Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: język rosyjski Znaleziono : 111 stron

http://tlumaczalnia.pl
Tlumaczalnia.pl
tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego.Kursy materiały do egzaminu na tłumacza.Kraków,obywatelstwa.Bezpośrednio.
[Dodana: 2012-07-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.cyberbiznes.pl
Cyberbiznes.pl
Cyberbiznes.pl jest narzędziem dla przedsiębiorców, które służy do pozyskiwania informacji o zapotrzebowaniu na towary i usługi. Ogromna baza danych ofert firm lecz przede wszystkim to największa sieć informacji gospodarczej w kraju. Nasze zasoby dostępne są w 4 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Co dzień wpływa d
[Dodana: 2012-06-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://eltee.pl
Eltee.pl - Angielski i Rosyjski Indywidualnie
Nowoczesne zajęcia z języków obcych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oferta zajęć indywidualnych z dojazdem do Klienta. Szkolenia biznesowe dla Firm. Języki obce i podróże.
[Dodana: 2012-04-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.memo.net.pl
Memo Centrum Językowe Gdynia - Nauka Języków Obcych - Tłumaczenia Tekstów
Memo Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców za pomocą technik pamięciowych oraz tłumaczenia tekstów w Gdyni.
[Dodana: 2012-03-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://
Centrum Języków Obcych Koniczynka
Centrum Języków Obcych Koniczynka powstało z myślą o wszystkich tych z Państwa, którzy pragną nauczyć się, bądź rozwinąć swoją znajomość języka obcego efektywnie i w miłej atmosferze. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci, także tych najmłodszych. W naszej ofercie znajdują się nastepujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański i rosyjski.
[Dodana: 2011-11-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.nsgroup.info
NSGroup .:Native Speakers Group:. - tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe
NSGroup to zespół tłumaczy pochodzących z państw, których język reprezentują. Od wielu lat wykonujemy tłumaczenia i inne usługi w zakresie komunikacji językowej na język niemiecki, rosyjski, angielski, białoruski, ukraiński i wiele innych niezależnie od wymagań i złożoności tekstu. Wysoka jakość tłumaczeń i usług, profesjonalne podejście do najtrudniejszych wymagań, to nie tylko nasze hasło ...to nasz styl pracy. Zgodnie z europejskim standardem EN 15038:2006: tłumac
[Dodana: 2011-10-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://certyfikacja-w-rosji.strefa.ru
Certyfikacja w Rosji
Świadectwo Higieniczne Rosji, rosyjski Certyfikat Gost-R. Certyfikaty w Rosji - pośrednictwo pozyskania. Bez kosztów delegacji związanych z wizą i barier językowych.
[Dodana: 2011-09-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://euroalphabet.pl/szkola-jezykowa
szkoła językowa tłumaczenia
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i hebrajskiego oferujemy dla każdej grupy wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia na wszystkie współczesne języki świata. Zapraszamy do współpracy
[Dodana: 2011-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pischool.pl
angielski Piaseczno
Zapraszamy na kursy językowe prowadzone przez świetnych lektorów. Znajdziecie u nas Państwo bardzo szeroką ofertę kursów angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. W Piasecznie prowadzimy również kursy języka japońskiego. Zapraszamy wszystkich kursantów w wieku od lat 3 do 103. Kameralne grupy językowe.
[Dodana: 2011-07-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kancelaria-csp.pl/
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych CSP
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Celichowski - Szyndler i Partnerzy zajmuje się doradztwem zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Obsługujemy Klientów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo analizy i umowy handlowe oraz opinie prawne. Wspieramy Klientów przy zakładaniu firm oraz przekształcaniu prowadzonej działalności. Prowadzimy procesy zmierzające do windyka
[Dodana: 2011-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ruslan.pl
Ruslan.pl- kursy językowe, Wrocław
Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe dla firm i osob prywatnych- dzieci, mlodzież, dorosli.Oferujemy kursy jezykowe( jezyk angielski, jezyk niemiecki, jezyk rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do następujacych egzaminow: egzamin maturalny, egzamin gimnazjalny oraz egzamin szostoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy jezyka specjalistycznego. Zajecia prowadzone są przez doswiadczonych wykladowcow w dogodnym dla
[Dodana: 2010-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kursyjezykowe.poznan.pan.pl
Kursy języków obcych
Kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania.
[Dodana: 2010-09-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tlumaczenia.radom.pl
BIURO tłumaczeń KonTEKST tłumaczenia SAMOCHODOWE, francuski holenderski
Tłumaczenia pisemne i przysięgłe i zwykłe, samochodowe, specjalistyczne we wszystkich językach europejskich - francuski, flamandzki, holenderski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, litewski. Tłumaczymy, wszelkie dokumenty, samochodowe, kupna sprzedaży, celne, dowód rejestracyjny, faktury. Przetłumaczymy świadectwo ukończenia szkoły, uczelni, aktu urodzenia, aktu małżeństwa, wyciągu z rejestrów handlowych i sądowych, dokumenty samochodu sprowadzonego z zagr
[Dodana: 2010-09-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bldconsultancy.pl
BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - o nas
Kompleksowe doradztwo językowe dla klientów biznesowych. Kursy i szkolenia językowe dla firm, audyt językowy, tłumaczenia. Warszawa i okolice. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki. Prowadzimy kursy ogólne, biznesowe, egzaminacyjne i specjalistyczne.
[Dodana: 2010-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.leonardo.bielsko.pl
Szkoła językowa w Bielsku-Białej.Kursy językowe
Szkoła języków obcych w Bielsku-Białej oferuje w atrakcyjnych cenach kursy językowe. W ofercie: zajęcia z języka włoskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, kursy przygotowawcze, tłumaczenia językowe, wykłady z native speakers. Zajęcia w małych grupach.
[Dodana: 2010-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lsgdansk.pl
Leader School Gdańsk
Leader School Gdańsk to szkoła językowa, w której przełamiesz się i zaczniesz mówić w języku obcym, przygotujesz się do egzaminu (m.in. maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, CPE, TELC, ZD), przyjemnie spędzisz czas. Dzieci uczą się u nas i bawią na zajęciach prowadzonych autorską metodą Leonardo School.
[Dodana: 2010-08-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.englishway-szkola.pl/
korepetycje angielski ząbki
Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie.
[Dodana: 2010-07-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://cemaster.pl/
Centrum Edukacyjne Master
Centrum Edukacyjne Master -szkoła językowa z Opola- oferuje kursy językowe z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego,włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego w mieście Opole jak i całym województwie. CE Master przygotowuje do najpopularniejszych egzaminów językowych.
[Dodana: 2010-06-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://songinenglish.pl
SONGin ENGLISH
Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH zaprasza na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy w centrum Gliwic, konkurencyjne ceny, małe grupy, nowoczesne sale.
[Dodana: 2010-05-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kumiria.pl
Biuro Tłumaczeń Kumiria
Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, p
[Dodana: 2010-04-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA