Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: kursy angielskiego Znaleziono : 146 stron

http://www.edus-walcz.pl
Kurs Języka Angielskiego Wałcz
Centrum edukacyjne "EDUS" to nowoczesna szkoła językowa, która prowadzi kursy grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, co nie zmienia jednak naszego indywidualnego podejścia do słuchacza. Zajęcia odbywają się w lokalu w centrum Wałcza na ulicy Kilińszczaków 25/3
[Dodana: 2011-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.abcakcent.pl
ABC AKCENT
ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nasza kadra to grupa nauczycieli języka angielskiego, przeszkolonych przez OKE do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracujących na co dzień w warszawskich liceach i gimnazjach.
[Dodana: 2011-07-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pischool.pl
angielski Piaseczno
Zapraszamy na kursy językowe prowadzone przez świetnych lektorów. Znajdziecie u nas Państwo bardzo szeroką ofertę kursów angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. W Piasecznie prowadzimy również kursy języka japońskiego. Zapraszamy wszystkich kursantów w wieku od lat 3 do 103. Kameralne grupy językowe.
[Dodana: 2011-07-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.wow.edu.pl
Wow - Szkoła Języków Obcych - Wrocław
Wow - Szkoła Języków Obcych we Wrocławiu. Kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy naukę w przyjaznej atmosferze. Doświadczeni i kreatywni lektorzy zapewniają nieszablonowe metody nauczania.
[Dodana: 2011-06-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bialystok.angielskizdojazdem.pl
angielski białystok
Mobile English to nowoczesna szkoła języków obcych spełniająca oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Cykl nauki jest dopasowany do specjalnych potrzeb klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Istotą Mobile English jest uzyskanie wysokiej jakości kształcenia w atrakcyjnej cenie. Główną zaletą jest opcja dojazdu lektórów bezpośrednio do klienta, w zależności od jego preferencji, do domu, biura, lub dowolnie wybranego miejsca. Szkoła działa w kilkudziesięsiu
[Dodana: 2011-03-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.glossa.pl/glossa_s2/obozy+jezykowe
Obozy językowe
Szkoła językowa pragnie zaprosić na semestralne oraz wakacyjne obozy językowe. Nauka angielskiego stoi tutaj na najwyższym poziomie. Prowadzi również obozy językowe w 16 krajach na całym świecie. Prowadzi obozy językowe oraz kursy językowe: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego itd. Glossa swoją ofertę kieruje do osób różnego wieku, do młodzieży i dzieci, czy też do osób już aktywnych zawodowo. Znajomość obcych języków jest potrzebna każdemu.
[Dodana: 2011-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rightnow.pl
RightNow - nauka angielskiego - Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza
RightNow to szkoła językowa założona w 1992 roku, obecnie posiadająca 5 filii na całym Śląsku (Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Będzin). Oferujemy naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci oraz tłumaczenia, również specjalistyczne.
[Dodana: 2010-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kursyjezykowe.poznan.pan.pl
Kursy języków obcych
Kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania.
[Dodana: 2010-09-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.leonardo.bielsko.pl
Szkoła językowa w Bielsku-Białej.Kursy językowe
Szkoła języków obcych w Bielsku-Białej oferuje w atrakcyjnych cenach kursy językowe. W ofercie: zajęcia z języka włoskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, kursy przygotowawcze, tłumaczenia językowe, wykłady z native speakers. Zajęcia w małych grupach.
[Dodana: 2010-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://cemaster.pl/
Centrum Edukacyjne Master
Centrum Edukacyjne Master -szkoła językowa z Opola- oferuje kursy językowe z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego,włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego w mieście Opole jak i całym województwie. CE Master przygotowuje do najpopularniejszych egzaminów językowych.
[Dodana: 2010-06-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://songinenglish.pl
SONGin ENGLISH
Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH zaprasza na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy w centrum Gliwic, konkurencyjne ceny, małe grupy, nowoczesne sale.
[Dodana: 2010-05-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.jezykownia.eu
Księgarnia Językowa- podręczniki do języka angielskiego
Księgarnia Językowa oferuje podręczniki do języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, multimedialne kursy językowe. Serdecznie zapraszamy do sklepu za pośrednictwem którego można złożyć zamówienie na wybrane tytuły w atrakcyjnych cenach z szybką dostawą.
[Dodana: 2010-05-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.euroalphabet.pl
Euro-Alphabet
Nasza szkoła świadczy usługi w dziedzinie nauki języków obcych od 1996 roku. Oferujemy kursy j. Angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hebrajskiego. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do matur
[Dodana: 2010-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.perfectenglish.pl
Szkoła Językowa Perfect English Nowy Sącz
Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwe
[Dodana: 2010-03-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlt.com.pl
Szkoła Języka Angielskiego w Warszawie
Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla klientów instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogóln
[Dodana: 2010-02-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.jtm.com.pl
Just Time Szkoła Metody Callana i Direct Method
Just Time prowadzi kursy języka angielskiego metodą Callana i Direct Method dla osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Przygotowuje do FCE. Oferta Just Time skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przełamać w sobie barierę językową, i którzy
[Dodana: 2010-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielski.slupca.pl
FLOW kursy językowe i tłumaczenia
FLOW to szkoła językowa działająca na terenie powiatu Słupeckiego. Oferujemy rożnego rodzaju kursy języka angielskiego - również przez internet. Ponadto świadczymy usługi tłumaczeniowe. Tłumaczymy teksty użytkowe, techniczne, ekonomiczne i wiele innych. Z
[Dodana: 2010-02-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://activestudy.pl
Szkoła językowa Active Study
Szkoła językowa Active Study oferuje kursy języków obcych. W naszej szkole znajdziesz bogaty wybór języków (m.in. angielski, niemiecki, francuski, szwedzki, norweski, duński, hiszpański, włoski, ukraiński) jak i kursów językowych na wszystkich poziomach,
[Dodana: 2010-02-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.etutor.pl
Kurs angielskiego
Strona kursu angielskiego eTutor on-line. eTutor jest szkołą języka angielskiego specjalizującą się w zdalnym nauczaniu języka angielskiego. eTutor jest jednym z najpopularniejszych internetowych kursów angielskiego.
[Dodana: 2010-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kochamangielski.pl/
KochamAngielski.pl - Posłuchaj, aby w końcu się nauczyć!
Darmowe lekcje na rozumienie ze słuchu z piosenek i wywiadów oraz kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowansowanym online.
[Dodana: 2010-01-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Modele do sklejania
SŁUCHAJ RADIA