Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: szkolenia Znaleziono : 1754 stron

http://krajowytransport.pl
Krajowytransport.pl - przewóz osób
Krajowytransport.pl to firma o wieloletniej tradycji, która specjalizuje się w transporcie osób i mienia zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu busów oraz autobusów – są one w doskonałym stanie technicznym, a klienci z pewnością docenią komfort i wygodę podczas podróży. Naszą specjalnością s
[Dodana: 2016-01-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tarwa-bhp.pl/
tarwa-bhp
Prowadzimy działalność bhp na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego - opracowujemy oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich grup zawodowych, - organizujemy badania czynników szkodliwych dla zdrowia, - prowadzimy szkolenia BHP: • wstępne (instruktaż ogólny), • okresowe dla wszystkich grup pracowniczych. Zapraszamy do współpracy.
[Dodana: 2016-01-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.hotelsulkowski.pl
Szkolenia firmowe - Hotel Sułkowski
Nasz hotel działa na terenie Wielkopolski, gdzie goście mogą korzystać zarówno z wyjątkowych krajobrazów, czystego jeziora a jednocześnie doskonale przygotowanych warunków zarówno w komfortowych pokojach, jak też w nowoczesnych salach konferencyjnych i stylowych salach weselnych. Zapoznaj się ze szczegółami!
[Dodana: 2015-12-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ariwo.com.pl
ARIWO - coaching menadżerski, wystąpienia publiczne Szczecin
Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego (ARIWO) oferuje usługi doradcze w zakresie diagnozowania i modelowania kierunków rozwoju, szkolenia, warsztaty rozwojowe, action learningi, treningi oraz coaching.
[Dodana: 2015-12-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://solidnyregulamin.pl
Regulamin sklepu allegro
Firma działa na rynku realizowania usług z zakresu ochrony danych osobowych. Oferta obejmuje zarówno szkolenia dla pracowników, jak też realizowanie usług dotyczących przygotowania niezbędnych regulaminów, które pozwalają prowadzić bazy danych osobowych zgodnie z prawem. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2015-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bhpklodzko.pl
BHP Nysa
BHP Office to biuro obsługi BHP i Kadr. Zajmujemy się usługami kadrowymi, szkoleniowymi i doradczymi: - szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej - kompleksowa obsługa firm - analiza, audyt - udział w postępowaniach powypadkowych - reprezenowanie klienta podczas kontroli uprawnionych organów - ocena i dokumentacja ryzyka zawodowego etc.
[Dodana: 2015-12-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://imes-icore.pl
Imes-icore.pl
Firma Imes-Icore jest polskim oddziałem niemieckiego producenta urządzeń CNC da przemysłu i protetyki stomatologicznej. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje szerokim asortymentem produktów, w którym klienci z całego kraju będą mogli znaleźć między innymi obrabiarki CNC, oprogramowanie CAM, czy też piece do synteryzacji cyrkonu.
[Dodana: 2015-11-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.specjalistyczne.skk.pl
Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia
Firma SKK to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Kreatywni, nastawieni na działanie i wyczuleni na wymagania runku pracy stale powiększamy i doskonalimy ofertę kursów zawodowych.
[Dodana: 2015-11-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.specjalistyczne.skk.pl
Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp technologiczny, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, procesy globalizacji, zmiany na rynku pracy czy sytuacja ekonomiczna kraju, skłaniają nas do ciągłego podnoszenia, uzupełniania oraz nabywania nowej w
[Dodana: 2015-11-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://lean.org.pl
Lean management - Lean Enterprise Institute Polska
Zajmujemy się Lean Management od ponad 13 lat i oferujemy szkolenia dla firm i organizujemy konferencje.
[Dodana: 2015-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://blaskusmiechu.pl
Stomatolog Bydgoszcz
Gabinet stomatologiczny prowadzimy przez wiele lat. Przez ten czas zmierzamy do powiększenia komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa wciąż podnosi kwalifikacje poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość faktu, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest konieczne do rzetelnej pracy z klientem.
[Dodana: 2015-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szkoleniaiformularzeepuap.pl
formularze ePUAP
Zajmuję sie tworzeniem formularzy na platformę ePUAP dla urzędów administracji centralnej i terenowej. Wykonuję wzory dokumentów elektronicznych do publikacji w centralnym repozytorium wzorów dokumentów elektronicznych. Prowadzę szkolenia z platformy ePUAP.
[Dodana: 2015-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bsskancelaria.pl
Kancelaria prawna BSS - Porady prawne w Warszawie
Nasza kancelaria prawna (radca prawny / adwokat) to wysokiej jakości usługi prawne. Prowadzimy zarówno sprawy indywidualne - rozwód i podział majątku jak i organizujemy szkolenia. Kancelaria Radców Prawnych - Baurska, Senkowska, Szczęsna i Partnerzy jest to kompleksowa obsługa prawna dla każdego, kto potrzebuje porady prawnej.
[Dodana: 2015-11-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://szkolajazdysubaru.pl
Szkolenia bezpiecznej jazdy - SJS
SJS czyli Szkoła Jazdy Subaru istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat i cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów indywidualnych oraz firm. Jest to szkoła, której celem jest doskonalenie techniki jazdy. To szkoła kierowców rajdowych, która ma własną flotę samochodową i zróżnicowane moduły szkoleniowe.
[Dodana: 2015-11-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bhpvictoria.pl
BHP VICTORIA - szkolenia BHP
Firma BHP VICTORIA oferuje organizację szkoleń BHP dla wszystkich grup pracowniczych, począwszy od pracodawcy do stanowisk robotniczych. Oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę
[Dodana: 2015-10-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kursy-wielun.pl
Kursy-wielun.pl - Kursy energetyczne i UTB
Szkoła dla dorosłych z Wielunia, zajmująca się świadczeniem edukacji pozaszkolnej, a w szczególności doskonaleniem zawodowym. Przejdziesz tu kursy energetyczne (w tym kursy SEP) jak również szkolenia na Urządzenia Transportu Bliskiego, takie jak żurawie wieżowe, wózki widłowe, żurawie HDS, suwnice i inne. Chociaż biuro firmy znajduje się w Wieluniu
[Dodana: 2015-10-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.skk.pl/warszawa-skk/kursy-specjalistyczne-warszawa1
Kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne
Centrum Kursów Specjalistycznych w SKK jest jednym z liderów polskiej branży edukacyjnej. Firma cieszy się uznaniem wielu osób, na terenie całej Polski. Do jej głównych specjalności należy podnoszenie kwalifikacji swoich klientów. Oferta SKK jest na bieżąco poszerzana o nowe oferty, tak więc całkowicie zaspokoi potrzeby każdego.
[Dodana: 2015-10-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://informationsecuritygroup.pl
Ochrona bezpieczeństwa informacji - Information Security Group
W ofercie przedsiębiorstwa Information Security Group znajduje się bogaty wybór urządzeń oraz oprogramowania zwiększającego bezpieczeństwo danych osobowych. Firma współpracuje ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami oprogramowania oraz urządzeń, posiada wieloletnie doświadczenie oraz prowadzi szkolenia w zakresie ochrony danych osobowych.
[Dodana: 2015-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mruczekpotrafi.pl/
Tresura i szkolenie kota Szczecin
Szkoła MruczekPotrafi.pl działa w Szczecinie. Prowadzimy szkolenia i tresurę kotów wszystkich ras. Założycielka naszej szkoły to wykwalifikowana specjalistka kociej behawiorystyki. Z wykształcenia biolog, obecnie doktorantka etiologii kręgowców. Skończyła studia podyplomowe z psychologii zwierząt. Jeżeli mają Państwo problemy z kotem, warto zwróci
[Dodana: 2015-09-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bordergold.pl
Hotel i szkoła dla psów BorderGold
Bordergold to elegancki i przyjazny hotel i szkoła dla psów małych ras. Zapewniamy profesjonalną opiekę 24 godziny na dobę. Wśród naszej oferty znajdują się: szkolenia psów, zabawy i spacery z psem, zajęcia edukacyjne oraz dogoterapię. Bordergold to wspaniałe wakacje dla psa w naszym hotelu z eleganckimi wnętrzami i dużym ogrodem. Zapraszamy do nas
[Dodana: 2015-09-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA