Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: angielski bielsko Znaleziono : 11 stron

https://www.foryou.edu.pl/
Szkoła językowa Bielsko-Biała - foryou.edu.pl
Przedstawiamy Państwu szkołę językową w Bielsku-Białej. Prezentujemy popularne kursy angielskiego (Bielsko) zorientowane na potrzeby uczniów dorosłych, najmłodszych, przedsiębiorstw pragnących poszerzyć kwalifikacje kadry. Przyjmujemy w bardzo wygodnych, nowoczesnych warunkach. Zapewniamy panele konwersacyjne i wiele ciekawych rozwiązań.
[Dodana: 2020-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://hiromi.pl
Szkoła językowa Hiromi - Centrum Języków Obcych w Bielsku-Białej
Zapraszamy na kursy językowe do Bielska-Białej i Żywca. W naszej szkole językowej możesz uczyć się języków obcych takich jak: japoński, chiński, hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski, angielski, grecki. Organizujemy szkolenia językowe dla firm z języka specjalistycznego oraz biznesowego. Uczymy w małych grupach w miłej i przyjaznej atmosferze.
[Dodana: 2016-03-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://translatpol.com.pl
Tłumaczenia przysięgłe bielsko
Bielskie biuro tłumaczeń Translatpol oferuje tłumaczenia tekstów i dokumentów a także tłumaczenia symultaniczne i następne ustne z języka niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego.
[Dodana: 2014-04-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.translatpol.com.pl/
tłumaczenie przysięgłe
Planujesz założyć firmę poza granicami Polski i szukasz odpowiedniego tłumacza przysięgłego, któremu możesz zlecić to zadanie? Firma translatpol oferuje tłumaczenia przysięgłe w większości języków europejskich. Zaufały nam już największe firmy w Polsce i oddziały międzynarodowych korporacji znajdujące się w naszym kraju. Zaufaj profesjonalistom.
[Dodana: 2013-12-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bestcentrum.pl
BEST kursy angielskiego bielsko
BEST Centrum Języków Obcych zaprasza osoby zaciekawione lekcją języków obcych, do jednej ze swoich kilku pozycji na zaawansowane kursy nauki języka obcego. mamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli i lektorów, którzy gwarantują wysokiej klasy okoliczności do szkolenia języka obcego. Oferta naszego centrum językowego jest niesłychanie różnorodna i obecnie oferujemy naszym uczniom wychowywanie języka angielskiego, norweskiego, chorwackiego, niemieckiego, chińskiego i wielu innych m
[Dodana: 2013-07-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://time.edu.pl/
Szkoła językowa Świat Jezyków Obcych Time
Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu sześciu języków obcych. W naszej ofercie znajdziesz: angielski, włoski, niemiecki, francuski, hiszpański i rosyjski. Prowadzimy kursy dla każdej grupy wiekowej, na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy skuteczną i efektywną naukę w bardzo małych, liczących od 4 do 8 osób grupach.
[Dodana: 2013-04-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://malyeuropejczyk.pl
Przedszkole Bielsko
Przedszkole Mały Europejczyk jest niepubliczną placówką oświatową. Dodatkowo w cenie czesnego prowadzone są zajęcia z języka angielskiego. Przedszkole posiada wpis do rejestru placówek oświatowych miasta Bielska-Białej.
[Dodana: 2012-12-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.leonardo.bielsko.pl
Szkoła językowa w Bielsku-Białej.Kursy językowe
Szkoła języków obcych w Bielsku-Białej oferuje w atrakcyjnych cenach kursy językowe. W ofercie: zajęcia z języka włoskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, kursy przygotowawcze, tłumaczenia językowe, wykłady z native speakers. Zajęcia w małych grupach.
[Dodana: 2010-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.perfectenglish.com.pl
www.perfectenglish.com.pl
Język angielski wykładany metodą Callana. Kursy dla dorosłych i dla dzieci. Grupy VIP. Przygotowanie do matury. Przygotowanie do egzaminów międzynarodowych. Business English. Angielski dla firm.
[Dodana: 2008-02-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.smyk.bielsko.pl
Prywatne Przedszkole - Bielsko : Akademia Przedszkolaka SMYK
Prywatne przedszkole - Bielsko - Biała: Akademia Przedszkolaka SMYK w Bielsku-Białej. Pierwsze prywatne przedszkole w Bielsku. Prywatne przedszkole SMYK - Bielsko - Biała, oferuje zajęcia: język angielski, rytmika, zajęcia plastyczne, zajęcia na basenie.
[Dodana: 2006-06-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.jezyki.bielsko.pl
Świta Jezyków Obcych World
Prowadzimy kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Zajęcia odbywają się w bardzo małych grupach 4-8 osobowych. Konkurencyjne ceny. Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367 tel.(33) 498-69-28, (33) 496-0
[Dodana: 2005-09-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA