Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: angielski biznesowy Znaleziono : 15 stron

http://xenon-school.pl/
Xenon School - Angielski Gdynia
Xenon School z siedzibą w Gdyni oferuje bogaty kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzony przez profesjonalnych, stałych lektorów. U nas nauka angielskiego została stworzona dla Twoich potrzeb, jest różnorodna i komfortowa. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych a także dla klientów i firm biznesowych.
[Dodana: 2016-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.biuro-punkt.pl
Tłumaczenia niemiecki - biuro-punkt.pl
Biuro Tłumaczeń i Konsultingu Punkt w Poznaniu świadczy usługi w zakresie tłumaczeń. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również biznesowymi. Zawsze dokładamy największych starań, aby tłumaczenie było fachowe i profesjonalne. Specjalizujemy się szczególnie w językach niemieckim i angielskim. Więcej szczegółów na naszej witrynie.
[Dodana: 2016-04-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.gettinenglish.com
Strona do nauki angielskiego
Zachęcamy każdą osobę, która nie zna języka angielskiego w takim stopniu, który jest w stanie ją zaakceptować do tego, aby zajrzeć na platformę Gettin English. Co jak co, ale jest to świetne miejsce dla wszystkich, którym marzy się poziom A2, B1, B2 czy chociażby C1, a jednocześnie szukają czegoś co jest relatywnie łatwe i przyjemne.
[Dodana: 2015-07-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lemon-field.com
Specjalistyczne tłumaczenia Warszawa
Biuro tłumaczeń świadczące usługi dla Klientów biznesowych i prywatnych. Najważniejsza jest dla nas najwyższa jakość przekładu, dlatego tłumaczą dla nas tylko i wyłącznie native speakers. Oferujemy następujące pary językowe: Niemiecki - Polski – Angielski. Elastyczne podejście i bogate doświadczenie. Wąska specjalizacja i bezpośredni kontakt z tłu
[Dodana: 2014-02-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.transpolis.pl/
Biuro tłumaczeń Transpolis w specjalności: język angielski - Toruń
Niniejsza strona oferuje tłumaczenia z i na język angielski renomowanego biura tłumaczeń Transpolis. Nie tylko przetłumaczymy dla Ciebie każdy tekst, ale również pomożemy podczas negocjacji czy spotkań biznesowych. Możemy zagwarantować każdemu z naszych klientów rzetelność i terminowość wykonania zlecenia oraz konkurencyjność cenową.
[Dodana: 2013-10-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://domilingua.pl
Domi Lingua - angielski indywidualnie
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją kursów języka angielskiego przygotowaną przez Domi Lingua - firmę, która znajduje się Warszawie. Propozycja to zajęcia indywidualne oraz w grupach, dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Prowadzone są lekcje z zakresu ogólnego, biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego, ale także kursy gramatyczne, konwersacyjne i kompetencyjne, doskonalące umiejętność mówienia, negocjacji, rozmów telefonicznych i inne, również ta
[Dodana: 2013-10-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.alingua.pl/
Tłumaczenia przysięgłe angielski
Biuro tłumaczeń alingua.pl to gwarancja najwyższej jakości usług. Wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu językoznawstwa dla kontrahentów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych. Wykonujemy na zlecenie tłumaczenia ustne i pisemne we każdym języku europejskim oraz innych, naszą mocną stroną są na przykład tłumaczenia chiński.Nasz katalog usług zawiera również szereg specjalnych usług m.in. prowadzenie korespondencji, czy warsztaty języków obcych dla rozmaitych
[Dodana: 2013-07-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia.waw.pl
Dor-tekst tłumaczenia angielski
Biuro tłumaczeń Dor-Tekst to profesjonalna firma translatorska. Świadczymy usługi tłumaczeń w różnych językach. Oferujemy tłumaczenia pisemne – przysięgłe lub nieprzysięgłe. Zapewniamy także translacje ustne, na przykład podczas spotkań biznesowych. Zajmujemy się wszystkim dziedzinami życia społecznego i biznesowego.
[Dodana: 2013-01-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlumaczenia-vestigo.pl
Biuro Tłumaczeń Vestigo w Poznaniu
Realizujemy: tłumaczenia z oraz na język angielski, francuski, włoski, literatury polsko i obcojęzycznej, tłumaczenia ustne podczas organizacji imprez okolicznościowych, targów, polowań, spotkań biznesowych, dokumentacji biurowej, dokumentów firmowych, analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla ofert przetargowych itp
[Dodana: 2011-11-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.active-learning.pl
Active-Learning
Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.
[Dodana: 2010-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bldconsultancy.pl
BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - o nas
Kompleksowe doradztwo językowe dla klientów biznesowych. Kursy i szkolenia językowe dla firm, audyt językowy, tłumaczenia. Warszawa i okolice. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki. Prowadzimy kursy ogólne, biznesowe, egzaminacyjne i specjalistyczne.
[Dodana: 2010-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.anglista.net.pl
Tłumacz przysięgły języka angielskiego Piotr Szufliński
Tłumacz przysięgły języka angielskiego Piotr Szufliński Tel. 606-876-362, 062-730-13-81. Tłumaczenia dokumentów urzędowych, tekstów prawnych, biznesowych, technicznych i innych.
[Dodana: 2009-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ability.com.pl
Ability English School
Ability English School powstało w Warszawie w 1996 roku. Proponujemy tradycyjne szkolenia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy języka biznesowego i specjalistyczne, kursy konwersacyjne, szkolenia i kursy wyjazdowe w kraju i za granicą. Za
[Dodana: 2008-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lemon.edu.pl
kurs Business English Warszawa
Szkoła biznesowego języka angielskiego Lemon oferuje unikalny kurs Business English, czyli język angielski dla firm w Warszawie. Nauka biznesowego języka angielskiego w Lemon to m.in przygotowanie pracowników firm do rozmów i negocjacji w języku angielski
[Dodana: 2007-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://angielski26plus.pl
angielski26plus.pl
Angielski dla dorosłych. Pomagamy dorosłym nauczyć się angielskiego.Różne poziomy. Różne profile: ogólny, praktyczny, biznesowy, egzaminacyjny.Kurs autorski: Podstawy angielskiego - Metoda 55 kroków.
[Dodana: 2007-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA