Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: coworking Znaleziono : 12 stron

https://www.sharespace.pl/
Przestrzeń coworking - sharespace.pl
Firma oferuje dostęp do platformy internetowej, która ma za zadanie znaczne ułatwienie zarówno przedstawiania ofert operatorów przestrzeni biurowych a także profesjonalistów, którzy szukają odpowiednio dopasowanych przestrzeni biurowych, które dostępne są na korzystnych warunkach. Zapoznaj się z informacjami na stronie!
[Dodana: 2017-09-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://katodesk.com/
Hotdesk - katodesk.com
Oferta strefy coworkingowej, a także wirtualnego biura w Katowicach. Udostępniamy dobrze wyposażoną strefę roboczą w konkurencyjnych stawkach. Umożliwiamy rejestrację własnej działalności gospodarczej przy prestiżowym adresie. Dodatkowo wynajmujemy salkę konferencyjną i wspieramy klientów szkoleniami. Chętnie zarządzamy korespondencją partnerów.
[Dodana: 2017-07-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://idid.pl
Idid.pl
Wybór formy coworkingu obecnie to coraz chętniej stosowane rozwiązanie, na które rzeczywiście decyduje się wiele osób, dlatego nie ma się co dziwić, że oferta iDid wzbudza coraz większe zainteresowane. Propozycje jakie przygotowała firma to miejsca z wyposażonymi stanowiskami pracy, mini biura oraz większe salki konferencyjne.
[Dodana: 2016-06-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mymeetingrooms.pl/
My Meeting Rooms
MyMeetingRooms.pl to e-platforma stworzona z myślą o osobach poszukujących wygodnego miejsca do pracy oraz organizacji konferencji. Skomponowana baza pozwala na wyszukanie idealnych biur coworkingowych z całkowitym umeblowaniem, na terenie całego kraju. Portal internetowy ułatwia także bezproblemowy wynajem biur lub wolnych sal konferencyjnych popr
[Dodana: 2015-08-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://centralny.co
Biuro na godziny Warszawa
Cowork Centralny oferuje coworking open space. Są to wnętrza dla wszystkich freelancerów, startupów i tych, którzy poszukują pracy w komfortowych warunkach. Wnętrza znajdują w kamienicy w Warszawie, która ma ponad 100 lat, a lokalizacja w centrum miasta zapewnia idealny dostęp do biznesowych partnerów.
[Dodana: 2015-07-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://wirtualne-biuro-krak.pl
Księgowość Kraków
Wirtualne biuro Abix Consultant w Krakowie to najnowsze rozwiązania dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, bez potrzeby wynajmowania tradycyjnego, drogiego biura, by posiadać adres do rejestracji firmy czy też odbierania korespondencji. W naszej ofercie znajdziecie również usługę księgową, prawną.
[Dodana: 2015-05-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://softwarecamp.pl
Sale Biznesowe w Lublinie
W Software Camp wiemy, jak wspierać nowopowstałe firmy w branży ICT. Z nami uzyskasz dostęp do biur, powierzchni coworkingowych, szkoleniowych, konferencyjnych, otrzymasz usługi doradcze i wirtualnego biura. Zapraszamy!
[Dodana: 2014-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.cowork.com.pl
Cowork Polska S.A. - Wirtualne Biuro Warszawa
Cowork od lat prowadzi usługi w zakresie udostępniania adresu dla firm oraz jest liderem na rynku coworkingu. Dodatkowo prowadzone są usługi wirtualnego biura.
[Dodana: 2014-10-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.creative-coworking.pl
Creative-coworking Biuro na godziny
Krakowska firma Creative Coworking oferuje freelancerom między innymi salę szkoleniową, dwuosobowy wyposażony gabinet do cichej pracy, czy też dostęp do biurka z możliwością jego rezerwacji w salach typu open space. Freelancerzy mogą też zrelaksować się w specjalnie przygotowanym do tego kąciku wyposażonym między innymi w wygodną kanapę.
[Dodana: 2013-10-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.copoint.pl
Adres do wynajęcia
Zapewniamy profesjonalne i przyjazne przestrzenie biurowe wszystkim, którzy poszukują miejsca do coworkingu, czy też wirtualnej siedziby. Copoint mieści się na warszawskim Mokotowie i oferuje bardzo konukurenycjne ceny.
[Dodana: 2013-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.youroffice.pl
Coworking Bydgoszcz
Nasza działalność jest doskonałą instytucją, która zajmuje się adresami do wynajęcia oraz adresami dla firmy. Taki wirtualny adres można uzyskać za pośrednictwem naszej instytucji starczy tylko napisać do naszych pracowników i określić swoje wymagania. Jeżeli nurtuje was również coworking Bydgoszcz możecie śmiało zwrócić się z tym do naszej firmy.
[Dodana: 2012-11-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.ideaplace.pl
coworking Wrocław, biura do Wynajęcia Wrocław
Idea Place oferuje usługę coworking’u. Co to jest? To nowoczesny trend, który zmienia dotychczasowy wzorzec pracy. Pracując w domu, czy często podróżując, czasem potrzebujesz miejsca, w którym na nowo będziesz mógł poukładać swoje pomysłu, uporządkować sprawy. Idea Place oferuje Ci takie miejsce, biura do wynajęcia we Wrocławiu ułatwią Twoją pracę i być może zmienią twoje nastawienie do niej. Spróbuj!
[Dodana: 2011-06-26] zgłoś nieaktywny link | szczegóły


Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


klatka.pl
SŁUCHAJ RADIA