Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: cae Znaleziono : 28 stron

https://fce.pl
FCE.pl
Jeśli chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat kursów, szkół i egzaminów z angielskiego to szereg cennych danych znajdziemy na fce.pl. Jest to strona poświęcona nauce angielskiego. Znajdują się na niej dokładne opisy poszczególnych egzaminów, a także sporo wiadomości na temat nowinek językowych i tego jak się uczyć języków.
[Dodana: 2018-04-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.columbus.lublin.pl
Columbus Centrum Języków Europejskich
Znajdujesz się na naszej firmy. Nasza firma to Centrum Języków Europejskich. Z nami nauczysz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego. Oferujemy kursy dla każdej grupy wiekowej. Jeśli chcesz profesjonalnie opanować wybrany język. Jako jedyni prowadzimy zajęcia dla najmłodszych dzieci pt. Teddy Eddie w Lublinie. Od lat przygotowujemy młodzież do egzaminów maturalnych. Dorosłym gwarantujemy dostosowane godziny zajęć. Dla każdeg
[Dodana: 2016-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.time2talk.pl
Time2talk.pl - kurs ielts
Prowadzimy w Warszawie kursy języka angielskiego przygotowujące do matury czy do zdania innych egzaminów. Dodatkowo organizujemy szkolenia języka angielskiego dla firm, które chcą, np. poprawić znajomość branżowego słownictwa i rozwinąć wśród pracowników umiejętności konwersacyjne.
[Dodana: 2016-02-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://cador.pl/
Cador - wdrożenie i doradztwo NX CAM Express
Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzadzania cyklem zycia produktów Siemens PLM Software. Specjalizuje w się w doradztwie, sprzedaży, wdrażaniu i zastosowaniu technik komputerowego wspomagania projektowania CAD/CAM/CAE w przemyśle i nauce.
[Dodana: 2015-04-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://4cad.info
4cad.info - katalog oprogramowania inżynierskiego
Podręczna baza katalogowa darmowego i niskobudżetowego oprogramowania CAD/CAM/CAE/EDA dla inżynierów, studentów i entuzjastów techniki.
[Dodana: 2014-04-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pracaeurogroup.eu/
EURO GROUP praca w Austrii
Firma Euro Group specjalizuje się w pośrednictwie zawodowym oraz transferze pracowników do pracy na obszary zachodniej Austrii i Szwajcarii. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a także rozległe kontakty pośród przedsiębiorców z Europy Zachodniej, dzięki czemu możemy naszym Klientom zaoferować sprawdzoną i legalną pracę. Wszystkich pracowników zatrudniamy w oparciu o umowy oraz przepisy wiążące w danym kraju, co jest gwarancją legalności zatrudnienia, a także ubezpiec
[Dodana: 2013-11-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.champions-academy.pl/
kursy fce
Ofertę naszej szkoły językowej kierujemy do zdecydowanych klientów, którzy chcą skutecznie uczyć się jeżyków obcych. Proponujemy kursy fce jak również wiele innych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Chcemy by nasi słuchacze czuli się u nas dobrze! Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś z naszej propozycj
[Dodana: 2013-09-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.3dcax.pl/
3dcax.pl
3Dcax.pl - strona dla inżynierów i projektantów CAD CAM CAE, znajdziesz tutaj projekty CAD z programów Unigraphics, Solid Works, Solid Edge, wszystko czego potrzebuje inżynier. Rozwiązania z zakresu komputerowego wspomagania prac inżynierskich, zastosowanie oprogramowania CAD/CAM/CAE, galerie projektów, opisy programów CAD/CAM/CAE, opisy podzespołó
[Dodana: 2013-09-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dunns.pl
Angielski z dojazdem Lublin
Jedna z prężniej działających szkół językowych w Lublinie zaprasza na indywidualne lekcje z dojazdem do ucznia - oferujemy lekcje języka angielskiego - na każdym poziomie zaawansowania ucznia. Przygotowujemy również do certyfikatów i egzaminów językowych - matura, egzamin gimnazjalny z języka angielskiego, certyfikaty FCE, CAE, CPE i inne.
[Dodana: 2013-08-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.liveschool.pl
Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno
Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. W swojej ofercie mamy kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne.
[Dodana: 2013-05-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ccaeurope.pl
CCA Europe.pl
W kryzysie wiele firm zmuszonych zostaje do zmniejszenia kosztów bieżące j działalności. Jednym ze sposobów na to jest ograniczenie kosztów związanych z obsługą dokumentów oraz kosztów związanych z załatwianiem spraw, których dotyczą. Zapewniają to wdrożone adekwatnie do potrzeb organizacji system typu workflow czy DMS – czyli system elektronicznego obiegu dokumentów wraz cyfrowym archiwum. Zapraszamy do współpracy.
[Dodana: 2013-05-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://englishrevealed.co.uk
FCE
Strona przygotowująca do międzynarodowych egzaminów FCE, CAE, CPE Cambridge. Strona zawiera bardzo dużo testów w formacie egzaminów Cambridge.
[Dodana: 2013-02-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.cityschool.pl/
Szkoła Języka Angielskiego Warszawa
Cityschool jest szkołą oferującą szeroki zakres nauki języka angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się w małych grupach, o dogodnych godzinach(zajęcia w weekendy). Możliwość wyboru systemu nauczania(dualny, callana, FCE, CAE). Prowadzenie korepetycji przedmaturalnych( bezpłatne konwersacje z Native Speakerem).
[Dodana: 2012-11-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.filipwojciechowski.pl
Filip Wojciechowski - strona domowa
Strona domowa Filipa Wojciechowskiego. Na stronie można znaleźć portfolio z projektami inżynierskimi wykonanymi w oprogramowaniu CAD (AutoCAD, SolidWorks) oraz w oprogramowaniu MES/FEM (ANSYS APDL/Workbench). Projekty dotyczą m.in. dziedzin takich jak analiza wytrzymałości, stateczności czy mechanika płynów.
[Dodana: 2011-12-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.lsgdansk.pl
Leader School Gdańsk
Leader School Gdańsk to szkoła językowa, w której przełamiesz się i zaczniesz mówić w języku obcym, przygotujesz się do egzaminu (m.in. maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, CPE, TELC, ZD), przyjemnie spędzisz czas. Dzieci uczą się u nas i bawią na zajęciach prowadzonych autorską metodą Leonardo School.
[Dodana: 2010-08-05] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://konkret-catering.com
KONKRET B&M
Firma Konkret B&M zapewnia obsługę caeringową na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Obsługujemy wesela, komunie, imprezy domowe, plenerowe, bankiety. Posiadamy również wyszkoloną grupę kelnerską.
[Dodana: 2009-10-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.hir.pl
Szkoła Języka Angielskiego
Kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych od 3 roku życia, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury oraz certyfikatów językowych FCE, CAE, CPE, tłumaczenia przysięgłe.
[Dodana: 2009-08-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.progressfactory.pl
Angielski w Bydgoszczy. Progress Factory Centrum Języków Obcych
Progress Factory oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i polskiego. Prowadzimy zajęcia metodą Callana, kursy konwersacyjne, szkolenia specjalistyczne, np. Medical English, Academic English, kursy egzaminacyjne: matura, FCE, CAE, CP
[Dodana: 2009-06-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bogdan39.phorum.pl/
WĘDKARSTWO WĘDKARSKA KRAINA
Forum o tematyce wędkarskiej. Zapraszamy do rejestracji,dołącz do dużej grupy pasjonatów jakże pięknego hobby jakim jest wędkarstwo. CAEKAMY NA CIEBIE!
[Dodana: 2009-02-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://izometria.pl
Izometria - portal dla inżynierów projektantów CAD
Portal zawierający artykuły i nowości z zakresu projektowania inżynierskiego CAD, CAD, CAE, AEC, GIS. Forum dla konstruktorów, zakładanie blogów i galerii, ogłoszenia o pracę.
[Dodana: 2008-08-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting z darmowym certyfikatem SSL
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Konta pocztowe e-mail Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


Darmowy hosting zdjęć
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA