Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: warsztaty Znaleziono : 278 stron

http://www.revolutionbar.pl/
Warsztaty barmańskie - Revolution Bar
Revolution Bar to grupa profesjonalnych barmanów (najczęściej z międzynarodowym doświadczeniem). Uczestniczymy w imprezach okolicznościowych oraz biznesowych. Zapewniamy serwis koktajli, mobilny bar, prawdziwe show barmańskie dla gości. Prowadzimy również warsztaty barmańskie, gdzie gość wciela się w rolę barmana. Działamy na terenie całego kraju.
[Dodana: 2017-06-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://wegenersmethod.com
Wegeners Method Sp. z o.o.
Wegeners Method to autorska metoda psychologa Wandy Wegener oparta na wizualizacjach i sile podświadomości, pomagającej wspierać organizm w walce z chorobą oraz w osiąganiu wyznaczonych celów.
[Dodana: 2017-06-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://asy-strzelectwa.pl
Asy-Strzelectwa.pl - Kurs Strzelecki
Zajęcia na strzelnicy w Warszawie, imprezy integracyjne połączone z instruktażem używania karabinu, strzelby, pistoletu, warsztaty strzelectwa sportowego, bojowego, czy dynamicznego to najważniejsze propozycje w naszej ofercie. Dodatkowo organizujemy grupowe zawody z ciekawymi nagrodami i gwarantujemy ciekawy format imprez integracyjnych dla firm.
[Dodana: 2017-02-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.drumstore.pl
Perkusje
Salon muzyczny funkcjonuje na terenie Gdyni, gdzie oferuje instrumenty muzyczne od renomowanych producentów. Oferta obejmuje między innymi instrumenty klawiszowe, perkusyjne. Na terenie salonu odbywają się również wydarzenia muzyczne jak koncert, warsztaty muzyczne. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2016-12-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mydietetycy.pl/
Mydietetycy.pl
Poradnia zajmuje się realizowaniem zarówno dostosowanych diet zarówno zbilansowanych, w okresie różnych chorób a także wegetariańskich czy alternatywnych. W poradni realizowane są warsztaty zarówno grupowe, rodzinne a także indywidualne dotyczące zdrowego odżywiania się. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2016-11-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://artofmove.pl
Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl
Szkoła tańca w Poznaniu Art of Move, zaprasza na kursy tańca w parach, zajęcia solowe i warsztaty. W ofercie: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana.
[Dodana: 2016-11-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://wellbeing.com.pl
Wellbeing project Kamilla Daroszewska
Jestem doradcą, konsultantem i projektantem procesów wellbeing. Prowadzę treningi dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników, w ramach pomocy dla firm zajmuję się rekrutacją. Prowadzę również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomagam stworzyć zgrany zespół.
[Dodana: 2016-11-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.warsztaty-integracyjne.pl/
Zajęcia fotograficzne
Imprezy integracyjne są ważnym wydarzeniem w życiu każdej firmy. Pomagają one zawiązać nowe relacje, wpływają korzystnie na komunikację między zatrudnionymi osobami, pozwalają lepiej się poznać i stają się źródłem rozrywki. Jeśli szukasz firmy, która zorganizuje dla Ciebie imprezę firmową, zajrzyj tutaj http://warsztaty-integracyjne.pl/.
[Dodana: 2016-10-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.imc.wroc.pl
Hipertermia - imc.wroc.pl
W ofercie znajduje się pomoc fizjoterapeutyczna - osteopatia wisceralna, terapia czaszkowo-krzyżowa, drenaż limfatyczny, terapia manualna, masaż leczniczy i relaksacyjny, w tym masaż kobiet w ciąży, zajęcia ruchowe i warsztaty. Wśród oferty diagnostycznej mamy do zaoferowania badania laboratoryjne oraz ultrasonografię.
[Dodana: 2016-10-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mala-akademia.pl
Alternatywna edukacja - mala-akademia.pl
Organizacja pracy i szkoleń w Małej Akademii jest doskonała. Stale wprowadzamy nowe propozycje, tak by każdy klient z oferty był zadowolony. Zajmujemy się również animacją czasu dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcecie, by Wasze dziecko się rozwijało zdecydujcie się na nasze propozycje a na pewno będą w stanie spełnić wasze oczekiwania.
[Dodana: 2016-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pieknezdrowezycie.pl
Wellness i medycyna
Jako firma The Wellness Institute możemy Ci zaoferować szereg wspaniałych rozwiązań w zakresie podnoszenia komfortu swojego życia pod względem zdrowotnym, jak również dobrostanu. Oferujemy profesjonalne warsztaty oraz sesje coachingowe indywidualne oraz grupowe. Więcej znajdziesz na naszej stronie internetowej.
[Dodana: 2016-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://profesjonalnytutoring.pl
Firma szkoleniowa profesjonalnytutoring.pl
Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring, to centrum, w którym w oparciu o profesjonalną kadrę przeprowadza się efektywne tutoringi, szkolenia i warsztaty, dla tych, którzy chcą się rozwijać i doskonalić. Nasz zespół to profesjonaliści, którym zależy by słuchacze byli zaangażowani, by wykorzystywali swój potencjał i zdolności.
[Dodana: 2016-07-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sklep.slowianka-nails.pl
Drogeria internetowa - Słowianka
Słowianka Nails to sklep internetowy, oferujący wiele profesjonalnych akcesoriów do wykonania manicure. W sprzedaży również lakiery do paznokci, specjalistyczne nożyczki i inne produkty pokrewne. Prowadzimy również szkolenia dla przyszłych stylistów paznokci oraz warsztaty doszkalające i pokazy dla profesjonalistów.
[Dodana: 2016-05-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://psychologmorag.pl/
Human House
Human House to ośrodek psychologiczny w Morągu oferujący pomoc psychologiczną, psychoterapie, psychotesty i badania psychotechniczne z zakresu transportu i medycyny pracy. Organizujemy liczne warsztaty z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia zarówno dla rodziców jak i dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ośrodka Human House.
[Dodana: 2016-04-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://spokojnaglowa.org.pl
Warsztaty Mindfulnes - spokojnaglowa.org.pl
Fundacja zajmuje się między innymi realizowaniem wsparcia dla osób nie mogących uzyskać wsparcia psychologicznego w przypadku problemów związanych z depresją czy stresem chronicznym. Jednocześnie fundacja zapewnia również prowadzenie kampanii edukacyjnych. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na stronie fundacji!
[Dodana: 2016-04-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ariwo.com.pl
ARIWO - coaching menadżerski, wystąpienia publiczne Szczecin
Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego (ARIWO) oferuje usługi doradcze w zakresie diagnozowania i modelowania kierunków rozwoju, szkolenia, warsztaty rozwojowe, action learningi, treningi oraz coaching.
[Dodana: 2015-12-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://alicjajanas.pl
Fotografia ciążowa poznań
Alicja Janas organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe: noworodkowe, dziecięce, ciążowe oraz rodzinne. Sesje wykonywane są w ciągu kilku godzin, z przerwami na wypicie kawy, zabawę z dzieckiem w kąciku zabaw w studio fotograficznym. Ceny są zróżnicowane i zależą od rodzaju wybranej sesji zdjęciowej (od 300 do 600zł).
[Dodana: 2015-07-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.rowno-waga.pl
Równowaga - Gabinet psychoterapii
Ośrodek pomocy psychologicznej oraz psychoterapii działa na terenie Wrocławia. Oferta obejmuje indywidualnie realizowane terapie dla osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Ośrodek prowadzi również warsztaty rozwoju osobistego oraz grupy wsparcie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony internetowej ośrodka!
[Dodana: 2015-07-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mechanika-prestige.pl/
Wulkanizacja Poznań
W Poznaniu funkcjonuje dużo mechaników, którzy mają własne warsztaty samochodowe. Istnieje tam także taki mechanik Poznań, który obsługuje swoich klientów przez 24 godziny na dobę. Oferuje on całą gamę usług, z których mogą korzystać ludzie, mający jakiś dylemat z samochodem. Możliwa jest też wulkanizacja Poznań, która realizowana jest niemalże od ręki. Ta usługa nie kosztuje dość dużo, dzięki czemu kierowcy mogą wymienić sobie zepsute koło lub mogą zmienić op
[Dodana: 2015-06-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://akademiakelnerska.com
Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika
Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika – Akredytowana przez Kuratorium Oświaty w Lublinie Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego - organizujemy i przeprowadzamy szkolenia, kursy, pokazy i warsztaty sztuki kelnerskiej w całej Polsce
[Dodana: 2015-06-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA