Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: chirurgia Znaleziono : 224 stron

https://klinikagenesis.pl
Medycyna estetyczna Kraków - Klinika Genesis
Klinika Genesis to nowoczesna placówka mieszcząca się w Krakowie, zajmująca się medycyną estetyczną. Klinika współpracuje z uznanymi specjalistami w zakresie chirurgii medycyny estetycznej, wdrażając do swojej oferty nowoczesne zabiegi. W zakres usług kliniki wchodzi: liporzeźbienie ciała, lipomodelling pośladków i piersi czy laseroterapia.
[Dodana: 2021-09-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://clinica-dental.pl/
Klinika stomatologiczna Clinica Dental-Blue
CLINICA DENTAL – BLUE to Klinika Stomatologiczna premium na Pomorzu. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, implantoprotetyki oraz kortykotomii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu bardzo wysoki poziom obsługi przy zachowaniu konkurencyjnych cen naszych usług.
[Dodana: 2020-08-27] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://apoloniadental.pl/
Stomatologia Szczecin - apoloniadental.pl
Jeżeli chcesz mieć zdrowy i biały uśmiech, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotował nasz gabinet. Znajdziecie w niej miedzy innymi leczenie zachowawcze oraz licówki i protetykę. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!
[Dodana: 2020-05-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mdentica.pl
Stomatolog Białystok - Mdentica
Prędzej czy później każdy z nas będzie zmuszony wybrać się do stomatologa. Jak już to nastąpi dobry stomatolog to podstawa. Osoby z Białegostoku i okolic znajdą go w gabinecie dentystycznym M-DENTICA. Po konkrety zapraszamy na stronę internetową.
[Dodana: 2020-04-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://horizonmedical.pl
Horizon Medical Center - centrum medyczne Warszawa
Zatrudniamy najlepszych lekarzy w swoich dziedzinach. Naszym klientom możemy zaproponować komfortowe warunki, dysponujemy blokiem operacyjnych, salami wybudzeniowymi i pokojami pooperacyjnymi. Lekarze wykonują zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, ortopedii, flebologii, medycyny estetycznej
[Dodana: 2019-12-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.chirurg-gdynia.pl
Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej w Gdyni
Warto dodać, że plastyka powiek w Gdyni w gabinecie Derm Estetyka prowadzona jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, podawanego podskórnie. Czas zabiegu wynosi około 75 minut, jednak w zależności od indywidualnego przypadku czas ten może nieco się wydłużyć.
[Dodana: 2019-11-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.chirurg-gdynia.pl
Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej w Gdyni
Szukasz profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, zatrudniającego najlepszych specjalistów w województwie pomorskim? Skontaktuj się z nami! Oferujemy zabiegi korekty uszu, labioplastyki, korekty powiek oraz powiększania biustu. Zachęcamy do kontaktu z Specjalistyczną Poradnią Chirurgii Estetycznej w Gdyni pod numerem: 500 430 484.
[Dodana: 2019-11-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dentica-luban.pl
Stomatolog Lubań - Dentica
Dentysta Lubań zabiegi z zakresu stomatologii, implanty zebów, proteyka, endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna Lubań. Stomatologia cyfrowa w tym leczenie kanałowe w mikroskopie. CEREC - jednodniowa protetyka Lubań.
[Dodana: 2019-09-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://derm-estetyka.pl
Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna
Klinika medycyny estetycznej Derm-Estetyka to miejsce, gdzie lekarz stosując tajniki chirurgii estetycznej w sposób profesjonalny poprawi mankamenty Twojej urody. Zachęcamy do kontaktu pod adresem: Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna ul. Stefana Batorego 7/35 81-366 Gdynia Tel: 500 430 484
[Dodana: 2019-06-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.dermedik.pl
Dermedik
W Instytucie Dermedik działają kosmetyczne gabinety zabiegowe, oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, dermatologii, masażu, dietetyki. Przy Instytucie działa Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.
[Dodana: 2019-02-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dentysta-grodzisk.pl/
dentysta-grodzisk.pl - chirurg stomatolog Grodzisk Mazowiecki
Kabinet stomatologiczny lek. stom. Iwony Jackowskiej absolwentki Akademii Medycznej w Warszawie na kierunku stomatologi. Dentystka wykonuje m.in. Zabiegi estetyczne zębów, leczenie kanałowe, profilaktykę oraz protetykę. Placówka mieści się przy ulicy Krótkiej 5 w Grodzisku Mazowieckim.
[Dodana: 2019-01-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://dentysta-grodzisk.pl/
dentysta-grodzisk.pl - Stomatolog Grodzisk Mazowiecki
Profesjonalne usługi stomatologiczne w Grodzisku Mazowieckim. Zabiegi wykonywany są przez absolwentkę Akademii Medycznej w Warszawie. W ofercie znajdują się m.in.: protetyka, chirurgia stomatologiczna, profilaktyka oraz stomatologia estetyczna. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową gabinetu.
[Dodana: 2019-01-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://modelsmile.pl
MODEL SMILE Dentysta Rzeszów, Warszawa
MODEL SMILE to cieszące się dobrą opinią gabinety stomatologiczne. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie specjalistów MODEL SMILE gwarantuje pacjentom zadowolenie z otrzymanych efektów leczenia. Wykonujemy implanty, wybielanie zębów, leczenie kanałowe, protetykę odbudowę kompozytową, chirurgię stomatologiczną.
[Dodana: 2018-09-14] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://modelsmile.pl
MODEL SMILE Dentysta Rzeszów, Warszawa
MODEL SMILE to profesjonalne i cieszące się bardzo dobrą opinią gabinety dentystyczne w Rzeszowie i Warszawie. Bezpieczeństwo i partnerstwo jest naszym hasłem przewodnim. Każdy zabieg w gabinecie MODEL SMILE jest poprzedzony bardzo dokładnym badaniem i analizą przypadku.
[Dodana: 2018-09-10] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://baginskistomatologia.pl/
Stomatolog Białystok - baginskistomatologia.pl
Chirurgia stomatologiczna, protetyka, leczenie zachowawcze, leczenie pod mikroskopem, wybielanie zębów z tych wszystkich usług stomatologicznych możesz skorzystać w gabinecie Bagiński Stomatologia w Białymstoku. Lecymy zarówno dorosłych jak i dzieci. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://baginskistomatologia.pl/.
[Dodana: 2018-09-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://stomatolog-platinum.pl/
Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Maksymilian Bojkowski
Gabinety stomatologiczne Platinum powstały z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, również tych najmłodszych, by czuli się otoczeni profesjonalną opieką a wizyta u stomatologa nie wiązała się z bólem i lękiem. W ofercie: chirurgia szczękowa, implanty zębów, protetyka, wybielanie zębów i wiele więcej.
[Dodana: 2018-03-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.syrenkadental.pl
Gabinet stomatologiczny Warszawa Ursynów
Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Warszawie Ursynów. Pełna oferta usług stomatologicznych i protetycznych.
[Dodana: 2018-01-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.dentaris.pl
DENTARIS - Piotr Malara - Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
W naszej ofercie znajdują się podstawowe procedury stomatologiczne przeprowadzane na najwyższym światowym poziomie, jak również zaawansowane zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, periodontologii, endodoncji, protetyki i stomatologii estetycznej.
[Dodana: 2018-01-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bienkowscyclinic.pl/
Bieńkowscy Clinic - Klinika medycyny estetycznej Bydgoszcz i Częstochowa
Kliniki Bieńkowscy oferują innowacyjne zabiegi terapii laserowych, medycyny estetycznej, kosmetologicznych oraz związanych z dermatochirurgią. W klinice wykonywane są między innymi zabiegi liftingu, likwidowania oraz wypełniania zmarszczek, powiększania ust, usuwania cellulitu. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!
[Dodana: 2018-01-03] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.handproject.pl
Chirurgia ręki
HandProject to klinika wyspecjalizowana w leczeniu urazów ręki, nadgarstka, łokcia. Dysponujemy pakietami standardowych i innowacyjnych zabiegów. Rozwiązujemy problem z łokciem golfisty oraz tenisisty. Wspieramy pacjentów z chorobami zwyrodnieniowymi, a także po złamaniach. Usuwamy zespół cieśni łokcia i nadgarstka. Działamy na co dzień w Gdańsku.
[Dodana: 2017-11-06] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


Pasaż handlowy
SŁUCHAJ RADIA