Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: event marketing Znaleziono : 46 stron

http://enterteam.pl
Firma eventowa - Enterteam
Jeżeli planujecie państwo organizacje imprezy dla firmy lub też organizacja eventu marketingowego gdzie zaprezentujecie swój nowy produkt, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Więcej informacji o naszych usługach Znajdziecie państwo na stronie internetowej naszej agencji eventowej.
[Dodana: 2020-06-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://eventlogistica.com
Event Logistica
Sprawiamy, że budowa systemów wystawienniczych staje się sztuką na wysokim poziomie. Zajmujemy się produkcją narzędzi promocyjno-marketingowych, których głównym zadaniem jest skuteczna promocja Państwa firmy. Dla zespołu Event Logistica nie istnieją żadne granice, zarówno w kwestii innowacyjnych realizacji.
[Dodana: 2019-02-19] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.glad.com.pl
Agencja kreatywna Glad
Glad to agencja interaktywna działająca na polskim rynku, oferująca usługi w zakresie marketingu i public relations. Doświadczenie zdobyte podczas współpracy z korporacjami międzynarodowymi, instytucjami i firmami eventowymi pozwala GLAD oferować najwyższy poziom usług w połączeniu z racjonalnym i dostosowanym do powierzonych zadań budżetem.
[Dodana: 2018-08-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mmmevents.com.pl
agencja eventowa Wrocław
Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej organizacji imprez-eventów. Zwracamy skupienie na każdy detal eventu. Efekt docelowy musi być satysfakcjonujący zarówno dla organizatora jak i jego uczestników. Zadbamy o interesujące miejsce, marketing oraz bezpieczeństwo. Jesteśmy kreatywni, lubimy wyzwania i niestandardowe pomysły.
[Dodana: 2018-04-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://worldclassagency.eu/
Agencja hostess i modelek World Class Agency
Agencja World Class Agency w Krakowie udostępnia nowoczesną ofertę, wprowadzając propozycje takie jak interaktywny katalog modelek i hostess online, planowanie promocji czy kalkulator cen.
[Dodana: 2017-07-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.winders.pl/
Flagi reklamowe - Winders.pl
Twój event się zbliża, a Ty nie pomyślałeś o dodatkowej reklamie? Flagi reklamowe to jedna z najtańszych i najprostszych form! Winders to firma, która zrealizuje Twoje zamówienie. Tworzymy płotki reklamowe, maszty i zwykłe flagi. Uświetniają one imprezę, są trwałe przez co możesz zachować je na kolejny event. Więcej na www.winders.pl!
[Dodana: 2017-02-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.swiezabazylia.pl
Agencja public relations
Public relations to dział marketingu który jest bardzo często stosowany w praktyce dlatego powstaje bardzo wiele agencji pr Świeża Bazylia jest jedną z nich i oprócz usług związanych z public relations firma także organizuje imprezy firmowe a także eventy pod każdą postacią.
[Dodana: 2014-12-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.pblmedia.pl
PBLmedia - Hostessy Lublin
Strona agencji hostess z Lublina PBLmedia. Oferujemy hostessy, które mogą być pomocne przy każdej imprezie firmowej czy też akcjach promocyjnych i marketingowych. Na stronie znajduje się prezentacja wybranych hostess z Lublina. Hostessy na kazdą okazję: bankiety, konferencje, promocje, rozdawanie ulotek w Lublinie.
[Dodana: 2014-09-15] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.planners.pl
PLanners
Planners to zespół specjalistów w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej, którego domeną jest organizacja i planowanie eventów wszelkiego rodzaju. Firma działa profesjonalnie, kreatywnie i poza szablonami, a jednocześnie efektywnie.
[Dodana: 2014-08-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://pl.orakel.com
ORAKEL dostawca materiałów na eventy
Zlokalizowana w Sopocie firma Orakel to międzynarodowy koncern produkujący bardzo wysokiej jakości akcesoria eventowe. Nasze artykuły są wykorzystywane jako identyfikatory oraz świetnie nadają się do celów marketingowych, gdyż istnieje możliwość zamieszczenia logo sponsora albo organizatora. W ofercie znajdują się: opaski materiałowe oraz plastykowe, żetony, numerki do szatni, stopery do uszu, vouchery drinkowe, patyczki fluoroscencyjne, numery startowe, a także smycze, zawiesz
[Dodana: 2013-10-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://acado.pl/
Impresariat
Profesjonalne eventy, agencja eventowa ACADO. Impresariat, impresariat kabaretowy, organizacja festiwali i wiele innych. Kompleksowa obsługa logistyczna i programowa. Z nami każde przyjęcie będzie sukcesem. Zapraszamy serdecznie do współpracy
[Dodana: 2013-08-12] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.heimastudio.pl/
startup pr
HEIMA to agencja public relations z Warszawy działająca w zakresie szeroko rozumianego PR-u: brand PR, startup PR, social media oraz eventów. Specjalizuje się w doradztwie marketingowym oraz realizacji skutecznych strategii wizerunkowych marek oraz produktów.
[Dodana: 2013-04-22] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://zielonebiuro.com/
eko gadżety reklamowe
Bardzo pozytywnym trendem, który znajduje coraz więcej entuzjastów jest zainteresowaniem ekologią, a ściślej ujmując produkcją przedmiotów których bazą stają się materiały po recyclingu. Takie przedmioty charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, a dodatkowo są przyjazne środowisku i w niczym nie ustępują tym wytwarzanym z materiałów tradycyjnych
[Dodana: 2013-04-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pdmg.pl
Reklama Poznań
Twoja firma potrzebuje reklamy? Szukasz wykonawców gadżetów reklamowych różnego rodzaju? A może chcesz zorganizować ciekawy event? Postaw na współpracę z grupą PDMG i zapomnij o jakichkolwiek problemach. Obsłużymy Cię kompleksowo, w pełni dopasowując swoją ofertę do potrzeb i oczekiwań.
[Dodana: 2013-03-20] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.reklama100.pl/
CENTRUM REKLAMY WIZUALNEJ - gadżety reklamowe
Jeśli szukasz firmy, która zaopatrzy Ciebie w słodycze i napoje reklamowe, sprawdź ofertę firmy z Lidzbarka Warmińskiego. Centrum Usług Marketingowych, bo tak nazywa się ta Firma to prężnie działające centrum reklamy wizualnej, dla którego nie ma rzeczy nie do zrealizowania. Firma oferuje przygotowanie słodyczy i napoi z tekstem reklamowym, wybranym przez Ciebie. Te artykuły to świetne upominki firmowe, element spotkań biznesowych i organizowanych eventów. Centrum Usług Market
[Dodana: 2013-01-07] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.agencjaoregano.pl/
Agencja Hostess Oregano
Agencja hostess i modeli Oregano specjalizuje się w zapewnianiu obsługi z zakresu Event Marketingu, a także szeroko pojętej promocji, wsparciu sprzedaży. Nasze hostessy wyróżniają się dobrą prezencją, wysoką kulturą osobistą, pracowitością i przebojowością. Agencja Hostess Oregano to gwarancja najwyższej jakości usług.
[Dodana: 2012-12-04] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.abcpijar.pl
Agencja Public Relations
W abc...PR Agencji Promocji Wizerunku zajmujemy się zintegrowaną promocją firm naszych zleceniodawców. Tworzymy reklamy w internecie, prowadzimy kampanie promocyjne, projektujemy strony internetowe, loga, materiały reklamowe; organizujemy eventy, współpracujemy z mediami. Cel: firma klienta ma być zauważona i doceniona, ma przynosić większy zysk.
[Dodana: 2012-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.globalbrand.pl
Agencja reklamowa, firmy PR Warszawa
GlobalBrand Institute - agencja reklamowa Warszawa, woj. mazowieckie. Usługi firmy to: public relations (usługi PR), reklama ATL i BTL, komunikacja wewnętrzna, branding, doradztwo marketingowe, wprowadzanie produktów oraz identyfikacja wizualna, szkolenia, imprezy firmowe i eventy organizacja.
[Dodana: 2011-09-28] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.livemarketing.pl
live marketing - eventy, organizacja konferencji, imprezy firmowe
organizujemy eventy firmowe plenerowe i indoorowe, premiery produktu, imprezy firmowe, sportowe, konferencje prasowe przeznaczone odpowiednio konsumentów, partnerów biznesowych, pracowników.
[Dodana: 2011-09-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://protonrelations.pl
Marketing sportowy, sponsoring sportowy - protonrelations.pl
Proton Relations Marketing Sportowy - agencja marketingu sportowego i Public Relations. Promocja poprzez sport, sponsoring sportowy, doradztwo marketingowe, organizacja imprez sportowych, marketing w sporcie, media relations, organizacja konferencji i eventów.
[Dodana: 2011-04-18] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA