Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: szkolenia Znaleziono : 1754 stron

https://siriuspro.pl/
Szkolenia IT w biznesie - siriuspro.pl
Firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług dotyczących prowadzenia szkoleń SEO, które realizowane są przez doświadczonych specjalistów gwarantujących wysoki poziom merytoryczny realizowanych szkoleń oraz możliwość zdobycia odpowiednich umiejętności. Zapoznaj się ze szczegółami oferty firmowej!
[Dodana: 2017-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://danlab.pl
Wyposażenie laboratorium - Danlab.pl
Danlab specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnego wyposażenia laboratoriów. Firma dostarcza najwyższej jakości profesjonalne urządzenia, sprzęt i elementy wyposażenia. Danlab oferuje także kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo, montaż urządzeń, szkolenia w zakresie obsługi sprzętu, jak również pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
[Dodana: 2017-10-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pietrzyk-bhp.com/
BHP Lublin - pietrzyk-bhp.com
Naszą kancelarię tworzy zespół fachowców z zakresu prawa, w tym prawa pracy i prawa cywilnego, specjaliści z dziedziny BHP, ochrony zdrowia, zarządzania i innych dziedzin. Takie połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam oferować bogatą i kompleksową ofertę usług dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.
[Dodana: 2017-09-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://implantmasterspoland.pl
Implanty zębowe
W dzisiejszym świecie stomatologia jest jedną z najlepiej rozwiniętych dziedzin medycyny, także estetycznej. Przyczyniły się do tego także implanty zębowe. Często wystarczy jeden dzień, by założyć implant oraz licówkę, a więc zmienić całkowicie swój wygląd. W kwestii implantów warto skorzystać z pomocy ekspertów. Najlepsi polscy implantolodzy znajd
[Dodana: 2017-09-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://fundacja-avenhansen.pl/
Szkolenia za darmo w Warszawie - Fundacja AVENHANSEN
Firma specjalizuje się w realizowaniu przez zespół doświadczonych trenerów szkoleń zarówno z biznesu czy administracji publicznej. Jednocześnie firma prowadzi również fundację, która oferuje bezpłatne szkolenia otwarte, które dostępne są w darmowych wersjach. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony internetowej!
[Dodana: 2017-08-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://obac.com.pl
Certyfikacja - obac.com.pl
OBAC od 1997 roku istnieje na rynku. Do oferowanych przez firmę usług należy przede wszystkim certyfikacja wyrobów, w tym ciśnieniowych, niemetalowych oraz medycznych. Marka pomaga także w organizacji przeniesienia certyfikacji do OBAC. Firma w ramach Akademii OBAC organizuje szkolenia dla firm.
[Dodana: 2017-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.adr-edu.suwalki.pl
ADR-EDU Daniel Suchocki
Szkoła jazdy w Suwałkach ADR-EDU Daniel Suchocki zaprasza na kursy i szkolenia dla kierowców zawodowych. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii C, C+E, D, kursy na wózki widłowe, oraz szkolenia i audyty ADR różnych stopni. Zapraszamy wszystkich chętnych na naszą stronę internetową gdzie można zobaczyć szczegóły i zapoznać się z ceną kursów.
[Dodana: 2017-08-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.studio-prezentacji.pl
Studio-prezentacji.pl
Tworzymy skutecznie przekonujące prezentacje multimedialne. Współpracujemy z wieloma firmami stale zdobywając doświadczenie, które wynosi ponad 7 lat. Organizujemy szkolenia Power Point oraz sztuki tworzenia skutecznych prezentacji. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzi doświadczony instruktor z potężnym bagażem doświadczenia.
[Dodana: 2017-08-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://hre.pl
HRE.pl - Doradztwo HR
Doradztwo personalne to nasza najważniejsza propozycja. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność za rekrutację pracowników, a także za ocenę kompetencji kadry. Organizujemy szkolenia, analizujemy satysfakcję w miejscu zatrudnienia, prowadzimy audyty personalne. Zwiększamy efektywność zatrudnienia i wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone narzędzia HR.
[Dodana: 2017-07-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://katodesk.com/
Hotdesk - katodesk.com
Oferta strefy coworkingowej, a także wirtualnego biura w Katowicach. Udostępniamy dobrze wyposażoną strefę roboczą w konkurencyjnych stawkach. Umożliwiamy rejestrację własnej działalności gospodarczej przy prestiżowym adresie. Dodatkowo wynajmujemy salkę konferencyjną i wspieramy klientów szkoleniami. Chętnie zarządzamy korespondencją partnerów.
[Dodana: 2017-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bhpgroup.pl/
BHP Group
Zajmujemy się profesjonalnie tematyką związaną z bhp i szerokimi zagadnieniami, które się w niej mieszczą. Firma bhpgroup.pl to nie tylko szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy, ale również przeprowadzenie niezbędnych audytów i wiele innych prac, które związane są z tematyką bezpieczeństwa. Standardy, które posiadamy są na poziomie europejskim i światowym. Możesz nam powierzyć w pełni całość wszystkich prac związanych z tematyką bezpieczeństwa i mieć pewność, ż
[Dodana: 2017-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://medykszkolenia.pl
Kurs pierwszej pomocy Katowice - http://medykszkolenia.pl/kurs- pierwszej-pomocy-katowice/
Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy prowadzone przez firmę Medyk Szkolenia, to przede wszystkim szkolenia dla nauczycieli, przedszkolaków, szkolenia indywidualne. Oferta obejmuje szkolenia pod tytułem bezpieczna firma, bezpieczna szkoła i auto szkoła. Ratownicy, którzy prowadzą zajęcia, zapewniają przekaz wiedzy merytorycznej i praktycznej.
[Dodana: 2017-07-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://lew-starowicz.pl
lew-starowicz.pl - Zdrowie psychiczne Warszawa
Oferta warszawskiego Centrum Terapii Lew Starowicz. W centrum nawiążecie Państwo kontakt z doświadczonymi i uznanymi seksuologami, psychiatrami oraz psychologami. Skorzystacie również z leczenia endokrynologicznego, urologicznego, czy ginekologicznego. Mamy szkolenia dedykowane psychologom, przedsiębiorstwom, rodzicom.
[Dodana: 2017-07-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.czyz.edu.pl
Terapie Częstochowa
Firma Czyż jest podmiotem, w którego ofercie możemy między innymi spotkać się z organizowaniem bardzo wielu różnych kursów zawodowych, szkoleń i kursów specjalistycznych. Jest to oferta skierowana do osób prywatnych jak również do różnych firm, na których zlecenie pracownicy firmy mogą dokonać określonego szkolenia.
[Dodana: 2017-06-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://betterflow.pl
Better Flow – Kursy i Szkolenia NLP
Nasze szkolenia integrują wiedzę psychologiczną, wiedzę z zakresu zarządzania i doświadczenia jakie każdy z nas zdobył prowadząc firmy bądź wspierając menedżerów i właścicieli jako trenerzy konsultanci i coachowie.
[Dodana: 2017-06-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tarwa-bhp.pl
tarwa - uslugi bhp
Firma Tarwa proponuje Państwu uslugi bhp. Przede wszystkim szkolenia z zakresu prawa pracy oraz niebezpieczenstw na terenie zakładu pracy. Realizujemy badania w zakresie bhp. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego.
[Dodana: 2017-06-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://hintmine.com
Szkolenia VBA Poznań
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Na stronie hintime.com znajdziesz bardzo ciekawą ofertę szkoleń różnego typu, dotyczących branży IT. Oferujemy szkolenia z zakresu projektowania stron i programowania, a także obsługi programów Microsoft i zarządzania bazami danych. Szkolenia prowadzą najlepsi specjaliści.
[Dodana: 2017-06-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://betterflow.pl
Better Flow – Kursy i Szkolenia NLP
Szkolenia dotyczą różnych obszarów, takich jak: umiejętności sprzedażowe, negocjacje, zarządzanie zespołami, budowanie zespołów, efektywność osobista (z naciskiem na różne aspekty, czyli to coś co dawniej nazywano „zarządzaniem czasem” i „motywacją” lub „szkoleniami antystresowymi” oraz przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu) i komunikacja.
[Dodana: 2017-06-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.meddiamonds.pl/
Gabinet medycyna estetyczna Warszawa
Meddiamonds zajmuje się dystrybucją nici przeznaczonych dla gabinetów medycyny estetycznej. Polecamy nici najwyższej jakości. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć między innymi wypełniacze HA oraz wypełniacze MESO. Organizujemy także szkolenia, na których poznacie techniki wypełnień kwasem hialuronowym, użycie botoxu, użycie nici liftingujących.
[Dodana: 2017-05-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://akademiamultiart.pl/
Realizacja dźwięku filmowego - akademiamultiart.pl
AMA to szkoła filmowa z Krakowa. Kształcimy przyszłych reżyserów, scenarzystów, producentów filmowych, operatorów kamery. Przekazujemy wiedzę o obróbce obrazu, prezentujemy szkolenia dedykowane aktorom, podstawowe kursy filmowe. Uczymy na kierunkach niestacjonarnych i stacjonarnych. Dodatkowo specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu filmowego.
[Dodana: 2017-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA