Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::
Start > Dom i Budownictwo > Klimatyzacja

272 stron znajduje się w kategorii Klimatyzacja
http://kliminstal.pl
Klimatyzacje Lubin
Firma Kliminstal zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzacji. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Obsługujemy klientów zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Nasza firma jest rzetelna, terminowa i zawsze zwraca uwagę na estetykę wykonywanych prac. Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia oferty firmy.
[Dodana: 2022-03-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.ventix.pl
Ventix
Ventix to marka doskonale znana wszystkim tym, którzy współpracują z najlepszymi w obszarze instalacji sanitarnych, w szczególności branży HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja). Ventix to solidny partner świadczący kompleksowe usługi projektowania, montażu i serwisu instalacji HVAC w obiektach biurowych, mieszkalnych, produkcyjnych i innych.
[Dodana: 2022-01-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.alfaco.pl/
Klimatyzator ścienny GREE - alfaco.pl
Alfaco to dystrybutor Gree zajmujący się sprzedażą urządzeń do klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji. W ofercie spółki znajdują się klimatyzatory Amber Prestige i Pular, klimakonwektory, nawilżacze Carel oraz automatyka do central klimatyzacyjnych. Ponadto spółka zaopatruje klientów w automatykę do central klimatyzacyjnych, chłodnice i skraplacze.
[Dodana: 2022-01-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://klimaon.pl/
Klimatyzacja Split - klimaon.pl
Firma KlimaOn jest przedsiębiorstwem z Rudy Ślaskiej zajmującym się dystrybucją sprzętu klimatyzacji i rekuperacji dla domu, firm i mieszkań. W jego ofercie znajdują się urządzenia systemowe split i multisplit (Rotenso, Kaisai, Fujitsu, Gree i Sinclair), pompy ciepła, oczyszczacze i osuszacze powietrza oraz systemy automatyki domowej.  
[Dodana: 2021-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://jkprojekt.pl
Montaż klimatyzacji Bielsko - jkprojekt.pl
Jeśli potrzebujesz montażu wentylacji w Bielsku, to słusznym wyborem jest JK Projekt. Zajmują się dopasowaniem odpowiedniego systemu wentylacji do Twojego domu lub mieszkania. Pracownicy instalują urządzenia i w późniejszym okresie zajmują się ich serwisowaniem. W ofercie dostępne są wentylatory klasyczne oraz wentylatory z odzyskiem ciepła. 
[Dodana: 2021-10-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://klimacik.com.pl/
Montaż klimatyzacji Wrocław - klimacik.com.pl
Regularne czyszczenie klimatyzacji jest niezbędne, żeby zachować dobrą kondycję urządzeń oraz zapobiegać powstawaniu w instalacji grzybów czy bakterii. Klimacik ma ogromne doświadczenie, zdobyte przez lata wykonywania wysokiej jakości usług. Pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj chłodzenia, dopasowany do przeznaczenia pomieszczenia oraz jego rozmiarów.
[Dodana: 2021-10-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://house-solutions.pl
Fotowoltaika z pompą ciepła w Krakowie - House-Solutions.pl
Panele fotowoltaiczne – postaw na ekologiczne rozwiązania, zadbaj o naszą planetę i swój domowy budżet! Oferujemy zarówno projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla domu, firm, jak i rolników na terenie małopolski. Oprócz tego zajmujemy się również montażem pomp ciepła w Krakowie i okolicach. Płać mniej za prąd!
[Dodana: 2021-10-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://kicwent.pl
Klimatyzacja przemysłowa - kicwent.pl
Firma KicWent zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zamontowaniem klimatyzacji. Nie czekaj i już teraz zdecyduj się na współpracę z firmą KicWent. Przedsiębiorstwo specjalizuje się zarówno w montażu jak i serwisowaniu klimatyzacji. KicWent podejmie się realizacji zleceń zarówno w domach jak i lokalach handlowo-usługowych.
[Dodana: 2021-08-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.energyair.pl
Czyszczenie belek chłodniczych - energyair.pl
Nasi specjaliści Energyair.pl zawsze rozpoczynają instalację rur polimerowych dopiero po dokładnym zbadaniu wewnętrznej powierzchni kanałów dymowych i wentylacyjnych. Faktem jest, że obecność ostrych występów może uszkodzić tuleje polimerowe. Chociaż są w stanie miękkim, nie mają wystarczającej wytrzymałości, chociaż składają się z kilku warstw.
[Dodana: 2021-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.ventixserwis.pl
Ventix Serwis
Ventix Serwis to profesjonalna firma serwisująca instalacje HVAC, tj. klimatyzację, wentylację i instalacje ogrzewania (w tym m.in. pompy ciepła i kotły gazowe). Firma świadczy swoje usługi na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych na terenie województw: śląskiego i małopolskiego. Usługi realizowane są na najwyższym poziomie.
[Dodana: 2021-05-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://www.tbklima.pl/
TB Klima
TB Klima to firma z siedzibą w Jaworznie, która specjalizuje się w projektowaniu, montażu i serwisie instalacji sanitarnych, w tym w szczególności w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Usługi realizowane są w sposób kompleksowy, na terenie województw śląskiego i małopolskiego. Terminowość, rzetelność i profesjonalizm - gwarantowane!
[Dodana: 2021-05-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://climatech.pl
Montaż klimatyzatora Warszawa, Serwis klimatyzatora Warszawa
Climatech działa na rynku klimatyzacji już ponad 10 lat. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi i produkty najwyższej jakości. Działamy zarówno w Warszawie, jak i w podwarszawskich miejscowościach. Naszą specjalizacją jest montaż klimatyzatorów jak również serwis klimatyzacji. W naszej ofercie posiadamy urządzenia Gree, Fujitsu
[Dodana: 2021-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://fmtechnology.pl/
Serwis klimatyzacji Konin - fmtechnology.pl
Proponujemy Państwu klimatyzatory wszystkich typów, energooszczędne pompy ciepła, a także dokładny montaż wentylacji. Większość zamówień obsługujemy w Koninie oraz najbliższych okolicach. Zapewniamy wyłącznie sprawne długoterminowo klimatyzatory od najlepszych producentów, w tym sufitowe, kasetonowe, kanałowe, czy modele stojące. Zapraszamy.
[Dodana: 2021-04-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://herklima.pl/
Montaż klimatyzacji - herklima.pl
W naszej ofercie znajduje się nowoczesna klimatyzacja Żory. Możemy przygotować urządzenia potrzebne klientowi w upalne dni. Popularne wśród naszych klientów są klimatyzatory ścienne. Możemy zaoferować także klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe. Jeśli klient nie wie, jakie urządzenie będzie dla niego optymalne, to chętnie doradzimy.
[Dodana: 2021-03-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://hydro-mar.pl/
Rekuperacja Warszawa - Hydro-mar.pl
Hydromar z Płocka oferuje instalacje rekuperacyjne z wykorzystaniem najwyższej jakości rekuperatorów na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Wieloletnie doświadczenie w kwestii montażu i serwisu systemów rekuperacyjnych. Sprawdź
[Dodana: 2021-02-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://sunfoton.pl
SunFoton - montaż paneli fotowoltaicznych w Warszawie
Rozważasz zainwestowanie w zakup instalacji fotowoltaicznej? Wejdź na sunfoton.pl i zainteresuj się pełną ofertą najlepszej firmy, oferującej montaż instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji. SunFoton działa na terenie między innymi Warszawy. Możesz już teraz zadzwonić i umówić się na darmową konsultację z specjalistami!
[Dodana: 2021-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://swiatklimatyzacji.pl/
Czyszczenie klimatyzacji Warszawa - swiatklimatyzacji.pl
Montaż klimatyzacji w Warszawie to nasza najważniejsza specjalizacja. Poruszamy się w tematyce klimatyzacji, rekuperacji, wentylacji. Podpowiadamy przed inwestycją w pompy ciepła. Współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi instalatorami, serwisantami. Promujemy rozwiązania marek Toshiba, Innova, AUX i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu.
[Dodana: 2021-01-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://montazklimatyzacji.waw.pl/
Serwis klimatyzacji Warszawa - montazklimatyzacji.waw.pl
4 HOME (montazklimatyzacji.waw.pl) to firma, której specjalizacją jest serwis klimatyzacji. Warszawa i jej okolice to główny obszar świadczenia usług przez firmę. Zajmuje się ona wszystkim od początku do końca, najpierw przygotowując projekt, w końcu realizując montaż, a następnie serwis czy naprawę klimatyzacji na terenie stolicy.
[Dodana: 2021-01-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
http://artis-group.pl/
Artis Group
Artis Group to wykonawca systemów klimatyzacyjnych, który swoje usługi świadczy na terenie Słubic i w okolicach. Firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji. W firmie pracują specjaliści, którzy posiadają wszelkie uprawnienia do wykonywania montażu klimatyzacji. Artis Group wykonuje także czyszczenie klimatyzacji.
[Dodana: 2020-06-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
https://klim-spaw.com.pl/
Montaż wentylacji mechanicznej - klim-spaw.com.pl
W ofercie renomowanej hurtowni klimatyzacji i wentylacji klim-spaw.com.pl znajdziemy takie usługi jak montaż wentylacji mechanicznej a także innych rodzajów wentylacji, które wykorzystywane są w życiu codziennym firm i osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy wszystkich nowych klientów, którzy poszukują wysokie jakości usług.
[Dodana: 2020-04-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA