprawdzić czy na kosztorysie znajdują się zaniżenia. O taką dopłatę można wnioskować nawet, jeśli od wypadku czy kolizji minął już
[Dodana: 2019-10-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://rankingfirmodszkodwawczych.pl
Ranking firm odszkodowawczych
Przy wyborze odpowiedniej firmy odszkodowawczej warto wybrać taką, która ma dobre opinie w Internecie. Świadczy to o jej profesjonalizmie i dobrej współpracy z poszkodowanymi.
[Dodana: 2019-09-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://zgloszenie-szkody.pl
Portal zgłoszenia szkody
Pomagamy przy zgłoszeniu szkody z dowolnej polisy - OC, NNW, na życie i wielu innych. Uzyskasz także pomoc niezależnie od wypadku - komunikacyjnego, w gospodarstwie rolnym lub w pracy. Podpowiadamy, co robić i jak wygląda likwidacja szkody. Dowiesz się także, jak uzyskać odszkodowanie we właściwej wysokości. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie
[Dodana: 2019-09-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.legeadvisors.pl/
Restukturyzacja firmy - legeadvisors.pl
W naszej ofercie znajdziesz między innymi: restrukturyzacja firmy, operat szacunkowy, biznes plan formy oraz wiele innych. Decydując się na nas, wybierasz przede wszystkim wysoką jakość naszych usług. Dla nas najważniejszy jest pozytywny efekt naszych działań. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, wówczas zapraszamy do kontaktu.
[Dodana: 2019-05-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://inspect-car.pl/
Sprawdzanie samochodu
Oferujemy sprawdzenie używanego samochodu przed zakupem. Raport, który przygotowujemy dla klienta zawiera między innymi dane na temat grubości powłoki lakierniczej, stanu ogumienia, stanu wnętrza samochodu, stanu silnika, skrzyni biegów i wielu innych elementów samochodu.
[Dodana: 2019-04-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://osuszanieciak.pl
Firma Mykologiczno-Budowlana CIAK - hydroizolacja, osuszanie, odgrzybianie budynków
Firma Mykologiczno-Budowlana CIAK świadczy usługi polegające na hydroizolacji, osuszaniu, a także odgrzybianiu budynków. Każda z tych czynności ma za zadanie poprawić jakość życia w danym miejscu, co wpływa również na nasze zdrowie. Skontaktuj się z naszą firmą, jeżeli zauważyłeś coś niepokojącego w swoim mieszkaniu. ul.Świerkowa 22 87-100 Toruń
[Dodana: 2019-02-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kancelaria-levante.pl/
Sprzedaż szkody OC - kancelaria LEVANTE
Przyjmujemy zlecenia sprzedaży szkód i odszkodowań oraz skupu i odkupu szkód OC. Zajmujemy się również wnioskami o dopłaty do odszkodowań OC/AC. Zadzwoń pod jeden z numerów 604302320 lub 500670660, albo napisz na nasz adres e-mail biuro@kancelaria-levante.pl.
[Dodana: 2018-08-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://mpexpertbud.pl
Rzeczoznawca Budowlany - mpExpertBud
Firma działa na rynku realizowania profesjonalnych i kompleksowych usług budowlanych dotyczących wykonywania przez zespół doświadczonych specjalistów ekspertyz budowlanych. Ekspertyzy mogą być wykonane zarówno na etapie budowania, jak też eksploatowania czy rozbiórki budynku. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!
[Dodana: 2017-03-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.mobilekspert.pl/
sprawdzanie pojazdu - mobilekspert.pl
Wykonujemy niezależne inspekcje są przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę mechaników, diagnostów czy rzeczoznawców samochodowych.
[Dodana: 2016-12-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.emotoekspert.pl/
Rzeczoznawca samochodowy Radom
Zakres usług świadczonych przez nasze Biuro Rzeczoznawcy Samochodowego w Radomiu obejmuje wszelkie ekspertyzy związane z techniką motoryzacyjną, wyceną pojazdów, wyceną szkód w pojazdach i maszynach. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, instytucji państwowych. Zapraszamy do Biura w Radomiu
[Dodana: 2015-11-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.autotesto.pl/
Autotesto Oględziny Auta
Autotesto zaprasza do korzystania z doradztwa w zakresie zakupu aut używanych. W Polsce łatwo trafić na nierzetelnego handlarza który będzie chciał mówiąc kolokwialnie wcisnąć nam trefne auto, które jest niewarte swojej ceny. Można ustrzec się przed takim incydentem zgłaszając się do fachowców z branży motoryzacyjnej takich jak my.
[Dodana: 2015-02-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://skup-samochodow-kielce.com.pl/
Skup samochodów Kielce
Kupiłeś nowy samochód i stary przeszkadza na podwórku? Nic prostszego - zadzwoń a my zaopiekujemy się używanym samochodem.
[Dodana: 2015-02-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://ubezpieczenie-proama.pl
Ubezpieczenie-Proama.pl - najlepsze OC / AC, do 70% zniżki
Szukasz dobrego i taniego ubezpieczenia OC lub AC dla swojego samochodu. Koniecznie sprawdź ofertę w PROAMA, jest to ubezpieczenie gdzie możesz otrzymać nawet do 70%, wszystkie formalności załatwisz online, zawnioskujesz o OC i AC. Nasza oferta ubezpieczeniowa jest naprawdę dobra, sprawdź sam.
[Dodana: 2014-11-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://autospec.biz.pl/
AUTOSPEC ekspertyzy techniczne
Certyfikowany Rzeczoznawca Samochodowy Janusz Sadowski oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi z obszaru rzeczoznawstwa samochodowego. Swoją aktywność prowadzi od 2004 roku dzięki czemu aktualnie może pochwalić się szeroką grupą zadowolonych ze współpracy klientów i długą listą korzystnych referencji. Duże doświadczenie oraz szerokie zdolności zdobyte w trakcie wieloletniej aktywności owocują dziś niezliczona porcją z sukcesem przeprowadzonych zleceń. Dzięki t
[Dodana: 2013-07-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://www.darmowa-wycena-aut.pl
Darmowa Wycena Aut
Wyceń swoje auto. Oblicz jego wartość rynkową za darmo. Oszacuj ile to auto straci na wartości w przyszłości.
[Dodana: 2011-10-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://easyvin.pl
Sprawdź VIN
Numer VIN informuje o podstawowych danych dotyczących samochodu, takich jak rok produkcji, model, typ silnika, miejsce montażu itp. Opisywana strona umożliwia sprawdzenie numeru VIN auta. Warto zweryfikować numer VIN przed zakupem samochodu.
[Dodana: 2011-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://rsnowak.pl
wycena maszyn urządzeń i pojazdów
Opis: wycena maszyn budowlanych, rolniczych, pojazdów, opinie techniczne na potrzeby banków, leasingów, towarzystw ubezpieczeniowych. Oferuję: wyceny dla osób fizycznych i prawnych wyceny dla celów kredytowych wyceny maszyn i urządzeń wyceny z tytułu odszkodowań, wyceny na potrzeby funduszy unijnych
[Dodana: 2010-10-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Pasaż handlowy
SŁUCHAJ RADIA