Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: polisa Znaleziono : 70 stron

http://www.polisaturystyczna.pl
Ubezpieczenie turystyczne online
Urlopowicze mogą czuć się zaproszeni do serwisu PolisaTurystyczna.Pl. Znajduje się tutaj wielce praktyczny kalkulator ubezpieczeń turystycznych, dzięki któremu już w 5 minut policzysz wysokość składki na swojej polisie podróżnej.
[Dodana: 2013-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.selectum.pl/
ubezpieczenia Kraków
Selectum jest multi-agencją zajmującą się polisami z Krakowa. W swojej ofercie ma gros propozycji, m.in. Ubezpieczenia samochodowe Kraków, lokaty inwestycyjne i in. Jesteśmy grupą wprawnych ekspertów - dla nas kluczowe jest zwłaszcza ukontentowanie naszych klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z listą usług!
[Dodana: 2013-07-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.prestimo.pl
Prestimo - Ubezpieczenie mieszkania warszawa, ubezpieczenie domu warszawa, ubezpieczenie samochodu
Agencja ubezpieczeniowa Prestimo ubezpiecza i wystawia polisy największych Towarzystw tj. PZU, Warta, Compensa, Hestia, Proama.
[Dodana: 2013-05-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://polisarium.pl
Ubezpieczenie OC Warszawa
Jeśli chcesz znaleźć tanią polisę ubezpieczeniową na dom, mieszkanie, OC mienia, a także samochód, czy też życie i turystyczne, postaw na współpracę z Polisarium.
[Dodana: 2013-04-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://jungersi.pl
Najtańsze OC dla młodych kierowców
Serwis tematyczny jungersi.pl, stworzony pod merytorycznym patronatem porównywarki ubezpieczeń ipolisa.pl, dedykowany jest przede wszystkim młodym kierowcom. Od wyboru rzetelnego kursu na prawo jazdy po kupno ubezpieczenia i techniki jazdy. Zapraszamy!
[Dodana: 2013-03-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kalkulator-oc.pl
Kalkulator OC
Ubezpieczenie OC/AC przez internet, w serwisie znajdziesz kalkulatory OC najważniejszych graczy na rynku ubezpieczeniowym, PZU, LINK4, AXA Direct… Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu.
[Dodana: 2013-03-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://polisa.olsztyn.pl
Ubezpieczenia - Czarnyszewicz
Jesteśmy doświadczoną agencją oferującą ubezpieczenia wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy od 2001 roku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom skuteczną ochronę ubezpieczeniową. Dostosowujemy produkty ubezpieczeniowe do konkretnych zamówień i potrzeb naszych klientów tak, by byli oni zadowoleni z naszych usług a ubezpieczenie gwarantowało pełną ochronę życia bądź mienia. Ubezpieczamy osoby prywatne i podmioty gospodarcze.
[Dodana: 2012-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://obliczenie-oc.pl/
Oblicz OC
Serwis obliczenie-oc.pl powstał z myślą o kierowcach zainteresowanych wyliczeniem składki OC przez internet. Udostępniamy kalkulator składek OC, który umożliwia porównanie ubezpieczeń przez internet i zakup polisy OC i AC. Na łamach serwisu opublikowana jest także encyklopedia ubezpieczeń jako kompendium wiedzy dla świadomych kierowców.
[Dodana: 2012-06-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kalkulatoroc.net.pl
Kalkulator OC
Dzięki nam możesz wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią polisę ubezpieczeniową OC, AC, NNW lub też pakiet Assistance! Zapraszamy każdego, kto nie wie, jaka oferta jest obecnie na rynku, poszukuje dla siebie interesujących porad, z którymi będzie można wybrać szybko i wygodnie najtańszą polisę.
[Dodana: 2012-06-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://oc-kalkulator.pl/
Kalkulatory OC
Twórcy serwisu oc-kalkulator.pl opisali każdy najpopularniejszy kalkulator ubezpieczeń, ipolisa.pl np., dostępny w internecie. Ich wysiłek znalazł odzwierciedlenie w praktycznych poradnikach, które opisują, jak działa porównywarka, oraz w rankingu kalkulatorów. Pomaga to w zorientowaniu się, które kalkulatory naliczają rzeczywiste składki za OC.
[Dodana: 2012-04-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.chce-sie-ubezpieczyc.pl
Finanse i ubezpieczenia
Misją naszego serwisu przejrzystość i dostęp do informacji o ubezpieczeniach dla wszystkich. Pragniemy by właściwie każdy miał taką samą sposobność porównywania i kupowania produktów ubezpieczeniowych. Zarówno Pani z maleńkiej wsi jak i manager z wielkiego miasta. Taki nasz cel i wytrwale będziemy do niego dążyć.
[Dodana: 2012-02-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bez-podatku.pl
Bez podatku konta i lokaty
Serwis bez-podatku.pl to blog specjalizujący się w opisywaniu najlepszych kont oraz lokat antybelkowych jak i polis lokacyjnych. Nie dawaj się oszukiwać bankom ani łupić państwu. Nie płać podatku od zgromadzonych odsetek legalnie.
[Dodana: 2011-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.odszkodowania-info.pl
odszkodowania komunikacyjne
Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku jako kierowca, pasażer, pieszy czy rowerzysta Wypadek miało Twoje dziecko (każdemu które nie skończyło 13 roku życia należy się odszkodowanie bez względu na okoliczności) Straciłeś bliską osobę Zakład ubezpieczeń nie wypłacił Ci odszkodowania lub je zaniżył. Chcesz wiedzieć czy istnieją jeszcze możliwości prawne do złożenia roszczenia lub odwołania ? Wejdź na stronę www.odszkodowania-info.pl Zadaj pytanie przez e-ma
[Dodana: 2011-08-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://oc-najtansze.com
Najtańsze OC
Opisywany serwis internetowy powstał z myślą o kierowcach, którzy są w trakcie poszukiwania najtańszej polisy OC, jak również autocasco. Strona jest idealnym poradnikiem z zakresu ubezpieczeń samochodowych.
[Dodana: 2011-05-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tanie-ubezpieczenia.net/
Kalkulator ac
Mamy świadomość, jak istotne jest dla Ciebie ubezpieczenie samochodu – sami prowadzimy. Aby kupić tanie OC czy niedrogie Autocasco, zajrzyj na nasz portal o ubezpieczeniach. Udostępniamy na nim intuicyjny w korzystaniu kalkulator AC i atrakcyjny kalkulator OC. Z nami kupisz dobrą polisę, zapraszamy!
[Dodana: 2011-03-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ubezpieczenia365.pl/
Ubezpieczenie domu
Podtopienie, pożar, włamanie, wybicie okna a może zalanie sąsiada? To codzienne ryzyka, które mogą spotkać każdego z nas – obroń się przed wynikającymi z nich nieprzyjemnościami finansowymi i kup ubezpieczenie domu lub ubezpieczenie mieszkania. Zapoznaj się z naszym serwisem o polisach – naprawdę warto!
[Dodana: 2011-03-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.zejda.pl
zejda
Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda Łódź 90-248, ul. Narutowicza 52. Pomoc prawna dla osób prawnych i fizycznych, sprawy karne, cywilne, handlowe, gospodarcze, rejestrowe, prawo pracy, wykroczenia.
[Dodana: 2010-12-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ubezpieczenia-zwierzat.pl
Zdrowotne ubezpieczenia zwierząt domowych
Zdrowotne ubezpieczenia zwierząt domowych to nowy rodzaj ubezpieczenia, jakie kierowane jest do wszystkich właścicieli domowych czworonogów. polisa ta pozwala uniknąć zbędnych wydatków w sytuacji gdy pupil zachoruje lub ulegnie wypadkowi.
[Dodana: 2010-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.polisa.waw.pl
ATENA UBEZPIECZENIA KREDYTY
Agencja Ubezpieczeniowa "ATENA" ul. Wolska 82, 01-141 Warszawa. Zajmujemy się doradztwem finansowym oraz po?rednictwem w zawieraniu ubezpieczeń maj?tkowych wielu towarzystw. Wybieramy najbardziej korzystn? ofertę dla klienta. Klient nie ponosi żadnych kos
[Dodana: 2010-04-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.motobiznes.net
Najtańsze ubezpieczenie OC
Najtańsze ubezpieczenia w sieci. Możliwość wyliczenia składki online. Formularze kontaktowe do wielu firm ubezpieczeniowych. Motobiznes – portal finansowy dla zmotoryzowanych. Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NW.
[Dodana: 2009-11-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA