Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: język rosyjski Znaleziono : 111 stron

http://vasilisa.pl/
Prawo Rosji - vasilisa.pl
Założenie spółki na terenie byłych państw bloku radzieckiego wymaga doświadczenie wiedzy i znajomości języka. Jeżeli potrzebujecie państwo w tym pomocy, to chcę przedstawić państwu moją kancelarię. Pomaga w takich sprawach jak założenie spółki w Rosji, tłumaczenie dokumentów czy umów z kontrahentami i wiele więcej.
[Dodana: 2020-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://benedu.pl/
Angielski Dla Dzieci Pruszków - benedu.pl
Uczymy angielskiego, francuskiego, rosyjskiego i wielu innych języków w Pruszkowie. Polecamy szczególnie angielski dla dzieci, w którym angażujemy wszystkie zmysły. Skupiamy się na przekazywaniu wiedzy przez zabawę. Organizujemy konkursy językowe, ciekawe projekty dedykowane młodzieży. Naukę języków polecamy dorosłym, w tym obcokrajowcom.
[Dodana: 2018-08-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.transglob.com.pl/
TransGlob | Tłumaczenia Wrocław
TransGlob Tłumaczenia Wrocław znajdujemy się z centrum Wrocławia, przy Placu Solnym na ul.Ruskiej. Dla naszych klientów wykonujemy tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne, techniczne, farmaceutyczne. Tłumaczymy na język: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, czeski, słowacki, hiszpański oraz inne. Tłumaczenia Wrocław zapraszamy!
[Dodana: 2018-05-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://linguahelp.eu
Tłumaczenia ustne – Angielski. ROS/BIAŁ – native speaker
Już ponad 10 lat wykonuję tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne) i pisemne (przeważnie ekspresowe). Moje języki robocze to: Rosyjski. Białoruski. Angielski (ENG-RU, ENG-BEL, PL-BEL, PL-RU etc.) - w przeróżnych kombinacjach! Jestem mówcą rodowitym j. rosyjskiego i białoruskiego. Posiadam liczne rekomendacje, zapraszam!
[Dodana: 2016-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.jezykipaderewski.pl
Szkoła językowa Lublin - jezykipaderewski.pl
Działamy z myślą o najmłodszych i zapewniamy im bezpieczeństwo oraz profesjonalną opiekę. Mamy spore doświadczenie w branży. Istniejemy od 17 lat na rynku i skutecznie zgłębiliśmy tajniki nauczania takich języków jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i hiszpański. Skuteczna komunikacja jest dla nas najważniejsza.
[Dodana: 2016-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.pozena.com/
Biuro Tłumaczeń POZENA
Biuro Tłumaczeń Pozena z Poznania oferuje szkolenia językowe dla firm i profesjonalne tłumaczenia przysięgłe tekstów - pisemne i ustne. Firma tłumaczeniowa obsługuje wszystkie języki świata w tym arabski, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, włoski, koreański, chiński, mandaryński, portugalski, rosyjski, hiszpański.
[Dodana: 2016-09-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://po-rosyjsku.com
Po rosyjsku
Witryna ta przeznaczona jest dla osób zainteresowanych nauką języka rosyjskiego. Można na niej znaleźć artykuły na temat nauki języka rosyjskiego i wypracowania po rosyjsku. Dzieli się na 3 działy: formy wypowiedzi po rosyjsku, słownictwo rosyjskie a także praca za granicą.
[Dodana: 2016-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.columbus.lublin.pl
Columbus Centrum Języków Europejskich
Znajdujesz się na naszej firmy. Nasza firma to Centrum Języków Europejskich. Z nami nauczysz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego. Oferujemy kursy dla każdej grupy wiekowej. Jeśli chcesz profesjonalnie opanować wybrany język. Jako jedyni prowadzimy zajęcia dla najmłodszych dzieci pt. Teddy Eddie w Lublinie. Od lat przygotowujemy młodzież do egzaminów maturalnych. Dorosłym gwarantujemy dostosowane godziny zajęć. Dla każdeg
[Dodana: 2016-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mobilelanguage.pl
Angielski Warszawa
Nasza szkoła językowa pozwala na zaplanowanie bardzo elastycznych kursów firmowych, indywidualnych, grupowych. Działamy w osiemnastu polskich miastach, zatrudniamy doświadczonych lektorów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego. Udzielamy korepetycji. Lektor dociera do Państwa całkowicie bezpłatnie.
[Dodana: 2016-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://hiromi.pl
Szkoła językowa Hiromi - Centrum Języków Obcych w Bielsku-Białej
Zapraszamy na kursy językowe do Bielska-Białej i Żywca. W naszej szkole językowej możesz uczyć się języków obcych takich jak: japoński, chiński, hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski, angielski, grecki. Organizujemy szkolenia językowe dla firm z języka specjalistycznego oraz biznesowego. Uczymy w małych grupach w miłej i przyjaznej atmosferze.
[Dodana: 2016-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://select-solutions.pl/
Select - szkoła językowa
Select to Szkoła językowa, zapewniająca najlepszą jakość nauczania. Najchętniej wybieranymi zajęciami jest Kurs języka angielskiego, lecz możesz nauczyć się w Select również różnych mów świata. Dostępne są: Kurs języka niemieckiego, kurs języka rosyjskiego, kurs języka holenderskiego, kurs hiszpańskiego i wiele innych.
[Dodana: 2016-01-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.altatranslation.pl
Biura tłumaczeń w Warszawie
Przedsiębiorstwo Alta Translation wykonuje dla klientów duży zakres tłumaczeń. Proponujemy zwykłe oraz przysięgłe tłumaczenia związane z językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz francuskim. Zapewniamy także pomoc w przypadku potrzeby innego przekładu.
[Dodana: 2015-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.herbet.com.pl/
Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Herbet Lublin
Radca prawny prof. nadzw. dr hab. Andrzej Herbet jest właścicielem lubelskiej kancelarii prawnej zajmującej się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Obsługa prawna prowadzona jest również w językach obcych takich jak: angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński. Kancelaria świadczy również usług
[Dodana: 2015-04-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.linguarussica.pl/
Tłumaczenia język rosyjski Lingua Russica
Miło mi powitać Państwa na mojej stronie internetowej Jestem tłumaczem specjalistycznym języka rosyjskiego.Tłumaczę Przekładam teksty z wielu dziedzin o różnym stopniu trudności. W mojej ofercie znajdują się także Oferuję także tłumaczenia ustne oraz audiowizualne. Zlecając mi przekład dokumentacji firmowej, technicznej bądź medycznej masz pewność, zyskujesz pewność, że zostanie on wykonany starannie oraz z zachowaniem pełnej poufności. Moją ofertę kieruję Moja ofe
[Dodana: 2015-03-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.linguarussica.pl
Tłumacz języka rosyjskiego
Witamy w firmie LINGUA RUSSICA. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne, ustne, audiowizualne z j. rosyjskiego i na język rosyjski. Jeżeli szukasz tłumacza języka rosyjskiego to dobrze trafiłeś. Gwarantujemy wysoki standard usług tłumaczeniowych. Naszą specjalizacją są tłumaczenia rosyjskie o tematyce prawnej, handlowej, technicznej, medycznej i ekonomicznej. Nasza oferta tłumaczeń rosyjskiego skierowane są do firm, biur tłumaczeń oraz klientów indywidualnych. Naszą najwi
[Dodana: 2014-12-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrumtlumaczen.pl/
Tłumacz przysięgły na język angielski godny zaufania dla miasta Warszawa w Centrum Tłumaczeń.
Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w tłumaczeniach technicznych, medycznych czy prawnych. Z nami mają Państwo pewność, że dokumentacja prawna lub ważne umowy zostaną przetłumaczone skrupulatnie i dokładnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Centrum Tłumaczeń na stronie internetowej.
[Dodana: 2014-08-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kurspl.com
Learn Polish
Audio kurs jezyka polskiego dla obcokrajowców posługujących się językiem niemieckim, angielskim, hiszpańskim oraz rosyjskim.
[Dodana: 2014-08-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rosyjskitlumacz.com
Tłumacz na język rosyjski
Native speaker języka rosyjskiego. Doświadczony tłumacz na język rosyjski tekstów technicznych, prawniczych, serwisów internetowych itp. Członek Związku Tłumaczy Rosji. Magister filologii polskiej. Gwarantuję wysoką jakość tłumaczeń za rozsądną cenę. Mam w swoim dorobku kilka przetłumaczonych książek.
[Dodana: 2014-06-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielskie-tlumaczenia.pl/
Tłumaczenia przysięgłe angielski
Nasza oferta obejmuje tłumaczenia z takich języków, jak angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, fiński, grecki, japoński, koreański, łacinę, norweski, rosyjski, słowacki, słoweński, ukraiński, wietnamski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
[Dodana: 2014-04-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://translatpol.com.pl
Tłumaczenia przysięgłe bielsko
Bielskie biuro tłumaczeń Translatpol oferuje tłumaczenia tekstów i dokumentów a także tłumaczenia symultaniczne i następne ustne z języka niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego.
[Dodana: 2014-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Pasaż handlowy
SŁUCHAJ RADIA