Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: aplikacje java Znaleziono : 32 stron

https://doitglobal.eu/
Software House - Firma programistyczna
Firma programistyczna DoitGlobal.eu/pl zaprasza do współpracy firmy i osoby, które szukają wsparcia z zakresu programowania. Marka od początku istnienia stale poszerza ofertę i obecnie współpracuje z dużymi podmiotami, którym koduje aplikacje w kilku językach.
[Dodana: 2020-04-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://leonisapps.pl
Leonis Apps - projektowanie systemów informatycznych
Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu tworzenia oprogramowania wykorzystującego metodologię Scrum. Projektujemy systemy dla biznesu i dużych korporacji bankowych czy telekomunikacyjnych wykorzystując technologię Java oraz JEE, Spring, AngularJS. Tworzymy wygodne aplikacje mobilne na platformach Android i iOS.
[Dodana: 2015-05-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://alquis.com
Projektowanie stron internetowych w Toruniu
Tworzymy w językach HTML5, CSS3, Ruby on Rails, JQuery, JavaScript. Z powodzeniem tworzymy strony internetowe dla korporacji, strony internetowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, aplikacje e-commerce, serwisy tematyczne i portale branżowe.
[Dodana: 2012-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.it-studio.net.pl
It-Studio.net.pl - tworzenie stron internetowych Bydgoszcz
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie programowania i webmasteringu (tworzenie stron internetowych Bydgoszcz). Nasz zespół tworzy aplikacje w technologiach: Delphi, C/C++, Qt pod platformy Windows oraz Linux. Strony internetowe wykonujemy w oparciu o xHTML/HTML, style kaskadowe CSS, JavaScript, AJAX, PHP oraz MySQL.
[Dodana: 2011-04-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://itcraft.pl
Java
Firma informatyczna itCraft (Warszawa, woj. mazowieckie) oferuje programy na zamówienie - aplikacje dedykowane i aplikacje webowe dla małych i średnich firm. Programiści j2ee - konsulting i outsourcing IT, oprogramowanie java, tworzeniem portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails. Programiści java zapraszają.
[Dodana: 2011-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.saveup.pl/
fotoporównywarka cen
SaveUp to fotoporównywarka cen wartości produktu. Wystarczy uruchomić ją na swoim iPhonie i zrobić fotkę kodu kreskowego lub numeru ISBN artykułu. Po chwili uzyskamy wiadomość z bazy danych obejmującą dane o dostępności i cenie towaru w innych sklepach. Dzięki temu rozstrzygnięciu użytkownik oszczędza nie tylko kapitał ale przede wszystkim czas.
[Dodana: 2011-02-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://piotr.dusik.pl
Piotr Dusik - programowanie
Aplikacje internetowe E-commerce Aplikacje sieciowe Aplikacje bazodanowe Integracja z web services Przykładowe programy na zaliczenie Pomoc w zrozumieniu materiału z zajęć Korepetycje
[Dodana: 2011-01-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gry-na-komorke.pl
Darmowe gry java
Strona, na której znajdziesz dziesiątki gier i aplikacji na Twoją komórkę. Kategorie podzielone są tematycznie na gry java, gry symbian, aplikacje java oraz aplikacje symbian. Wszystkie gry i aplikacje które można pobrać w serwisie możesz pobierać za darmo, bez konieczności rejestracji i wnoszenia jakichkolwiek opłat.
[Dodana: 2010-08-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.darmowe.biz.pl
Gry i aplikacje Java na telefon.
Darmowe gry Java na telefon. Gry za darmo na komórkę. Na stronie znajduje się wiele gier java do pobrania za darmo.Strona zawiera również linki do wielu bardzo przydatnych darmowych aplikacji Java typu słowniki ,odtwarzacze , encyklopedie.Darmowe tapety o
[Dodana: 2010-03-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.gry-na-komorke.pl
Gry java za free
Na stronie możesz pobrać różnego rodzaju gry java, gry symbian, aplikacje java, aplikacje symian. Gry java i reszta aplikacji oparta jest o licencję GNU, częki czemu gry możesz pobierać i udostępniać za free.
[Dodana: 2010-03-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.bmobi.pl
Aplikacje na telefon
Mamy przyjemność zaprosić Ciebie do zobaczenia sklepu internetowego BMOBI.pl , w którym znajdziesz przeróżne aplikacje na telefon. Sklep bMobi sprzedaje aplikacje na wszystkie popularne systemy, w tym Symbian, Java oraz Windows Mobile. Zobacz co mamy dla
[Dodana: 2010-03-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://korof.com
Krzysztof Kornacki - programista PHP freelancer, zdalny programista
Tworzę aplikacje internetowe na zamówienie oparte o platformę PHP, od rozbudowanych serwisów tematycznych przez sklepy internetowe, kończąc na prostych systemach zarządzania treścią(CMS) dedykowanych dla firmowych stron - wizytówek.
[Dodana: 2010-01-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://spokowap.wordpress.com
SpokoWap GSM
Wszystko na temat telefonii komórkowej, recenzje telefonów, gier, programów, stron wap, a także nowinki, poradniki, zestawienia i wiele innych. Zapraszamy!
[Dodana: 2009-12-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.javabox.pl
Darmowe Gry Java
Darmowe Gry java na telefony. Gry Java: 240x320, 176x220. Najlepsze gry symbian i aplikacje java za darmo na twój telefon.
[Dodana: 2009-12-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mobilneplatformy.blogspot.com/
Mobilne Platformy - blog
Informacje o wydarzeniach ze świata GSM, opinie na temat najnowszych telefonach komórkowych, gier i aplikacji - to wszystko znajdziesz na tym właśnie blogu. Do tego na naszym forum znajdziesz pomoc w razie jakiegoś problemu, darmowe gry JAVA, aplikacje, d
[Dodana: 2009-11-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.helpmyse.wxv.pl
Forum o pomocy i tuningu SE
www.helpmyse.wxv.pl to forum, na którym znajdziesz cenną pomoc dot. Sony Ericssonów oraz szeroki download plików takie jak softy, patche, akustyki, ikonki menu, flash menu oraz gry java, aplikacje, tapaty, dzwonki i motywy. Zapraszam serdecznie!
[Dodana: 2009-11-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.satio.com.pl
Centrum Sony Ericsson Satio
Na stronach forum dowiesz się jak poddać Twój telefon modyfikacjom, pozwalającym na przystosowanie jego wyglądu oraz nadaniu mu indywidualnych cech. Wymieniaj się uwagami, doświadczeniami z użytkownikami portalu. Zaprojektuj własne tapety, tematy, mody
[Dodana: 2009-10-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.it-szkolenia.pl
SZKOLENIA IT Szkolenia++ dla profesjonalistów
Szkolenia IT - szkolenia informatyczne w zakresie technologii Java, J2ME, J2EE oraz administracji i utrzymania systemów informatycznych. Firma świadczy usługi szkoleniowe a także wykonuje oprogramowanie i aplikacje webowe na zlecenie. Przygotowane szkole
[Dodana: 2009-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://sonyericssonfun.ugu.pl
Sony Ericsson Fun
Forum Sony Ericsson, Wszystko do SE gry java, aplikacje java, tapety, dzwonki, motywy, programy, soft, porady, pomoc. wszystko za darmo.
[Dodana: 2008-08-01] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://kseries.ugu.pl
Forum Sony Ericsson Kseries
Forum o SE: k200i,k300i,k310i,k320i,k500i,k508i,k510i,k530i,k550i,k600i,k608i,k610i,k660i, k700i,k750i,k770i,k790i,k800i,k810i,k850i, na którym znajdziesz darmowe gry,aplikacje,dzwonki,motywy, filmy,tapety, a to wszystko za darmo! Zapraszamy.
[Dodana: 2008-07-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


openhost.pl
SŁUCHAJ RADIA