Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: prawo pracy Znaleziono : 151 stron

http://pracujadlaciebie.pl
Pracują Dla Ciebie
W PDC można znaleźć informacje, dotyczące szczegółów pracy posłów, a w tym m.in. danych osobowych, oświadczeń majątkowych, adresów biur poselskich, ostatnich wypowiedzi, głosowań.
[Dodana: 2012-05-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.adwokat-poznan.eu
Rozwód, pomoc prawna, prawo karne Poznań
Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka - fachowe porady prawne i usługi prawne, reprezentowanie klienta przed sądami. Sprawy cywilne, rozwód i separacja, prawo karne, prawo medyczne (obsługa rynku medycznego), pracy oraz prawo rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - profesjonalna kancelaria prawna w Poznaniu.
[Dodana: 2012-04-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.biznes-firma.pl
Biznes-Firma.pl
Serwis biznesowy przeznaczony dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Wiele ciekawych porad. Z nami prowadzenie firmy będzie banalnie łatwe.
[Dodana: 2012-02-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://adwokat-kunicki.pl/
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Kunicki
Kancelaria prawna w Raciborzu świadczy usługi z zakresu prawa: cywilnego, sprawy odszkodowawcze komunikacyjne, pracy, spadkowego, karnego, prawo rodzinne i opiekuńcze. Kancelaria adwokacka w Raciborzu prowadzi obsługę firm i osób fizycznych w formie opinii prawnych oraz porad prawnych.
[Dodana: 2012-02-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://prawo.businesstimes.pl/
Prawo - Kodeks Prawa
Prawo to podstawa podczas prowadzenia swojej działalności i własnie ten dział powstał na łamach biznes portalu Business Times w którym to zostają opisane jak najdokładniej akty prawne, kruczki, ważne prawa o których trzeba pamiętać jak i wiele innych aspektów powyższej tematyki.
[Dodana: 2011-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://porady-firm.businesstimes.pl/
Porady prawne dla firm
Jak wiadomo nie jesteśmy wszystko wiedzący i często musimy korzystać choćby z internetu aby odszukać potrzebne nam akty prawne i właśnie dlatego powstał dział "Porady firm", który to zawiera wiele publikacji związanych z opisaniem istniejących praw co znacznie ułatwia poznanie zasad naszego prawa.
[Dodana: 2011-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://prawopracy.businesstimes.pl/
Prawo pracy - Kodeks pracy
Wielu z nas zatrudnia pracowników w swoich firmach i w tym wypadku bardzo przydatną umiejętnością jest znajomość prawa pracy, a dokładniej kodeksu pracy, który to ściśle określa jak należy zarządzać personelem, jakich praw trzeba przestrzegać i dokładnie to zostało opisane w dziale Prawo pracy!
[Dodana: 2011-12-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ppsc.pl
Adwokat Kraków
KANCELARIA ADWOKACKA PRONIEWSKI PRZYBYŁKA S.C. z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne. kancelaria adwokacka kraków
[Dodana: 2011-11-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://radcakancelaria.pl
Kancelaria Prawna Poznań
Kancelaria Radcowska Pawła Narożnego świadczy szeroki zakres usług prawnych dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Zakres usług kancelarii obejmuje prawo podatkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, sprawy dotyczące odszkodowań, windykacji oraz wiele innych. Zapraszamy
[Dodana: 2011-10-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kancelaria-lublin.pl
Adwokat Lublin - Kancelaria Adwokacka
Kancelaria Adwokacka Małgorzaty Betlej, obsługa prawna firm; porady prawne (prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, odszkodowania); prowadzenie spraw karnych, cywilnych, gospodarczych, rozwody, alimenty, dział spadku; pomoc przy egzekwowaniu należności; zastępstwo procesowe w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych.
[Dodana: 2011-10-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kodekspracy.pl
Kodeks Pracy
Dostępny bez opłat serwis tematyczny KodeksPracy.pl omawia przepisy ogólne prawa pracy. Najważniejsze zagadnienia zawarte w serwisie to: podstawowe zasady prawa pracy, zatrudnianie pracowników, umowy o pracę, czas pracy, urlopy pracownicze, wynagrodzenia i inne świadczenia. Zawiera istotne informacje aktualizowane na bieżąco, wyjaśnienia ekspertów, przykłady oraz wzory druków. Zawiera również wskaźniki i kalkulatory podatkowe.
[Dodana: 2011-09-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.poradyprawne.com
Porady prawne przez Internet, numer 1 w poradach online.
Nasi prawnicy udzielą wsparcia prawnego z zakresu prawa cywilnego, prawa budowlanego, autorskiego, spadkowego, kodeksu pracy i spraw rozwodowych. Formułujemy pisma procesowe, doradzamy, reprezentujemy.
[Dodana: 2011-09-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kowalski-adwokat.pl
Kancelaria Adwokacka Andrzej Kowalski
Kancelaria świadczy kompleksowe usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak też podmiotów gospodarczych. Poza reprezentacją przed sądem w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, Kancelaria oferuje również inne usługi prawne, jak przykładowo: prowadzenie negocjacji, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie analiz i projektów umów. Istnieje również możliwość powierzenia stałej obsługi prawnej oraz kor
[Dodana: 2011-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mlodyksiegowy.pl
Poradnik początkujących księgowych.
Witamy na stronie poświęconej pomocy początkującym księgowym, jak i osobom już prowadzących podatkową książkę przychodów i dochodów. Strona kompleksowej bazy wiedzy na tematy tzw. ”małej księgowości” oraz innych modułów dotyczących księgowości, jak podatków, wynagrodzenia, prawo pracy,amortyzacji. Jednocześnie założeniem strony jest prosty i czytelny przekaz, w miarę możliwości wolny od skomplikowanego języka podatkowego, by osoby chcące poznać księgow
[Dodana: 2011-04-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kancelariamikulski.pl/
Windykacja należności Poznań
Kancelaria Patryka Mikulskiego specjalizuje się w windykacji należności, dodatkowo specjalnością firmy jest prawo pracy i prawo cywilne. Patryk Mikulski jest absolwentem prestiżowego Uniwersytetu. Jego długoletnie doświadczenia sprawia, że radca prawny Patryk Mikulski jest w stanie rozwiązać każdą ze spraw.
[Dodana: 2011-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.cskoncept.pl
Centrum Szkoleń KONCEPT
Jesteśmy firmą szkoleniową oferującą swoje usługi dla firm i instytucji publicznych. Działamy na terenie całego kraju, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Tym, co wyróżnia naszą firmę na rynku szkoleń, to połączenie wysokiej jakości usług z konkurencyjną ceną. Specjalizujemy się w szkoleniach z następujących obszarów tematycznych: Ergonomia stanowiska pracy, ergonomia informacji wizualnej, Projektowanie interakcji człowiek-komputer. Human-Computer Interaction, Pr
[Dodana: 2011-01-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.odsniezanie.szczecin.pl
Odśnieżanie Szczecin - odśnieżanie chodników, dróg dojazdowch, posesji
Usługi odśnieżania świadczymy przy pomocy quadów przeprawowych z napędem na 4 koła wyposażonych w pługi śnieżne i wyciągarki.Pługi mają szerokość 150 cm i 40 cm wysokości zatem idealnie nadają się do odśnieżania chodników na osiedlach i przy posesjach. Na osiedlach domków gdzie każdy właściciel domu odpowiedzialny jest za odśnieżenie przed własną posesją quad sprawdza się idealnie.Zapraszamy do współpracy firmy, administracje osiedli, spółdzielnie mieszkaniowe
[Dodana: 2010-12-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.zejda.pl
zejda
Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda Łódź 90-248, ul. Narutowicza 52. Pomoc prawna dla osób prawnych i fizycznych, sprawy karne, cywilne, handlowe, gospodarcze, rejestrowe, prawo pracy, wykroczenia.
[Dodana: 2010-12-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kancelaria24.co
KANCELARIA24.co - PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET
W serwisie otrzymasz profesjonalną, wyczerpującą i tanią pomoc prawną online. Porady prawne z różnych dziedzin prawa m.in. prawo rodzinne (rozwody, alimenty), prawo spadkowe, prawo pracy, prawo karne, prawo cywilne oraz odszkodowania, windykacja. Sporządzimy dla Ciebie pozew, pismo procesowe, opinie prawne, umowy, apelacje, odwołanie.
[Dodana: 2010-11-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.wroclawbhp.pl
Wrocław BHP szkolenia usługi konsultingowe
W naszej ofercie znajdują się: szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, tworzymy instrukcje stanowiskowe i bezpieczeństwa pożarowego, doradztwo w zakresie bhp i ochrony przeciwpożarowej, sprawowanie zadań służby BHP, okresowe analizy stanu BHP, nadzór nad warunkami pracy, dochodzenia i analizy powypadkowe, ocena stanowisk wyposażonych w monitory ekranowe, udział w czynnościach kontrolnych i realizacji nakazów i zleceń zewnętrznych organów kontrolnych.
[Dodana: 2010-10-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA