Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: angielski dla firm warszawa Znaleziono : 18 stron

http://coaction.pl/
Angielski dla firm Warszawa - coaction.pl
Proponujemy Państwu angielski dla firm w Warszawie. Dojeżdżamy do klienta. Zapewniamy panele konwersacyjne powiązane z naturalnym językiem. Nasze kursy językowe wiążą się również z audytem, czy tłumaczeniami. Podchodzimy bardzo kompleksowo do rozwoju kwalifikacji językowych. Jesteśmy w stanie przystosować kursy do specyfiki branży.
[Dodana: 2020-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/
Angielski Wola - http://britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/
Szkoła języka świadczy usługi nauki języków obcych zarówno dla dzieci a także dla osób dorosłych. W szkole językowej realizowanych jest wiele programów nauczania różnych języków obcych. Jednocześnie nauczanie realizowane jest przez zespół doświadczonych specjalistów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2017-07-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://att.waw.pl
Tłumacz języka angielskiego w Warszawie
Tłumacz języka angielskiego w Warszawie to obecnie zyskowna profesja. Zapewnia również niezależność. Jeżeli ceni się pracę na własny rachunek, opłaci się zostać tłumaczem języka angielskiego w Warszawie. W Warszawie mieszczą się centrale wielu firm z innych krajów. Łatwo znaleźć nabywcę dla tłumaczeń. źródło:http://att.waw.pl
[Dodana: 2017-04-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.centrumtlumaczen.pl/
Tłumacz przysięgły na język angielski godny zaufania dla miasta Warszawa w Centrum Tłumaczeń.
Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w tłumaczeniach technicznych, medycznych czy prawnych. Z nami mają Państwo pewność, że dokumentacja prawna lub ważne umowy zostaną przetłumaczone skrupulatnie i dokładnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Centrum Tłumaczeń na stronie internetowej.
[Dodana: 2014-08-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://lang.com.pl/
szkoła językowa warszawa
Szkoła językowa warszawa Lang oferuje swoje usługi każdemu komu zależy na rozpoczęciu bądź też kontynuowaniu nauki języków obcych. W naszej ofercie posiadamy ofertę która zadowoli każdego. Angielski dla firm, niemiecki, hiszpański, włoski. Posiadamy najlepsza kadrę wykładowców. Zapraszamy
[Dodana: 2013-09-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sjo-uno.pl
angielski dla firm Warszawa
Studium Języków Obcych - polski dla obcokrajowców, kursy językowe, kursy angielskiego Warszawa. Szkoła językowa Warszawa - wysoki poziom kursów i profesjonalni lektorzy języków. Kursy angielskiego w Warszawie - wakacyjne kursy językowe, konwersacje angielski Warszawa. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego
[Dodana: 2013-09-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.moose.pl/
Moose.pl
Szkoła języków obcych MOOSE działająca od 1994 roku. Obecnie ma swoje placówki w ponad 100 większych i mniejszych miejscowości. Oferuje lekcje w małych grupach i lekcje indywidualne, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.
[Dodana: 2013-07-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bs-ict.pl
Angielski dla firm - British School ICT
Prowadzone przez nas kursy obcych języków przeprowadzane są w sposób zapewniający sukces w nauce. Ponadto, nasze kursy językowe dla firm przeprowadzane są w niezwykle bezstresowej atmosferze. Proponując Państwu angielski dla firm gwarantujemy wysoki poziom edukacji jak i audyt językowy w oparciu o 12-stopniową ocenę zaawansowania językowego.
[Dodana: 2013-03-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://eltee.pl
Eltee.pl - Angielski i Rosyjski Indywidualnie
Nowoczesne zajęcia z języków obcych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oferta zajęć indywidualnych z dojazdem do Klienta. Szkolenia biznesowe dla Firm. Języki obce i podróże.
[Dodana: 2012-04-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.britishaccent.edu.pl
The British Accent
Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla firm. Uczymy języków obcych (Angielski, Hiszpański, Niemiecki oraz Francuski) na wszystkich poziomach zaawansowania.
[Dodana: 2012-01-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.youcanspeakenglish.pl
Angielski dla firm Warszawa, Prywatne lekcje angielskiego Warszawa
Znajomość języka angielskiego w obecnych czasach to podstawa. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważne jest znajomość tego języka. Bez znajomości języka obcego, wyjeżdżając za granicę nie dogadamy się z nikim, szkoła językowa You Can Speak English pomoże Ci to zmienić. Oferujemy prywatne lekcje angielskiego Warszawa a także angielski dla firm Warszawa. Sprawdź!
[Dodana: 2011-04-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bldconsultancy.pl
BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - o nas
Kompleksowe doradztwo językowe dla klientów biznesowych. Kursy i szkolenia językowe dla firm, audyt językowy, tłumaczenia. Warszawa i okolice. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki. Prowadzimy kursy ogólne, biznesowe, egzaminacyjne i specjalistyczne.
[Dodana: 2010-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.tlt.com.pl
The Lemon Tree - Szkoła Języków Obcych
Kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz szkolenia firmowe. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksimum 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. W ofercie znajdują się zarówno kursy języ
[Dodana: 2008-06-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.edu-lingua.waw.pl
Język angielski - kursy, szkolenia, lekcje prywatne
Propozycja kursów i szkoleń językowych prowadzonych z myślą o wszystkich, dla których znajomość i posługiwanie się językiem angielskim w obecnych czasach stała się koniecznością. Strona adresowana jest zarówno do dużych korporacji jak i małych firm, osób
[Dodana: 2007-10-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lemon.edu.pl
kurs Business English Warszawa
Szkoła biznesowego języka angielskiego Lemon oferuje unikalny kurs Business English, czyli język angielski dla firm w Warszawie. Nauka biznesowego języka angielskiego w Lemon to m.in przygotowanie pracowników firm do rozmów i negocjacji w języku angielski
[Dodana: 2007-10-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.target.edu.pl
Kursy angielskiego, Język angielski dla firm - Warszawa - Szkoła językowa Target
Kursy angielskiego, język angielski dla firm - Warszawa. Szkoła językowa Target & Shane. Nasz kurs angielskiego daje więcej niż oferują inne szkoły językowe! Zobaczcie sami!
[Dodana: 2006-10-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.thelemontree.pl
Angielski - Warszawa
Centrum nauczania języka angielskiego The Lemon Tree to profesjonalne, indywidualne podejście do nauki języka angielskiego. Oferujemy kursy dla dzieci i dorosłych, posiadamy specjalną ofertę dla firm. Uczymy metodą komunikacyjną, stawiamy na praktyczną zn
[Dodana: 2006-03-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.akn.pl
Szkolenia dla firm
Akademia Nauki- Warszawa. Metoda Callana, Callan, Angielski, Techniki Pamięciowe, Szybkie czytanie. Szkolenia dla firm, Komunikacja.
[Dodana: 2005-11-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
SŁUCHAJ RADIA