Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: język rosyjski Znaleziono : 112 stron

http://translatpol.com.pl
Tłumaczenia przysięgłe bielsko
Bielskie biuro tłumaczeń Translatpol oferuje tłumaczenia tekstów i dokumentów a także tłumaczenia symultaniczne i następne ustne z języka niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego.
[Dodana: 2014-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumacz.grudziadz24h.eu
Net Kreator Zespół Tłumaczy
Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze skorzystaj z naszej oferty tłumaczeń pisemnych. Oferujemy najniższe ceny ze wszytskich agencji tłumaczeń w Grudziądzu i okolicach. Nasza firma to doświadczony zespół tłumaczy językowych ze wszystkich możliwych dziedzin. Zadzwoń lub napisz do nas maila - twój sygnał nie zostanie bez odpowiedzi.
[Dodana: 2014-02-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://leszczenko.pl
Leszczenko Tłumaczenia - rosyjski, niemiecki
W zakresie oferty biura tłumaczeń Leszczenko Tłumaczenia proponujemy kompleksowe usługi tłumaczeń języka rosyjskiego oraz niemieckiego. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe z dziedziny m. in. biznesu, techniki, prawa i innych. Nasze biuro wyróżnia profesjonalizm oraz terminowość . Zapraszamy do współpracy.
[Dodana: 2014-01-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumacznarosyjski.pl
Tłumacz języka rosyjskiego
Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne języka rosyjskiego i białoruskiego, także specjalistyczne z dziedzin takich jak ekonomia, budownictwo, prawo, medycyna i inne. Również oferuje tłumaczenia pisemne z języków: angielski, francuski i hiszpański.
[Dodana: 2014-01-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.janarosyjski.pl
tłumacz rosyjskiego
Jestem native speakerem języka rosyjskiego i polskiego z wyższym wykształceniem akademickim, uznanym w Polsce. Zajmuję się tłumaczeniami na język rosyjski z języka polskiego i na język polski z języka rosyjskiego ponad 10 lat. Proponuje swoje usługi związane z tłumaczeniem z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie.
[Dodana: 2013-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrumrosyjskie.pl
Rosyjski Wrocław
Spotkaj się niesamowitą kulturą naszych wschodnich sąsiadów. Centrum Rosyjskie to miejsce spotkania z językiem i kulturą rosyjską. Jesteśmy szkołą językową, biurem tłumaczeń i każdemu kto tylko zechce oferujemy ciekawe wycieczki po stolicy dolnego śląska - Wrocławiu.
[Dodana: 2013-11-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.majnar.pl
Biuro tłumaczeń
Majnar – to profesjonalne biuro tłumaczeń, które stara się sprostać wszelkim wymaganiom Klienta. Tłumaczenia oferujemy nie tylko przedsiębiorstwom, ale także instytucjom oraz osobom fizycznym z całej Polski .Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia z i na język rosyjski, zarówno literatury pięknej, naukowej, jak i specjalnej (kontrakty, umowy itd
[Dodana: 2013-10-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://arb-tlumaczenia.pl
BIURO USŁUGOWE ARB MGR ANTONI BARCEWICZ tłumacz przysięgły niemiecki zabrze
Na obszarze województwa śląskiego znajduje się kompetentna jednostka ARB zarządzana przez tłumacza przysięgłego, który posiada również stosowne upoważnienia tłumacza naukowo-technicznego. Biuro jest obecne na rynku od 1986 roku. Jednostka absorbuje się przekładaniami dokumentów urzędowych sądowych lub handlowych z języków niemieckiego oraz rosyjskiego. Do każdego zlecenia interesanta podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najwyż
[Dodana: 2013-09-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.turbotlumaczenia.pl
Tłumacz polsko niemiecki
Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z polskiego na języki obce jak angielski, niemiecki czy rosyjski oraz w drugą strone z języka obcego na polski. Bez konieczności wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności. Szybko i bezproblemowo.
[Dodana: 2013-09-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://1academy.pl
Angielski Pruszków
Profesjonalna i skuteczna szkoła języków obcych. Uczymy z powodzeniem języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i wiele innych. Uczą u nas zarówno polacy jak i native speakerzy.
[Dodana: 2013-08-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczrosyjski.eu
Tłumacz rosyjskiego
Tłumacz języka rosyjskiego i ukraińskiego. Akademicka kadra tłumaczy. Tłumaczenie stron www, katalogów, umów, tekstów zwykłych i technicznych. Tworzenie stron internetowych w języku rosyjskim ukraińskim i polskim.
[Dodana: 2013-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://arb-tlumaczenia.pl
ARB Tłumacz przysięgły niemiecki zabrze
Zabrzańskie Biuro Tłumacza Przysięgłego ARB zajmuje się z powodzeniem przekładami wszelakiego rodzaju dokumentów urzędowych lub sądowych oraz handlowych z wyjątkową dbałością o jakość wykonywanej usługi. Tłumaczenia wprost z niemieckiego na rosyjski oraz rosyjskiego na niemiecki a także tłumaczenia z tych języków na polski i wspak obejmują także przekłady fachowych dokumentacji technicznych, nawet najbardziej pogmatwanych instrukcji obsługi urządzeń lub maszyn a takż
[Dodana: 2013-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczprzysieglypiaseczno.pl
MS-Gtekst - tłumaczenia ustne
Oferta przygotowana przez Ms-gtekst z Pisaeczna jest szczególnie okazała i z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Kontrahentów. Proponujemy okazałą gamę usług tłumaczeniowych w językach: francuskim, rosyjskim i czeskim. Od tłumaczeń konferencyjnych- konsekutywnych na przestrzeni rozmów biznesowych lub osobistych, aż po przysięgłe tłumaczenie dokumentów notarialnych i sądowych. Przeprowadzamy także najwyższej jakości tłumaczenia pisemne- rozmaitych pr
[Dodana: 2013-07-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia.org.pl
TŁUMACZENIA Krystyna Żuchowska
W ofercie Zakładu Tłumaczeń Krystyna Żuchowska znajdą Państwo rozległy zakres usług. Nasza branża to tłumaczenia ustne oraz pisemne tekstów zwykłych i specjalistycznych o różnym stopniu trudności. Proponujemy także tłumaczenia konferencyjne - symultaniczne i konsekutywne. Tłumaczenia realizujemy na język i z języka: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, bułgarskiego, chorwackiego, czeskiego, fińskiego, hiszpańskiego, litewskiego, łotewskiego, rumuńskiego
[Dodana: 2013-07-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.alingua.pl/
Tłumaczenia przysięgłe angielski
Biuro tłumaczeń alingua.pl to gwarancja najwyższej jakości usług. Wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu językoznawstwa dla kontrahentów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych. Wykonujemy na zlecenie tłumaczenia ustne i pisemne we każdym języku europejskim oraz innych, naszą mocną stroną są na przykład tłumaczenia chiński.Nasz katalog usług zawiera również szereg specjalnych usług m.in. prowadzenie korespondencji, czy warsztaty języków obcych dla rozmaitych
[Dodana: 2013-07-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczrosyjski.eu
Tłumaczenia rosyjskiego
BTS LingRos - Biuro tłumaczeń języka rosyjskiego. Tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne. Konkurencyjne ceny. Akademicka kadra tłumaczy. Gwarantujemy terminowość wykonania tłumaczenia rosyjskiego.
[Dodana: 2013-06-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://time.edu.pl/
Szkoła językowa Świat Jezyków Obcych Time
Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu sześciu języków obcych. W naszej ofercie znajdziesz: angielski, włoski, niemiecki, francuski, hiszpański i rosyjski. Prowadzimy kursy dla każdej grupy wiekowej, na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy skuteczną i efektywną naukę w bardzo małych, liczących od 4 do 8 osób grupach.
[Dodana: 2013-04-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://arb-tlumaczenia.pl/
ARB BIURO TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO tłumaczenie tekstów prawniczych
ARB Tłumaczenia to firma funkcjonująca na co dzień w Zabrzu. Swoich klientów wspiera doskonałą znajomością języków niemieckiego i rosyjskiego. Na potwierdzenie kompetencji językowych ma wyniki egzaminów przed Naczelną Organizacją Techniczną w Warszawie oraz egzaminy na tłumacza przysięgłego. Dzięki fantastycznej znajomości tych języków może tłumaczyć nie tylko z języka rosyjskiego, czy języka niemieckiego na język polski, ale także - co często znacznie ułatwia tłu
[Dodana: 2013-01-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://biuro-tlumaczen.org/
tłumaczenia online
Biuro tłumaczeń online specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych przekładów pisemnych z takich języków jak: angielski, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, niemiecki, czeski i inne.
[Dodana: 2012-11-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://demostenes.com.pl/
DEMOSTENES kursy językowe
Masz problem ze znalezieniem bardoz dobrze płatnej pracy, ze zwględu na to, że nie znasz w zaawansowanym stopniu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego czy rosyjskiego? Najwyższa pora to zmienić. Zapisz się na kurs do Centrum Językowego Demostenes. Szkoła oferuje bardzo szeroki wybór kursów językowych. Indywidualne podejście do każdego kursanta, kładzenie dużego nacisku na naukę swobodnego komunikowania się w języku obcym, a
[Dodana: 2012-09-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5 6

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Modele do sklejania
SŁUCHAJ RADIA