Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: nauka angielskiego Znaleziono : 143 stron

http://lloydwoodley.pl
Lloyd Woodley Angielski Łódź
Angielski , Szkoła językowa "Lloyd Woodley English Language Centre" to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Posiadamy własny gmach przy ulicy Narutowicza 86, w którym oddajemy do dyspozycji słuchaczom naszej szkoły przestronne i nowoczesne sale wykładowe,
[Dodana: 2011-09-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.biskup.pl
Nauka angielskiego Nowy Sącz
Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych z języka angielskiego oraz kilku najważniejszych języków europejskich na studia wyższe, głównie filologię oraz do pomaturalnych szkół językowych.
[Dodana: 2011-09-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://przestrzen.edu.pl
Angielski dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat - Szkoła Angielskiego
W naszej Szkole nauczamy Państwa pociechy języka angielskiego metodą Helen Doron Early English zaczynając już od 3 miesiąca aż do 14 lat. Jesteśmy licencjonowanym Centrum Helen Doron Early English na Woli. W naszym kraju działa obecnie ponad 160 szkół Helen Doron Early English, w których uczy się ponad 26 000 maluchów.
[Dodana: 2011-08-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://e-perfectum.pl
Angielski przez skype
e-perfectum.pl - oferuję naukę języka angielskiego przez Skype. Nasze usługi skierowane są do osób, które cenią sobie swój czas i chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim.
[Dodana: 2011-08-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.edus-walcz.pl
Kurs Języka Angielskiego Wałcz
Centrum edukacyjne "EDUS" to nowoczesna szkoła językowa, która prowadzi kursy grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, co nie zmienia jednak naszego indywidualnego podejścia do słuchacza. Zajęcia odbywają się w lokalu w centrum Wałcza na ulicy Kilińszczaków 25/3
[Dodana: 2011-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.wow.edu.pl
Wow - Szkoła Języków Obcych - Wrocław
Wow - Szkoła Języków Obcych we Wrocławiu. Kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy naukę w przyjaznej atmosferze. Doświadczeni i kreatywni lektorzy zapewniają nieszablonowe metody nauczania.
[Dodana: 2011-06-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://angielskie-slowka.pl/
Angielskie-slowka.pl - Inteligentny system nauki słówek
Inteligentny system powtórek. Serwis internetowy do nauki słówek.
[Dodana: 2011-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.glossa.pl/glossa_s2/obozy+jezykowe
Obozy językowe
Szkoła językowa pragnie zaprosić na semestralne oraz wakacyjne obozy językowe. Nauka angielskiego stoi tutaj na najwyższym poziomie. Prowadzi również obozy językowe w 16 krajach na całym świecie. Prowadzi obozy językowe oraz kursy językowe: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego itd. Glossa swoją ofertę kieruje do osób różnego wieku, do młodzieży i dzieci, czy też do osób już aktywnych zawodowo. Znajomość obcych języków jest potrzebna każdemu.
[Dodana: 2011-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.obozy.jezykowe.pl
Angielski w Anglii
Obozy w Anglii gdzie nauka angielskiego na pewno będzie skuteczna. Chcesz spędzić udane wakacje to skorzystaj z opcji na angielski w Anglii. Obozy w Anglii to doskonały sposób na poprawienie swoich umiejętności lingwistycznych, a także na naukę języka kompletnie od zera.
[Dodana: 2011-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rightnow.pl
RightNow - nauka angielskiego - Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza
RightNow to szkoła językowa założona w 1992 roku, obecnie posiadająca 5 filii na całym Śląsku (Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Będzin). Oferujemy naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci oraz tłumaczenia, również specjalistyczne.
[Dodana: 2010-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielski.slowka.pl
Angielski
Slowka to doskonały serwis uczący języka angielskiego. Angielski to język używana na całym świecie, dlatego też nauka angielskiego jest niezwykle ważna. Dzięki kompletnemu serwisowi dostępnemu na stronie slowka.pl angielski jest łatwiejszy w przyswajaniu.
[Dodana: 2010-12-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.przedszkole-zoo.pl
Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Teatralne
Pierwsze w Wielkopolsce niepubliczne przedszkole artystyczno-teatralne "ZOO" - Zaradni Odważni Oryginalni - oferuje rozwój poprzez sztuki teatralne i plastyczne, permanentną naukę języka angielskiego, profesjonalną kadrę, całodzienną opiekę z wyżywieniem i kolorowe przestronne sale.
[Dodana: 2010-07-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://jezyk-angielski.mandla.pl/
Język Angielski, Nauka Angielskiego
Nauka języka angielskiego. Porady, ciekawostki, wskazówki dotyczące nauki języka angielskiego. Także trochę wiedzy z zakresu gramatyki języka angielskiego jak i słownictwa. Zapraszamy!
[Dodana: 2010-06-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.englishstory.pl
Nauka angielskiego
Serwis EnglishStory.pl pomaga w nauce jezyka angielskiego
[Dodana: 2010-05-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.euroalphabet.pl
Euro-Alphabet
Nasza szkoła świadczy usługi w dziedzinie nauki języków obcych od 1996 roku. Oferujemy kursy j. Angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hebrajskiego. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do matur
[Dodana: 2010-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.angielski.nauczaj.com/
Nauka języka angielskiego
Język angielski w pigułce to serwis, na którym nauczysz się podstaw języka angielskiego oraz przypomnisz sobie materiał przed egzaminem.
[Dodana: 2010-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.etutor.pl
Kurs angielskiego
Strona kursu angielskiego eTutor on-line. eTutor jest szkołą języka angielskiego specjalizującą się w zdalnym nauczaniu języka angielskiego. eTutor jest jednym z najpopularniejszych internetowych kursów angielskiego.
[Dodana: 2010-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://korepetycje.wroc.pl
Wrocławski Bank Korepetycji, Serwis korepetycji we Wrocławiu
Ogłoszenia korepetytorów z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia oraz z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego... i nie tylko.
[Dodana: 2010-02-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.korkiangielski.pl
Angielski Online - Nauka Angielskiego przez Skype | Tłumaczenia
Nauka Języka Angielskiego online (przez internet- Skype) oraz korepetycje. Nauka angielskiego online to sama przyjemność. Angielski online jest właśnie dla Ciebie. Pierwsza lekcja za darmo.
[Dodana: 2010-01-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.korkiangielski.pl
Angielski Online - Nauka Angielskiego | Tłumaczenia
Nauka Języka Angielskiego online (przez internet) oraz korepetycje. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nauka angielskiego staje się przyjemnością. Podejmij wyzwanie!!! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka
[Dodana: 2009-12-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA