Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: szkolenia Znaleziono : 1754 stron

http://www.ochrona-srodowiska.boleslawiec.pl
AURA | Ochrona środowiska - outsourcing środowiskowy
Firma AURA Centrum Doradztwa Ekologicznego zajmuje sie szeroko rozumianym doradztwem w zakresie ochrony środowiska - outsourcing środowiskowy. Firma posiada ugruntowaną pozycję rynkową oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Do grona naszych klientów należą największe firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, a także drobni rzemieślnicy, przedsiębiorcy oraz firmy transportowe. Firma Aura zapewnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, a nasi klienci to firmy proekologi
[Dodana: 2014-03-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.szkolenia-forum.pl
Ośrodek Edukacyjny FORUM
Ośrodek Edukacyjny FORUM jest firmą mającą bardzo duże doświadczenie w branży szkoleniowej. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych konferencji dla firm, instytucji oraz różnych grup zawodowych na terenie całej Polski.
[Dodana: 2014-03-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.xc.com.pl/oferta/wapro
Wapro serwis - xc.com.pl
Co to takiego WAPRO serwis? To jedna z wielu usług w bogatym asortymencie przedsiębiorstwa X-COM. W ramach usługi WAPRO serwis oferujemy szeroką gamę świadczeń, takich jak na przykład szkolenia internetowe, szkolenia jeden na jeden, szkolenia grupowe oraz szkolenia na specjalne zamówienia firm.
[Dodana: 2014-03-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.conferencepartner.pl
Conferencepartner.pl - organizacja konferencji i szkoleń
Zajmujemy się organizacją szkoleń, konferencji oraz międzynarodowych targów. Zapewniamy pomoc przy organizacji konferencji i szkoleń.
[Dodana: 2014-02-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.elektryk.net.pl
Hurtownia elektryczna Elektryk sp. z o.o.
Firma Elektryk Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług elektrycznych. Polem naszego działania jest: hurtownia elektryczna, usługi instalacyjne, prefabrykacja, szkolenia SEP. Główną siedzibą firmy jest miasto Kalisz. Jako producent oferujemy: szafy rozdzielcze i rozdzielnice. Jako wykonawca projektujemy i wykonujem
[Dodana: 2014-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.hotelkrasicki.pl
Hotel Zamek Krasicki na Mazurach
Oferta luksusowego hotelu zlokalizowanego w woj. warmińsko-mazurskim, w Lidzbarku Warmińskim. Hotel do dyspozycji gości oddaje strefę SPA, basen, komfortowe pokoje i sale konferencyjne dedykowane dla biznesu.
[Dodana: 2014-02-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.jankar.pl
Ośrodki szkolenia kierowców reda
Nasz ośrodek szkolenia kierowców działa na terenie województwa pomorskiego w Redzie już od 11 lat. Kursy realizowane są przez doświadczonych, certyfikowanych instruktorów. Realizujemy kursy przez Internet, ekspresowe oraz weekendowe.
[Dodana: 2014-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://4dheli.pl
Nauka latania 4dheli.pl
W 4D Heli kształcimy pilotów śmigłowców. Współpracując gronem pilotów z wylatanymi wieloma godzinami w powietrzu, oferujemy całościowe szkolenia w obrębie pilotowania śmigłowców dla rozrywki, a także zawodowo. Używając najnowocześniejszych helikopterów i dużej praktyki w pilotowaniu helikopterów, ręczymy, że będziesz bezapelacyjnie ukontentowany zarówno z toku, jak też z efektów kształcenia. Oferta, jaką przedkładamy obejmuje wielorakie warianty szkoleń na różno
[Dodana: 2014-02-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gordostudio.com
Ogrody Gordo Studio - Projektowanie i urządzanie ogrodów
Wyspecjalizowana w projektowaniu i budowie zbiorników wodnych pracownia architektury krajobrazu Gordo Studio z Warszawy oferuje: profesjonalne projekty ogrodów i terenów zieleni, oczka wodne i stawy kąpielowe, systemy automatycznego nawadniania trawników, baseny tradycyjne i fontanny dekoracyjne. Firma prowadzi szkolenia ogrodnicze dla architektów.
[Dodana: 2014-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.brainstorm.biz.pl
Brains storm
W BRAINSTORM zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie w biznesie. Tworzymy szyte na miarę szkolenia, przygotowujemy projekty doradcze, realizujemy studia podyplomowe, by kompleksowo obsługiwać średnie i duże firmy.
[Dodana: 2014-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tandemy.com.pl
Skoki spadochronowe Ostrów Wielkopolski
Wykonujemy skoki spadochronowe na lotnisku w Ostrowie Wielkopolskim. Profesjonalizm pracujących u nas instruktorów zabezpiecza wspaniałą frajdę w chmurach w doborowym towarzystwie. Jeżeli marzysz o lataniu możesz zarejestrować się na kurs spadochronowy w naszej szkole. Prowadzimy szkolenia skoczków w nowoczesnym systemie AFF.
[Dodana: 2014-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zuchdziewczyny.pl/
agencja pr
Agencja PR Zuch Dziewczyny - Spółdzielnia Pracy Twórczej powstała w Łodzi w 2012 roku. Jesteśmy zespołem młodych, jednak doświadczonych osób, które z sukcesami podejmują różnego rodzaju działania z zakresu public relations. Jako agencja eventowa organizujemy imprezy firmowe, imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje.
[Dodana: 2014-02-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrumvip.pl
www.centrumvip.pl- sklep nurkowy
W naszym sklepie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt do nurkowania. Bogaty wybór asortymentu oraz fachowa pomoc i doradztwo to to co nas wyróżnia. Nurkowanie to nasza pasja i pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu. Organizujemy również szkolenia dla najmłodszych oraz profesjonalne wyprawy dla zaawansowanych miłośników nurkowania.
[Dodana: 2014-02-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rmconsulting.pl
Rm Consulting Szkolenia
Specjalistyczna firma szkoleniowa - [url=http://www.rmconstulting.pl]szkolenia[/url] handlowe, negocjacje i coaching Wrocław jak również cała Polska. Prowadzone przez nas szkolenia, w tym gry biznesowe, są zawsze konstruowane w sposób możliwie najbliższym realiom rynkowym, wzbogacane praktycznymi wskazówkami nadającymi się do zastosowania
[Dodana: 2014-02-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bureauveritas.pl
Bureau Veritas
Bureau Veritas prężnie wspiera przemysł, budownictwo oraz handel międzynarodowy dokonując oceny urządzeń i procedur, na podstawie których funkcjonują przedsiębiorstwa. W razie potrzeby zapewnia kontrole techniczne, kontrole jakości, inspekcje oraz certyfikacje.
[Dodana: 2014-02-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.dentystamielec.com.pl
Stomatolog Mielec
Niebanalne metody leczenia, kursy i szkolenia w których uczestniczymy pomagają nam dzięki innowacyjnym rozwiązaniom na wyjątkowo skuteczne leczenie. Nasz gabinet stomatologiczny to nowoczesne rozwiązania.
[Dodana: 2014-02-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.cc-center.pl/
CC-Center
Paszport do Eksportu to jeden z ciekawszych programów unijnych skierowanych do młodych firm marzących o zaistnieniu poza granicami Polski, a firma CC-Center to jeden z tych podmiotów, które wiedzą na jego temat wszystko. Wsparcie ze strony firmy doradczej pomaga zatem zarówno podczas ubiegania się o wsparcie w ramach działania 6.1 POIG, jak i wówcz
[Dodana: 2014-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.najlepszeszkolenia.edu.pl
Szkolenia indywidualne
Oferta szkoleń indywidualnych i firmowych to przede wszystkim szkolenia podnoszące kwalifikacje miękkie i twarde. Szkolenia miękkie i twarde dla firm. Szkolenia realizowane są w ramach grup otwartych i zamkniętych. Nowoczesne formy szkoleń dla pracowników to przede wszystkim interaktywne formy nauczania.
[Dodana: 2014-02-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.em-partner.pl
Kadry i płace, BHP Bielsko Biała
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu szkoleń na rzecz małych oraz dużych przedsiębiorstw. Oferujemy między innymi profesjonalne szkolenia z outsourcingu kadrowo-płacowego, BHP, PPOŻ i pierwszej pomocy. Realizujemy doradztwo i konsultacje prawne dla firm. Zapraszamy!
[Dodana: 2014-01-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.estetic.pl
ESTETIC transplantacja włosów Szczecin
Klinika Estetic to bogate doświadczenie w charakterze medycyny estetycznej i kosmetologii, coraz to nowe szkolenia i pełen zakres usług oparty o zabiegi najnowszej generacji. Wiedza i ogromne zaangażowanie zespołu Estetic gwarantuje wyjątkowy komfort i profesjonalizm podczas wykonywanych zabiegów oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów. W ofercie kliniki proponujemy całą gamę zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała, szczególnie w przypadku skóry wiotkiej, na
[Dodana: 2014-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA