Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: warsztaty Znaleziono : 278 stron

http://www.omnibus.czest.pl
Omnibus Kursy i Szkolenia
Firma Omnibus Studio Edukacji, Zdrowia i Urody z siedzibą w Częstochowie prowadzi profesjonalne szkolenia oraz kursy zawodowe. Organizowane kursy umożliwiają uzyskanie wiedzy od podstaw lub jej uzupełnienie, a także podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych przez osoby dorosłe. Szkolenia prowadzone są w sposób aktywny.
[Dodana: 2015-04-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://fundacjawarsztat.pl/
Fundacja Warsztat
Fundacja Warsztat jest lubelską organizacją zajmującą się upowszechnianiem rękodzieła, a w szczególności wikliniarstwa. Fundacja prowadzi cykliczne warsztaty i kursy z zakresu plecionki, wikliniarstwa, tworzenia ozdób filcowych i innych. Zajęcia odbywają się w Lublinie i Nałęczowie i skierowane są głównie dla dzieci i młodzieży.
[Dodana: 2015-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.psycholog-drelich.pl
Karolina Drelich - Szczecin - psychoterapeuta, psycholog, psychoterapia, warsztaty i szkolenia
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam przygotowanie do pracy indywidualnej jak i grupowej. W swojej pracy integruję wiedzę wynikającą z wszechstronnego wykształcenia. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną i grupową. Jestem trenerem tzw. kompetencji miękkich, prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia.
[Dodana: 2015-04-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://ckbpremium.pl
CKB Premium prestiżowe szkolenia dla firm, praktyczne warsztaty oraz konferencje naukowe
CKB Premium to firma organizująca konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania branżowe oraz eventy. Zapewniamy najwyższej jakości usługi szkoleniowe, obsługę i organizację. Specjalizujemy się w szkoleniach prowadzanych jako warsztaty z tematów energetyki i ochrony środowiska. Zapraszamy!
[Dodana: 2015-03-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.fitifionka.pl
Warsztaty taneczne Gdańsk, szkolenia dla nauczycieli na kaszubach
Fitifionka Centrum Turystyki i Rekreacji - atrakcyjne wczasy odchudzające nad morzem i wczasy zdrowotne na Kaszubach. Oferta na warsztaty taneczne i profesjonalne szkolenia fitness (Gdańsk). Na stronie internetowej oferta na program wczasów zdrowotnych, aktualny cennik i oferta na terminy na skuteczne wczasy odchudzające nad morzem na kaszubach.
[Dodana: 2015-03-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrumrefleksja.pl
Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja- psycholog Kraków
Poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychiatryczne, warsztaty i treningi prowadzone przez wybitny zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Placówka zajmuje się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par oraz psychoterapią grupową.
[Dodana: 2015-03-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://coachingzycia.pl
Wojciech gorzelanny
Firma Coaching Życia pozwoli ci odkryć siebie, swoje potrzeby i marzenia na nowo. Nazywam się Wojciech Gorzelanny i zapraszam do uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach coachingowych. W tym, co robię jestem profesjonalistą. Moim klientom oferuje pełne wsparcie i zrozumienie.
[Dodana: 2015-02-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://opiekunki-szczecin.pl
Praca opieki - Istytut Berlin
Firma BERLIN łączy w sobie cechy agencji pracy tymczasowej, instytutu szkoleniowego oraz szkoły języków obcych. Oferujemy kursy językowe dla pracowników medycznych a także kursy i warsztaty dla osób poszukujących pracy w charakterze opiekuna osoby starszej lub niepełnosprawnej za granicą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
[Dodana: 2015-02-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.fitifionka.pl
Warsztaty, szkolenia taneczne Gdańsk
Centrum Turystyki i Rekreacji Fitifionka zaprasza wszystkich zainteresowanych na wczasy odchudzające nad morzem i wczasy zdrowotne na Kaszubach - region pomorski. Nasza oferta to także szkolenia fitness oraz warsztaty taneczne Gdańsk. Na stronie internetowej program wczasów zdrowotnych, cennik i terminy na wczasy odchudzające nad morzem
[Dodana: 2015-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://1-forum.net
1-Forum.net - Opinie, Porady, Dyskusje
Serwis 1-Forum.net jest przeznaczony do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, opinii i poglądów Użytkowników. W swoim katalogu gromadzi strony internetowe firm i instytucji, a także opinie o nich oraz podobieństwa między nimi. To miejsce umożliwiające prezentowanie rozmaitych poglądów i problemów, a dzięki temu prowadzenie dyskusji w każdym temacie
[Dodana: 2015-01-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://allewarsztaty.pl
Części samochodowe
Dodaj zlecenie naprawy w naszym serwisie. Warsztaty samochodowe złożą dla niego oferty a ty oszczędzisz na usłudze i częściach samochodowych - Wrocław, Warszawa, Kraków i inne duże miasta.
[Dodana: 2015-01-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.florystyka.com/
Kurs florystyczny
Nasza Szkoła Florystyczna prowadzi kompleksowe kursy florystyczne dla osób początkujących i doświadczonych. Uczymy tego, jak przygotowywać efektowne kompozycje kwiatowe w różnych technikach – z nami możesz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowisku pomocnika i mistrza florystycznego. Zapraszamy do nas!
[Dodana: 2015-01-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.leczenieuzaleznien.waw.pl
Psychoterapeuta chludzińska
Od 25 lat zajmujemy się terapią DDA/DDD, leczeniem uzależnień i współuzależnień. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do indywidualnych klientów, ale również do par i małżeństw, które chcą naprawić swój związek. Prowadzimy terapie indywidualne, grupowe, szkolenia, warsztaty psychoedukacyjne, a także treningi psychologiczne.
[Dodana: 2014-12-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.saros.com.pl/
Saros - Sprzedaż Części Samochodowych
Nasz sklep kompleksowo zaopatruje warsztaty samochodowe na obrębie Poznania. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment części eksploatacyjnych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz akcesoria i urządzenia do warsztatów samochodowych.
[Dodana: 2014-11-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.slowikon.pl
Słowikon - pracownia ikon i tkactwa gobelinowego
Ikony na zamówienie wg tradycyjnych wzorów oraz autorskie projekty, malarstwo sakralne, gobeliny, malarstwo na tkaninie. Prowadzenie warsztatów ikonopisarstwa i tkactwa gobelinowego
[Dodana: 2014-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.thebrain.pl
Szkolenia i kursy - THEBRAIN
Oferta THEBRAIN obejmuje szkolenia IT, w tym szkolenia komputerowe i graficzne jak również szereg róznych szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla różnych odbiorców w tym m.in. szkolenia dla urzędów, szkolenia dla handlowców, szkolenia z zakresu PR. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą THEBRAIN.
[Dodana: 2014-09-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://twojecele.eu
Jacek Branas coaching kariery
Na półkach w księgarniach mnożą się poradniki: jak osiągnąć szczęście? Co sprawić, by być lepszym pracownikiem, matką, ojcem, człowiekiem? Często zawierają one sprzeczne porady, a w gąszczu psychologicznych pojęć (które często wcale nie wychodzą spod pióra psychologa!), można łatwo się zgubić. Dlatego warto zaufać specjaliście - trenerowi i coacho
[Dodana: 2014-09-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.psieabc.pl
Psie ABC
Szkolimy psy rodzinne. Prowadzimy przedszkole dla szczeniąt, zajęcia grupowe dla dorosłych psów i warsztaty węchowe. Zapewniamy konsultacje behawiorysty i terapie trudnych zachowań. Pracujemy na ogrodzonym, bezpiecznym terenie.
[Dodana: 2014-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://twojecele.eu
Jacek Branas coaching kariery
Zajrzyj na naszą stronę i stwórz relację, w której Klient Ci ufa, ponieważ wie, że otrzyma od Ciebie to, co chce. Że może Ci zaufać. Zadowolony Klient, to wdzięczny Klient – wróci i poleci Ciebie innym. Dlatego musisz wiedzieć, że relacje w każdej dziedzinie życia stanowią bardzo ważny element naszego istnienia.
[Dodana: 2014-05-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.guasha.pl
Terapia Meridian Gua-sha | Egzotyczny masaż twarzy i ciała - kursy, warsztaty, terapia
Prowadzimy warsztaty z masaży twarzy i ciała oraz terapii meridian Gua-sha. Międzynarodowe certyfikaty w języku EN i PL. Warsztaty kierujemy do właścicieli gabinetów masażu, spa&wellnes, gabinetów odnowy biologicznej. Tworzymy i prowadzimy gabinety masażu i terapii w całej Polsce
[Dodana: 2014-05-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA