Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: warsztaty Znaleziono : 278 stron

http://vedic-art.pl
Vedic Art - Malarskie Warsztaty Rozwoju Osobistego
Warsztaty malarskie Vedic Art - Rozwój Osobisty poprzez twórcze malowanie - Piotr Dula i Justyna Gruszka. Zapraszamy do naszej galerii obrazów Vedic Art.
[Dodana: 2011-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://rozwojosobistyszkolenia.pl
Rozwój osobisty, szkolenia motywacyjne - opinie, recenzje.
Rozwój osobisty, szkolenia motywacyjne - recenzje i opinie. Blog zawierający recenzje szkoleń motywacyjnych dotyczących rozwoju osobistego oraz opinie na temat warsztatów rozwoju osobistego.
[Dodana: 2011-11-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pracowniadomino.pl
Psychoterapia, warsztaty psychologiczne Warszawa
Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par.
[Dodana: 2011-10-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://rozwojosobistyszkolenia.pl
Rozwój osobisty, szkolenia, warsztaty. Recenzje i opinie uczestnika.
Rozwój osobisty, szkolenia motywacyjne oraz warsztaty rozwoju osobistego - recenzje i opinie z punktu widzenia uczestnika.
[Dodana: 2011-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.schulte.pl
Urzadzenia grzewcze
Kiedy pogoda za oknem zniechęca do wyjścia, w zimie temperatura spada do -20 stopni Celsjusza, a w lecie średnia temperatura to 16 stopni, wiatr i deszcze, ludzie szukają pomieszczenia, w którym mogą się wysuszyć, wygrzać. Również dla pracowników ważny jest komfort pracy w pomieszczeniach, w których jest ciepło. Dlatego też oferujemy Państwu najlepszy system grzewczy przeznaczony do dużych miejsc typu hale sportowe, wystawowe, magazynowe, zakładowe, warsztaty, stocznie itd. W
[Dodana: 2011-10-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://focus.gdansk.pl/
Focus Gdańsk szkolenia z budowania zespołu
Świadczymy usługi z zakresu projektów HR.
[Dodana: 2011-09-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://tworczewarsztaty.pl
Equilibrio - warsztaty dla młodzieży / Kraków
Oferta warsztatów i szkoleń wspierających rozwój osobowości i kompetencji psychospołecznych. M.in. szkoła młodych liderów, treningi twórczości, motywowanie siebie i innych.
[Dodana: 2011-09-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bambamstudio.pl
Bam Bam Studio - zajęcia dla dzieci
Bam Bam Studio jest placówką edukacyjną znajdującą się na warszawskich Kabatach. Wykwalifikowana kadra z zaangażowaniem prowadzi rozwijające zajęcia w ramach punktu przedszkolnego, ciekawe zajęcia edukacyjne oraz warsztaty dla rodziców. Pracownia organizuje również niezapomniane urodziny dla dzieci.
[Dodana: 2011-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bambamstudio.pl
Bam Bam Studio - zajęcia dla dzieci
Bam Bam Studio jest placówką edukacyjną znajdującą się na warszawskich Kabatach. Wykwalifikowana kadra z zaangażowaniem prowadzi rozwijające zajęcia w ramach punktu przedszkolnego, ciekawe zajęcia edukacyjne oraz warsztaty dla rodziców. Pracownia organizuje również niezapomniane urodziny dla dzieci.
[Dodana: 2011-09-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pably.pl
Media Relations
Redaktorzy z zespołu Pably posiadający znaczne doświadczenie zdobyte w ogólnopolskich mediach tworzą profesjonalne kontenty z każdej dziedziny. Ponadto prowadzą warsztaty dziennikarskie, pomagają budować pozytywny wizerunek firmy bądź przedsięwzięcia w mediach. Doradzają przy realizowaniu projektów unijnych.
[Dodana: 2011-08-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://msbis.com
Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (MSBiS)
Najstarsza, największa i najlepsza szkoła barmańska w Polsce. Jest jedyną tego typu szkołą stacjonarną, posiada placówki w Warszawie, Krakowie, Poznaniu. Prowadzi szkolenia, kursy i warsztaty w tym najbardziej popularne: regularne, intensywne dwutygodniowe SZKOLENIA BARMAŃSKIE. Certyfikat MSBiS jest rozpoznawalny w branży gastronomicznej i alkoholowej w kraju i poza granicami. Naszym zadaniem jest przygotowanie ludzi do nowego zawodu i pomoc im w znalezieniu pracy. Stawiamy sobie za ce
[Dodana: 2011-08-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.smaksztuki.pl
Herbaciarnia SMAKSZTUKI.PL
Zapraszamy do naszej Herbaciarni w Krakowie SMAKSZTUKI.PL. Posiadamy herbaty, zioła, ceramikę artystyczną i użytkową. Jesteśmy pasjonatami, dlatego oprócz sprzedaży prowadzimy i organizujemy różne warsztaty i wydarzenia przybliżające nasze pasje. Warto zajrzeć do naszego sklepu internetowego z herbatą lub przyjść na nasze imprezy!
[Dodana: 2011-08-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.stonogi.pl
Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling
Sklep internetowy oraz stacjonarny (Poznań, Pogodna 38/2). W naszej ofercie produkty do decoupage, scrapbookingu, quillingu itp. Prowadzimy również warsztaty decoupage, jak również innych technik rękodzielniczych. Posiadamy bogaty wybór serwetek do decoupage.
[Dodana: 2011-06-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.fotokursy.com
Kursy Fotografii
Kursy fotografii Lublin - fotografia cyfrowa, plenery, warsztaty fotograficzne. Szkolenia stacjonarne, wyjazdowe i wakacyjne - Lubelska Agencja Fotograficzna LinkForma - Lublin.
[Dodana: 2011-06-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://rewia-akcent.pl/
Rewia AKCENT
Rewia "AKCENT" specjalizuje się w muzyce rozrywkowej opartej na tańcu i piosence, ilustrującej bogaty świat wyobraźni dziecka , który nabiera cech wielkiego estradowego show. Te muzyczne widowiska wzbogaca doskonała choreografia, scenografia oraz ponad 900 barwnych kostiumów.
[Dodana: 2011-06-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.spdst.org.pl/
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka
Stowarzyszenie zajmujące się pomocą i wsparciem osób niepełnosprawnych, dorosłych jak i dzieci w Swarzędzu, Poznaniu i okolicach. Prowadzimy warsztaty terapii zajęciowej, a dla dzieci oferujemy "wczesną interwencję"
[Dodana: 2011-05-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.robocamp.pl/
RoboCamp - programowanie robotów dla dzieci
RoboCamp to wyjątkowa formuła programu nauczania gdzie projektowanie, budowanie i programowanie robotów dla dzieci to czysta zabawa. RoboCamp to zajęcia w formie warsztatów, wakacji i półkolonii dla dzieci.
[Dodana: 2011-05-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://forum-mechanika.pl
Forum mechanika
Forum mechaników samochodowych na którym poruszane są kwestie napraw samochodów. Forum podzielone jest na wiele przejrzystych i ciekawych działów w których użytkownicy mogą swobodnie porozmawiać o swojej pasji lub zawodzie oraz wymienić się cennymi i jakże przydatnymi informacjami związanych z motoryzacją samochodową, a w szczególności z eksploatacją i naprawą pojazdów mechanicznych.
[Dodana: 2011-04-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.feniksstyle.pl
Profesjonalny Makijaż, Wizaż i Stylizacja Bydgoszcz - FeniksStyle -- Seolight
FeniksStyle jest stylowym studiem wizażu i stylizacji skupiającym wymagające klientki, które cenią sobie przyjemną atmosferę, oczekują profesjonalizmu, perfekcji, zaangażowania, artyzmu i nieprzeciętnej jakości. Wsród oferty studia znajdziecie takie usługi jak: makijaż ślubny, wieczorowy, karnawałowy, sesyjny, doradztwo osobistej stylistki, stylizacja epokowa, karnawałowa, wybranych kultur, wakacyjne warsztaty dla młodzieży, imprezy typu ?Ladies? oraz wiele innych. Feniks to
[Dodana: 2011-04-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://portalflorystyczny.pl/
Portalflorystyczny.pl
Portal florystyczny to miejsce w sieci gdzie możesz posiąść dużo cennych informacji. Znajdą tu swoje miejsce nie tylko floryści, ale również ogrodnicy. Forum dla ogrodników i florystów powstało z myślą o pasjonatach, którzy chcą mieć swoje miejsce w sieci. Florystyka to Nasza pasja, którą można tworzyć w zaciszu swojej kwiaciarni. Tworzysz kompozycje kwiatowe? A może masz pytania na temat kwiatów? Dołącz do nas!
[Dodana: 2011-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA