Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: kurs angielskiego Znaleziono : 169 stron

http://www.imagine.com.pl
Nauka hiszpańskiego
Korzystając z oferty naszej szkoły językowej nabędą Państwo umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim lub hiszpańskim. Do Państwa dyspozycji jest zespół lektorów, którzy w lekki i przystępny sposób przekazują słuchaczom swoją wiedzę. Prowadzimy kursy w kameralnym gronie, dzięki temu wykładowca może zwrócić uwagę na każdego ucznia.
[Dodana: 2015-04-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szkolafokus.pl
Nauczanie Języków Obcych
Szkoła Językowa Fokus w Szczecinie zajmuje się organizacją kursów językowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie nauczania języka niemieckiego i angielskiego. Nauczamy języków obcych od roku 2003. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy językowe na wszystkich poziomach nauczania. Uczymy języka żywego i skupiamy się głównie na nauce mówienia.
[Dodana: 2015-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://anglo-house.pl
ANGLO HOUSE Szkoła języka angielskiego
Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Angielski uszyty na miarę Twoich potrzeb. Prowadzimy zajęcia wg. programów SWIAT DZIECKA PO ANGIELSKU dla przedszkolaków, INCREDIBLE ENGLISH dla szkół podstawowych, ANGLO PASS dla młodzieży oraz ENGLISH FOR LIFE dla dorosłych.Konwersacje i korepetycje. Przygotowanie do egzaminów i matury.
[Dodana: 2015-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://profitraining.pl/
Szkoła językowa Poznań
Poznańska szkoła językowa oferuje kursy języka angielskiego i niemieckiego. Szkolenia językowe w Poznaniu prowadzone są przez doświadczonych lektorów i native speakers.
[Dodana: 2015-01-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.coludziepowiedza.co
Co Ludzie Powiedzą - Szkoła języka angielskiego i kultury brytyjskiej w Lublinie
Jak myślisz, Co Ludzie Powiedzą, gdy powiesz im, że uczysz się w jedynej w Lublinie szkole języka angielskiego i kultury brytyjskiej, w której 80% lekcji poświęcamy na dyskusje, podczas których wykorzystujesz poznane wcześniej słownictwo? Dowiesz się tego tylko wtedy, gdy odwiedzisz naszą siedzibę w Lublinie :)
[Dodana: 2014-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.akcent-poznan.com.pl/
Szkoła Językowa Akcent w Poznaniu
Kursy językowe dla każdego. Dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dla pracowników, indywidualne kursy językowe. Szkoła Języków Obcych Akcent Poznań (zajęcia także w Suchym Lesie) przygotowała bogatą ofertę dla różnych kursantów. W ofercie nauka na różnych poziomach angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i kilku innych języków.
[Dodana: 2014-10-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://edueduonline.pl
Edu Edu | Angielski Online
Ta strona prezentuje niezmiernie zróżnicowaną ofertę szkoły językowej EduEdu. Zajmuje się ona lekcjami języka angielskiego. W jej ofercie ma się szansę znaleźć niezmiernie popularną współcześnie opcję, jaką jest nauka angielskiego przez internet. Klient ma nadzwyczajnie dużo rozwiązań do wyboru, jak na przykład indywidualny kurs angielskiego online
[Dodana: 2014-09-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://elsinore-angielski.katowice.pl
nauka angielskiego katowice
Elsinore to nowoczesna szkoła, w której łatwo i szybko możemy nauczyć się języka angielskiego. Oferta jest wielka i bardzo różnorodna, co sprawia, że bez względu na to ile mamy lat, czy też, jaki jest nasz poziom znajomości języka angielskiego, znajdziemy zajęcia idealne dla siebie.
[Dodana: 2014-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szkolalemon.pl
Szkoła językowa Lemon
Nasza szkoła językowa realizuje profesjonalne oparte na nowoczesnych oraz skutecznych metodach nauczania kursy z języka angielskiego biznesowego, konwersacyjne, on-line. Ofertę kierujemy do firm i klientów indywidualnych.
[Dodana: 2014-07-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gacademy.edu.pl/
Kurs chińskiego dla firm Gdańsk. Tłumaczenia język niemiecki i angielski. Nauka Gdynia, Trójmiasto.
Aby mieć pewność,że wszystko przetłumaczono jak należy odwiedź biuro tłumaczeń język chiński Gdynia. Prowadzone przez Greg’s Language Academy tłumaczenie tekstów specjalistycznych gwarantuje w pełni profesjonalne podejście. W dobie dostępnego internetu,popularne stały się e-słowniki oraz translatory oferujące darmową pomoc.
[Dodana: 2014-06-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lodz.mobileenglish.pl
Mobile English Łódź
Nasza szkoła językowa działa na terenie całego kraju. Oferujemy kursy z języka angielskiego z dojazdem do klientów. Prowadzimy zajęcia zarówno dla klientów indywidualnych w każdym wieku jak też dla firm.
[Dodana: 2014-05-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.schoolout.pl
Angielski indywidualnie gdańsk
Szkoła językowa SchoolOut to profesjonalne kursy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania indywidualne, grupowe, dla firm, specjalistyczne. Wykorzystujemy metodę komunikatywną dla jeszcze lepszych efektów. Zapraszamy!
[Dodana: 2014-05-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://angielskiklodzko.pl
Angielski Kłodzko
Język Angielski Kłodzko- kursy językowe dla osób indywidualnych, małych grup oraz firm oparte o innowacyjne metody nauczania m.in platformę e-learningową. Zajęcia są prowadzone przez magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
[Dodana: 2014-04-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.expertns.edu.pl
Angielski Nowy Sącz
Uczenie języka angielskiego jest naszą pasją i pomysłem na życie. Staramy się, aby nasi klienci czerpali radość z posługiwania się językiem obcym. Każdy uczy się języka w inny sposób, a my znajdujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
[Dodana: 2014-03-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://academyofnewyork.com
academyofnewyork.com wakacyjne kursy angielskiego
Nasza firma Academy of New York to jedyna w Warszawie szkoła oferująca naukę języka angielskiego od profesjonalnych lektorów z Ameryki. Od 2009 roku tworzymy zgrany zespół ekspertów, którzy przeprowadzają na lekcjach konwersacje po angielsku. Wiemy, że tylko w ten sposób, nasi uczniowie w szybkim czasie, nauczą się biegle władać językiem angielskim
[Dodana: 2014-02-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.expertns.edu.pl
Nauka Angielskiego Nowy Sącz
Uczenie języka angielskiego jest naszą pasją i pomysłem na życie. Staramy się, aby nasi klienci czerpali radość z posługiwania się językiem obcym. Każdy uczy się języka w inny sposób, a my znajdujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
[Dodana: 2014-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.barbados.wroclaw.pl
Barbados - angielski dla firm
Szkoła językowa Barbados z siedzibą we Wrocławiu to najlepszy partner na drodze do nauczenia się języka obcego! Zapewniamy pomoc doświadczonych lektorów, którzy dobierają zarówno techniki, jak i metody (komunikatywna, direct) do wymagań oraz możliwości kursantów, a także kursy w małych grupach. Uczymy na przeróżnych poziomach zaawansowania języka angielskiego, niemieckiego, języka włoskiego i języka hiszpańskiego. zapewniamy również lekcje indywidualne jęz. angielskieg
[Dodana: 2014-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ilang.pl
iLang - Internetowa szkoła językowa
W naszej szkole językowej masz niepowtarzalną szansę skutecznie nauczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego oraz poznać kulturę krajów, w których mieszkają ich rodowici użytkownicy. Dzięki naszej nowoczesnej metodzie zaoszczędzisz czas i pieniądze, a wiedza, którą zdobędziesz, pozostanie w Twojej głowie na lata.
[Dodana: 2014-01-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://toledo-jezykiobce.pl/
kurs hiszpańskiego łódź
Wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego, hiszpańskiego, katalońskiego czy niemieckiego serdecznie zapraszamy na kursy w szkole języków obcych TOLEDO. Tylko u nas sprawdzone metody nauczania, najlepsze zaplecze dydaktyczne, różnorodne kursy dostosowane do potrzeb kursantów. Więcej szczegółów dotyczących naszej szkoły na stronie.
[Dodana: 2014-01-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://eyszkolenia.pl
Kursy angielskiego dla firm
Szkoła językowa szkole językowej nierówna, dlatego jeśli chcą Państwo szybko i dobrze nauczyć się języka angielskiego, powinniście wybrać tę, która zagwarantuje Wam optymalnie dobrane kursy i doskonałą opiekę merytoryczną. Za taką z pewnością można uznać szkołę językowa Express Yourself, mieszczącą się w Warszawie, przy ulicy Radnej.
[Dodana: 2013-12-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA