Wyszukaj stronę
w najlepszym katalogu stron internetowych
:: KATALOG STRON :: Dodaj Stronę :: Nowe Strony ::

Katalog bajery.pl : Szukaj

Wyniki wyszukiwania dla wyrażenia: fundusze Znaleziono : 255 stron

https://szczytny-cel.pl/
Fundusze na cele charytatywne - Szczytny Cel
Ogólnopolskie zbiórki pieniędzy dla potrzebujących – instytucja Szczytny Cel pomoże Ci zorganizować skuteczną i owocną zbiórkę funduszy na cele charytatywne! Indywidualny Opiekun i internetowy adres śledzący, kampania medialna, gotowe projekty graficzne plakatów czy ulotek, bezpieczne zamieszczenie danych w sieci.
[Dodana: 2021-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://wypozyczalniamilmed.pl
Sprzęt Medyczny Śląsk - wypozyczalniamilmed.pl
Odwiedzając wypożyczalnie sprzętu medycznego Mil-Med, klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w dobraniu idealnego urządzenia i sprzętu renomowanych producentów. Nasza firma ma duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, dzięki temu zawsze pomożemy naszemu klientowi. Współpracujemy dodatkowo z Narodowym Funduszem Zdrowia, przez co mo
[Dodana: 2021-06-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.mroziknieruchomosci.pl
wycena działki Bydgoszcz
Swoja ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i większych podmiotów (m. in. firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, fundusze inwestycyjne, firmy zajmujące się inwestowaniem na rynku nieruchomości). Treść naszych opracowań jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa
[Dodana: 2019-05-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kpfvertus.pl/
Windykacja w Katowicach
KPF Vertus od 2001 roku zajmuje się obsługą prawną firm. Usługi prawne oraz profesjonalne doradztwo obejmuje windykację, skuteczne pozyskiwanie kapitału z różnych źródeł, w tym głównie z funduszy europejskich, obrót wierzytelnościami i inne.
[Dodana: 2017-11-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kcfe.pl/
Dofinansowanie dla firm - Krajowe Centrum Funduszy Europejskich
Profilem firmy KCFE Sp. z o. o. jest kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskiwania kapitału z funduszy unijnych oraz funduszy krajowych. Dane firmy: Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Sp. z o.o. ul. Turystyczna 32, 20-207 Lublin
[Dodana: 2017-05-16] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

https://www.bgk.pl/
Bank Gospodarstwa Krajowego
Bank Gospodarstwa Krajowego jest instytucją państwową - zajmuje się finansowaniem projektów rządowych i samorządowych mających na celu poprawę jakości życia Polaków. Wśród finansowanych projektów można znaleźć fundusz termomodernizacji, dzięki któremu można uzyskać dopłatę do instalacji przyjaznego dla środowiska źródła ciepła w lokalu mieszkalnym.
[Dodana: 2017-03-31] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://wirtualna-siedziba.pl/
Wirtualna Siedziba - Wirtualne biuro Warszawa
Wirtualne biuro to marka znana i uznana coraz więcej firm wynajmuje tego rodzaju biuro. Za małe pieniądze, oszczędzając kilka tysięcy złotych. Większe fundusze pozostają na inwestycje. Wysoka jakość w dobrej cenie jest zapewniona. Niejeden klient korzysta z usług takiego biura i wyraża duże zadowolenie z podjętej decyzji.
[Dodana: 2016-11-02] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.kampolmed.pl/
Ośrodek zdrowia w Kamienicy Polskiej
Kampolmed to niepubliczny ośrodek zdrowia działający w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, realizuje zadania z zakresu podstawowej, dziennej i nocnej opieki zdrowotnej. W ośrodku rezydują lekarze rodzinni i specjaliści. W ośrodku można zlecić badania i szczepienia.
[Dodana: 2016-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.dcfconsulting.pl
Consulting - dcfconsulting.pl
Zespół DCF Consulting proponuje swoje usługi w zakresie pozyskiwania i zarządzania funduszami europejskimi. Powierzone nam projekty opracowywane są we współpracy z przedstawicielami Klienta, przez co możemy dostosowywać ofertę do Jego unikalnych potrzeb. Ponadto proponujemy doradztwo w zakresie zarządzania.
[Dodana: 2016-08-09] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://biznespozyczki.pl
BiznesPozyczki.pl
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i interesują Cię atrakcyjne, alternatywne sposoby na uzyskanie pożyczki, sprawdź, co możesz znaleźć dla siebie. Serwis BiznesPozyczki.pl współpracuje z wieloma podmiotami, jak banki i inne, stale aktualizując swoje oferty. Tylko u nas szeroka oferta i szybkie sposoby na pozyskanie gotówki.
[Dodana: 2016-07-11] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.siegmaconsult.eu
SIEGMA-CONSULT Sp. z o.o.- dotacje unijne Rzeszów
Profil działalności firmy stanowi pozyskiwanie bezzwrotnego, zewnętrznego wsparcia finansowego pochodzącego w większości ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektów inwestycyjnych zainteresowanych klientów.
[Dodana: 2016-07-08] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pozabanki.com.pl
Pozabanki Online - pozabanki.com.pl
Jesteśmy grupą osób, która zajmuje się prowadzeniem bloga o pożyczkach pozabankowych. Piszemy o sposobach pozyskiwania funduszy bez podpisywania skomplikowanych zobowiązań. Na całym świecie firmy pozyskują fundusze z instytucji pozabankowych i ta forma zyskuje na popularności także w naszym kraju. Zapraszamy do kontaktu.
[Dodana: 2016-04-21] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://capitalbroker.pl
Dofinansowanie
Finanse na rzecz podmiotów gospodarczych dzięki funduszom europejskim są opcją dla produktów bankowych i leasingu. Pożyczki ze środków unijnych to mechanizm liberalny i nie jest uważany jak dofinansowanie lub dotacja. Jako pomoc de minimis to stałe i niskie oprocentowanie. Długi okres spłaty i szeroki wachlarz zabezpieczeń.Oferowane finansowanie skierowane jest również do przedsiębiorstw będących w na etapie Start-Up czyli rozpoczynających swój biznes. Dofinansowanie z fundus
[Dodana: 2016-02-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.pjatk.eu
PJATK
Wykaz dotacji otrzymanych przez PJATK
[Dodana: 2015-12-30] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://notis24.pl
Dotacje unijne,księgowość,porady prawne.
Masz problem z podatkami? Twoja księgowa nie jest na tyle dobra, byś czuł, że firma idzie w dobrym kierunku? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów! Firma Notis SP. Z.O.O., to zespół wykształconych, doświadczonych doradców prawnych i księgowych, którzy pomogą Twojej firmie stanąć na nogi. W swej ofercie posiadają także szeroki pakiet związany ze spół
[Dodana: 2015-11-25] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://www.nntfi.pl
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych - NN TFI Investment Partners
Witryna www, które daje spore możliwości inwestowania w różne fundusze inwestycyjne, które mogą zbudować spory kapitał na przyszłość. Na stronie tej znajduje się dużo informacji odnośnie przeprowadzania takiego rodzaju inwestycji, dzięki czemu każdy użytkownik może wzbogacić swoją wiedzę w kwestii inwestowania. Pozwalamy na zyskanie większej świado
[Dodana: 2015-09-29] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://rpo-slask.eu
Rpo-slask.eu
Kancelaria doradcza MG Premium zajmuje się pozyskaniem kapitału dla klientów. Nasza oferta obejmuje doradztwo prawne oraz doradztwo europejskie. Pomagamy odzyskać należne odszkodowania za wypadki komunikacyjne i z innych tytułów, wspieramy windykację długów. Poszukujemy programów unijnych i pomagamy klientowi pozyskać z nich dofinansowanie.
[Dodana: 2015-08-13] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://rpo-malopolska.eu
RPO Małopolska - fundusze unijne Kraków
Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku doradztwa prawnego. Specjalnością firmy jest realizowanie doradztwa związanego z pozyskiwaniem środków unijnych. Oferta obejmuje doradztwo europejskie realizowane przez doświadczonych doradców już od 2006 roku. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
[Dodana: 2015-07-24] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://bwc.org.pl
Bankowość unijna
Proponujemy doradztwo gospodarcze i doradztwo unijne - Warszawa. BWC czyli Berlin Warsaw Consulting - główna specjalizacja to doradztwo w ramach inwestycji połączonych z korzystnymi produktami finansowymi. Bankowość unijna, finanse unijne i leasing unijny to nasza specjalność. Zobacz więcej na stronie - kliknij link do strony www.
[Dodana: 2014-12-23] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

http://mscg.com.pl
Fundusze europejskie
W MS Consulting Group zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy europejskich dla naszych klientów prowadzimy doradztwo europejskie i biznesowe. Specjalizujemy się w projektach B+R, OZE, informatycznych, doradczych i inwestycyjnych.
[Dodana: 2014-12-17] zgłoś nieaktywny link | szczegóły

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Szukaj ponownie :   
* Uwaga: szukane słowa muszą zawierać min. 3 litery.
Hosting stron
Alfabetyczny spis stron
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWXYZ
PARTNERZY
Rejestracja domen hosting Darmowe konta pocztowe Darmowy hosting zdjęć Maksymalna dawka foto humoru
REKLAMA


adresik
SŁUCHAJ RADIA